Писмо из Аустралије!

Registra:
Koliko god mislim da Karadžića i Mladića treba isporučiti Hagu, toliko ne mislim da Kap.Dragana treba isporučiti Hrvatskoj. Po tom kriterijumu treba osuditi svakog ko je u Hrvatskoj ili Bosni obukao uniformu. Nije baš sve crno ili belo, ima i izmedju.
Ma kakva Hrvatska. Ne bih im izručio ni psa, a ne čoveka. Vasiljković je sam kriv, verovao je Australiji i sad su mu uterali. Mene više brine šta običan čovek, Srbin doživi u hr, lako je meni za Vasiljkovića i takve, nego običan čovek za koga nema peticija po netu, za koga nema donacija za advokate i tako redom.
 
filatelista:
Ma kakva Hrvatska. Ne bih im izručio ni psa, a ne čoveka. Vasiljković je sam kriv, verovao je Australiji i sad su mu uterali. Mene više brine šta običan čovek, Srbin doživi u hr, lako je meni za Vasiljkovića i takve, nego običan čovek za koga nema peticija po netu, za koga nema donacija za advokate i tako redom.
..obican covjek zivi kao se sam organizira...ako mislis na Srbe...neki rade.. neki ne...neki su se snasli neki ne...relativna stvar...
 
viva las vegasos:
ni slucajno..postovanog generala Gotovinu i Ratka...ni slucajno ne mozes usporedjivati s zlikovcem ....Danielom Snedenom...

Jel ti čuješ sebe? Šta pričaš, čoveče? :evil: Kako možeš da ga uporedjuješ sa Mladićem i Gotovinom, gde si ti bio devedesetih, u maminom stomaku kad lupaš takve stvari. Ova dva zlikovca uporedjivati sa kapetanom je nablaže rečeno besmislica. I još da ga isporuče Hrvatskoj, pa tačno mu je bolje da se odmah ubije nego da dočeka da mu hrvatski sud sudi. A zašta? Zato što je obučavao seljake iz okoline Knina koji nisu pušku znali da drže. Možete vi da mu nakačite sad svašta i Zvornik i koještarije, to nema veze sa životom. Tebi je kriv svaki Srbin zato što si hrvatski radikal. I molim te svoje pametovanje zadrži za neke vaše radikalske forume. Imate i vi tamo svega, video sam temu o koncertu, to mi je dovoljno.
 
SANDRINAbg:
Potpisujem... :smile:

nego, ja sam cula da je on dobro naplatio svoje vojevanje... :?

Ma kakvi Sandrina, bar da jeste, nego je ispao budala, te pare je imao odranije - on je bio plaćeni vojnik (a i nisu to bile neke pare, nego srpska posla), posle je osnovao fond Kapetan Dragan, pa ni tu ništa nije uradio, svi oni koji su ga uveli u to samo su iskoristili - (fond mu je bio u Beogradjanki, tamo sam ga i upoznao), a živeo je u Bgd u nekom iznajmljenom stanu, ma te priče, veruj mi, nemaju veze s mozgom. Srbi su su skloni preterivanju u svemu, pa i u ovome, krene jedna priča, od usta do usta, pa od toga na kraju ispadne nešto što veze nema s početkom priče. Ma ne nasedaj na to. Niti je bio zločinac, niti ima neke pare.
 
BG1109:
Ma kakvi Sandrina, bar da jeste, nego je ispao budala, te pare je imao odranije - on je bio plaćeni vojnik (a i nisu to bile neke pare, nego srpska posla), posle je osnovao fond Kapetan Dragan, pa ni tu ništa nije uradio, svi oni koji su ga uveli u to samo su iskoristili - (fond mu je bio u Beogradjanki, tamo sam ga i upoznao), a živeo je u Bgd u nekom iznajmljenom stanu, ma te priče, veruj mi, nemaju veze s mozgom. Srbi su su skloni preterivanju u svemu, pa i u ovome, krene jedna priča, od usta do usta, pa od toga na kraju ispadne nešto što veze nema s početkom priče. Ma ne nasedaj na to. Niti je bio zločinac, niti ima neke pare.

Pa to me i zbunilo...videla sam te prostorije u Beogradjanki...pa se ona jelena Tinska kao druzila sa njim, a ona je...pa 'nako, voli lovu...pa tako... :lol:
 
BG1109:
Ma kakvi Sandrina, bar da jeste, nego je ispao budala, te pare je imao odranije - on je bio plaćeni vojnik (a i nisu to bile neke pare, nego srpska posla), posle je osnovao fond Kapetan Dragan, pa ni tu ništa nije uradio, svi oni koji su ga uveli u to samo su iskoristili - (fond mu je bio u Beogradjanki, tamo sam ga i upoznao), a živeo je u Bgd u nekom iznajmljenom stanu, ma te priče, veruj mi, nemaju veze s mozgom. Srbi su su skloni preterivanju u svemu, pa i u ovome, krene jedna priča, od usta do usta, pa od toga na kraju ispadne nešto što veze nema s početkom priče. Ma ne nasedaj na to. Niti je bio zločinac, niti ima neke pare.
..bude on vidio Zg... jos kako....
 
Ето прротив каквих се борио Кеп!
Нису смели ни да га сачекају, него су бежали ко зечеви на сам помен његовог имена, улазио је у "њиове" градове без испаљеног метка!!!
ТО је оно што не могу да му опросте, што их је војно, не поразио већ понизио!!!
 
KoscheiBesmertnii:
Послао сам Кепу слике са Томпсоновог концерта и из Блајбурга, чисто да покаже судијама Врховног суда ко треба да му суди!

'Ej, 60.000...i slovima : sezdesethiljada ljudi sa sve nekim ministrima na koncertu ovog fasioida...'ebo te...u sred centra Zagreba... :?

I o cemu onda da pricamo??? :shock: ...povrac...bljak...pljuc... :confused:
 

Back
Top