Perfektno žensko telo

Ali koga briga da li su muškarci koji ne poštuju žene poželjni na LjiSu, oni su poželjni u realnom životu, kao prijatelji, partneri, roditelji

Luzeri sa ove teme to nikad neće biti i oni to vrlo dobro znaju

A za ono što je Sensei rekao, da je Krsta poznata kao bezbedno mesto za žene, mogu da kažem samo hahahahaha, to je samo najnoviji trend u koga uskaču iz razloga popularnosti, a ne stvarne brige za žene, jer se vrlo dobro sećam kad je meni jedan forumaš pisao kako bi voleo da imam saobraćajnu nesreću, i da dok umirem na cesti, on priđe i stavi mi svoj penis u usta

Da li je moguće da se osoba koja ti je to napisala prešalta u ovakav udvorički modus

Tab, postoji li mogućnost da se profil koji je izgubljen zbog toga što je otvoren pod 10 minute mailom, pa se kasnije čačkalo oko postavki, te je link za potvrđivanje otišao na tada već nepostojeći 10 minute mail, nekako reaktivira?
Hvala.
 
Да наставим.
Неколицина која је безазлено постављала фотографије тела која им се допадају хмм да не залазим у садржај фотографија, колико су блиске реалности уопште, а посебно њихове, је агресивно потопила пррдходну нормалну дискусију у којој су учествовали и мушкарци.
Од тог налета слика мушкарци су се повукли са теме, остала је ,,екипа" и пар жена које су остале да одговоре на вређање а вређане су јер су се усудиле да напишу коју управо о садржају фотографија ( фотошопирана, АИ интегрисане слике итд.).

ДАкле, дозволили сте, тачније послали поруку овом темом да мушкарци који поштују жене нису пожељни на љису, да жене нису пожељне на љису.

А ово је једна од безброј оваквих ситуациа.
Почело је тако што је несрећник кренуо са качењем АИ фотографија, љетњекише се насмејала а овај је назвао бабом, што му је иначе једина комуникација са женама, која бајдувеј још стоји тамо.
Касније се појавио Алфа несрећник да похвали укус за АИ фотке обичног несрећника, не би ли распламсао дискусију.

Јасно је да су им потребни такви штићеници да иритирају оно мало нормалних што је остало. Е сад је питање какви смо ми кад дозвољавамо да нас увлаче у своје блато јер овога нема ни у најгорим циганмалама.
 
Почело је тако што је несрећник кренуо са качењем АИ фотографија, љетњекише се насмејала а овај је назвао бабом, што му је иначе једина комуникација са женама, која бајдувеј још стоји тамо.
Касније се појавио Алфа несрећник да похвали укус за АИ фотке обичног несрећника, не би ли распламсао дискусију.

Јасно је да су им потребни такви штићеници да иритирају оно мало нормалних што је остало. Е сад је питање какви смо ми кад дозвољавамо да нас увлаче у своје блато јер овога нема ни у најгорим циганмалама.
ima gore...uvek.

kada dama sa foruma postavi sliku svoje cerke i na nju navatava.
 
ima gore...uvek.

kada dama sa foruma postavi sliku svoje cerke i na nju navatava.
Не знам колико има везе са овим али болесника је вазда било на нету, привлачи их окриље анонимности.
Туђе фотке, фотке старе по 15-20 година и остала срања. Мада сад имате видео позиве па инсистирајте на њима.
 
Не знам колико има везе са овим али болесника је вазда било на нету, привлачи их окриље анонимности.
Туђе фотке, фотке старе по 15-20 година и остала срања. Мада сад имате видео позиве па инсистирајте на њима.
ma ima svaceg.... razumem zaebanciju ako se neko nasali sa fotkom, ali bilo je slucajeva da neki psiho bolesnici oba pola stvaraju ne samo klasicni lazni nalog, vec i celu istoriju, sa porodicnim stanjem, decom, kucom, putovanjima, generalno srecom u pm :lol: i to im je opsesija da simuliraju zivot koji nemaju, da bi se tezi frustrirani idioti na to primali.
 
Почело је тако што је несрећник кренуо са качењем АИ фотографија, љетњекише се насмејала а овај је назвао бабом, што му је иначе једина комуникација са женама, која бајдувеј још стоји тамо.
A meni su pobrisani svi komentari u kojim sam ga nazivao debilom.
 
Zamalo pat Perfecto!
skakač ( Konj) F6

Skakač F6

Misterija moderne šahovske teorije. Nepresušna tema rasprave svih značajnijih velemajstora svijeta, ovaj potez je svojom reputacijom kroz istoriju šahovskog umijeća zavrijedio da ga neki smatraju ključem za kontrolu univerzumskog haosa. Nije dokazano kakva sila stoji iza ovog poteza, često rezultujućeg u abnormalnim posljedicama po okruženje.
 
skakač ( Konj) F6

Skakač F6

Misterija moderne šahovske teorije. Nepresušna tema rasprave svih značajnijih velemajstora svijeta, ovaj potez je svojom reputacijom kroz istoriju šahovskog umijeća zavrijedio da ga neki smatraju ključem za kontrolu univerzumskog haosa. Nije dokazano kakva sila stoji iza ovog poteza, često rezultujućeg u abnormalnim posljedicama po okruženje.
Booring
 

Back
Top