Perfektno žensko telo

Što se Pikax uznemiravaš ?
Od svih alfa mužjaka sa TV ekrana , mene ovi najviše podsećaju na Radosava iz Đekna još nije umrla, a kaće ne znamo. 😁 tako nekako je i on govorio 😁 samo su ovi Ron Džeremi Radosav 👍
 
Svrbe te prsti da kazniš. Samo obrišeš. I idemo ..novi krug vređanja i omalovažavanja . Klošarski zarad klika.
Tvoj komentar nije ništa lepši od onih za koje tražiš da budu kažnjeni. Znaš odlično da se komentarisanje moderacije na ovaj način ne toleriše i u principu kažnjava. TO će najbolje da nam kažu ovi "problematični" koji su se nadobijali vitamina C baš zbog toga.
 
Tvoj komentar nije ništa lepši od onih za koje tražiš da budu kažnjeni. Znaš odlično da se komentarisanje moderacije na ovaj način ne toleriše i u principu kažnjava. TO će najbolje da nam kažu ovi "problematični" koji su se nadobijali vitamina C baš zbog toga.
Zaboravljaš tj. Namerno preskačeš činjenicu i istinu kada , u kom momentu i zašto sam uputila takav komentar.Posle tvog traljavog moderisanja čitave teme koju si sam otvorio.
Dalje, boli me ćoše da razgovaram sa osobom koja namerno spinuje i izvrće da bi mu se tema produžila na dve godine. :D
 
Zaboravljaš tj. Namerno preskačeš činjenicu i istinu kada , u kom momentu i zašto sam uputila takav komentar.
To isto kažui i oni za koje tražiš kazne
Dalje, boli me ćoše da razgovaram sa osobom koja namerno spinuje i izvrće da bi mu se tema produžila na dve godine. :D
ja sam otvorio preko 3000 tema, nema potrebe da baš samo jednu forsiram u nedogled. Tema je živa jer još ima onih koji žele nešto da kažu
 
Ti si @Sensei poznat po tome da tolerišeš vređanja da bi tema išla. To je jasno svima.
Ne znam samo da li jasno i ovima koje navodno štitiš? Ko momak momke? Ne. Pustiš da idu sva iživljavanja do beskraja šatro da čuješ sve strane a sve vreme posmatra se klik.
Da se uopšte nešto radi moderatorski u interesu forumaša do svega ovog ne bi ni došlo.
gsn mita je dzent za neke muske idiote iz moderacije i uradio je vise za krstu nego mnogi.
 
Ti si @Sensei poznat po tome da tolerišeš vređanja da bi tema išla. To je jasno svima.
Ne znam samo da li jasno i ovima koje navodno štitiš? Ko momak momke? Ne. Pustiš da idu sva iživljavanja do beskraja šatro da čuješ sve strane a sve vreme posmatra se klik.
Da se uopšte nešto radi moderatorski u interesu forumaša do svega ovog ne bi ni došlo.

pretenduje za supermoda...ništa više
 

Back
Top