Pentagon objavio snimak NLO !

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.574
Ова вест је нешто до сада невиђено и чуди ме да се на сва звона не прича о њој.

Наиме, Пентагон је званично признао да је годинама радио на истраживању УФО феномена, и уз тај извештај приложили су и снимак. Ово је званични снимак УФО летелице. Снимљен од стране пилота авиона супер Хорнет са носача Нимиц 2004. године.

Ово није нека безвезарија са Јутубе, него до сада нешто невиђено.

Званични снимак НЛО.

итд. итд.

Наравно. Нико овде не каже да је ова летелица на снимку дефинитиван доказ ванземаљаца, али је итекако доказ нечега што званичним "истинама" препариране масе људи тешко могу да контемплирају.

Баш ме занима како ће скептици, према свему оном што није у складу са званичним догамама, реаговати на овако нешто?
 
Nije bezvezarija sa YouTube, a snimak je sa YouTube. :dash: Koja filozofija.

Није са YouTube, све светске агенције су га објавиле.

Гледај га на сајту Вашигтон поста или Њујорк Тајмса итд,итд.
https://www.washingtonpost.com/news/retropolis/wp/2017/12/18/the-government-admits-it-studies-ufos-so-about-those-area-51-conspiracy-theories/

И Cnn je objavio.

Као што рекох. Ова вест је нешто велико, невиђено до сада.
 
Veruješ u sve što vidiš na Internetu. Odrastao čovek. :sad2:

Jел читаш ти шта пишем. Ово није нека безвезарија са интерента на које сте навикли.

Ово је званично признање владе једне државе о неидентификованим летелицама уз објављивање снимка једне.
 
To su možda VRIL letelice preostale od Trećeg Rajha i Hitlerovih naučnika koji su ih pravili nakon što su odvedeni u USA u okviru programa Spajalica.

Apsolutno nebitno čije su,javne vesti pričaju ozbiljno,što je prvi put. Odugovlačio sam...i ozi me pretekao...najverovatnije su ovozemaljske proizvodnje po mom mišljenju,napravljene obrnutim inženjeringom oborene letelice još u Rozvelu,ili je to poklonjena tehnologija od strane,stranih bića.. Oni su ovde odavno,ovo je samo predstava,da pripreme narod,za predstojeće.
 
Jел читаш ти шта пишем. Ово није нека безвезарија са интерента на које сте навикли.

Ово је званично признање владе једне државе о неидентификованим летелицама уз објављивање снимка једне.

Sve čitam. I ništa ne prihvatam.

Nije nikakvo priznanje, jer dotična vlada nije ni za šta optužena, već je manipulacija lakovernima, da se vidi koliko ima onih koji mogu da popuše ovakvu vest. Kao onu besmislenu srednjovekovnu priču o ravnoj Zemlji. Ove letelice su USA leteći objekti koje su posle WWII napravili zarobljeni Hitlerovi raketni stručnjaci.

- - - - - - - - - -

Apsolutno nebitno čije su,javne vesti pričaju ozbiljno,što je prvi put. Odugovlačio sam...i ozi me pretekao...najverovatnije su ovozemaljske proizvodnje po mom mišljenju,napravljene obrnutim inženjeringom oborene letelice još u Rozvelu,ili je to poklonjena tehnologija od strane,stranih bića.. Oni su ovde odavno,ovo je samo predstava,da pripreme narod,za predstojeće.

Ne sporim da postoji život u svim delovima svemira, ali da su ovo neki vanzemaljci - nema šanse. Ovo su ljudske letelice. A cela priča je jako providna.
 
Pogledala sam video, nisam videla nikakve vanzemaljce jel nijedan nije mahao kroz prozor i tako to. Otkud znamo da je to vanzemaljac, moze da bude puno toga, npr meteoroloski balon. To mi je omiljeni izgovor.

- - - - - - - - - -

Hitler se zeza sa glupanderima

Mislim stvarno! Hitler bi danas imao milion godina.

- - - - - - - - - -

Tako što pratim vesti van javnih medija,duži niz godina.

Pratim i ja tim pre znam da nikom ne verujem :)
 
Ова вест је нешто до сада невиђено и чуди ме да се на сва звона не прича о њој.

Наиме, Пентагон је званично признао да је годинама радио на истраживању УФО феномена, и уз тај извештај приложили су и снимак. Ово је званични снимак УФО летелице. Снимљен од стране пилота авиона супер Хорнет са носача Нимиц 2004. године.

Ово није нека безвезарија са Јутубе, него до сада нешто невиђено.

Званични снимак НЛО.

итд. итд.

Наравно. Нико овде не каже да је ова летелица на снимку дефинитиван доказ ванземаљаца, али је итекако доказ нечега што званичним "истинама" препариране масе људи тешко могу да контемплирају.

Баш ме занима како ће скептици, према свему оном што није у складу са званичним догамама, реаговати на овако нешто?

snimak je iz 2004 godine.novi Americki avion-nova tehnologija
 

Back
Top