Parga

Pozdrav svima,
bas sam nasao korisnih stvari o Pargi. Po onome sto sam procitao, nismo pogresili sto smo izabrali ovo mesto. Putujem u avgustu sa devojkom i jos jednim parom, u Robinzonovom arazmanu. Moze li mi neko reci kakva je vila HANI?
caos
 
Uplatila sam Pargu preko agencije Matico travel .. datum 19. jul , deset nocenja u Vili Chris...
Chitam ove postove , i nekako mi se chini da se sve vile pominju osim ove nashe baksuzne :)))
Navodno je 80m od Valtos plaze , i 10 min od centra grada...
Da li neko sluchajno zna ishta o ovoj vili , kakva je , koliko je centar realno udaljen?
Takodje , imate li neko dobro mesto za izlazak da preporucite? :)))

Evo malo slika lokacije te vile:

lokacija


u centru slike, ova gornja kuca


iza poduzne zgrade, neposredno uz plazu, u desnom delu slike


lokacija: http://www.panoramio.com/photo/17557689
 
Poslednja izmena:
Uplatila sam Pargu preko agencije Matico travel .. datum 19. jul , deset nocenja u Vili Chris...
Chitam ove postove , i nekako mi se chini da se sve vile pominju osim ove nashe baksuzne :)))
Navodno je 80m od Valtos plaze , i 10 min od centra grada...
Da li neko sluchajno zna ishta o ovoj vili , kakva je , koliko je centar realno udaljen?
Takodje , imate li neko dobro mesto za izlazak da preporucite? :)))


Ја сам тамо 17.јула, видимо се :bye:
 
Evo malo slika lokacije te vile:

lokacija


u centru slike, ova gornja kuca


iza poduzne zgrade, neposredno uz plazu, u desnom delu slike


lokacija: http://www.panoramio.com/photo/17557689


uuuuuuuu.... pa ja sam ovo tek sad videla! Taman sam mislila da niko nishta ne zna i digla ruke kad....
Mnogo hvala na slikama, po tome shto vidim chini mi se da je lokacija super , nas praktichno drvored deli od plaze.... U agenciji nam je i recheno da imamo 80m od mora, ali poshto sam chula da su neki ljudi imali bash losha iskustva sa Maticom , rekoh, nikad nije na odmet proveriti.... U svakom sluchaju , ovo letovanje obecava! ;)
 
Jos 3 dana do Parge jupiiiiiii

Јеротије, јел ти неко одговорио за интеренет, мада мене више интересује да ли негде има интернет кафе, будуће да лаптоп немам, па га самим тим и не носим...?!
 
Danas smo decko i ja uplatili vilu Dimitrakis,preko agencije Sky centar,za 21.jun.Nas jedino plasi kakvo ce vreme biti tada i da li ce voda biti podnosljiva za kupanje.Htela sam da pitam,ako neko moze da mi kaze,koliko je udaljena Lefkada od Parge,posto planiramo da iznajmimo kola i odemo do Lefkade,i koje plaze treba da posetimo u okolini Parge,znamo za Sivotu,a kako da stignemo do jos nekih lepih uvalica na putu ka lefkadi?Koja je najpovoljnija Rent a car agencija i da li moyete da nam preporucite?hvala unapred i pozdrav.A da,da li je neko putovao busevima M&M kompanije,posto ce agencija verovatno te buseve iznajmiti,pa kao je neko vec putovao njima kakvi su vam utisci?Ja se izvinjavam ako previse dosadjujem..


bjanka, jeste se vratili iz Parge?
 
Људи, да вас питам, каква је ситуација што се тиче евентуалног ношења хране... Каква су искуства на границама, чуо сам да "бесне" чокалије све узимају... не дозвољавају да имаш ишта од хране током тих 15-так минута вожње кроз њихову државу... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top