Parga

Bio sam u Pragi termin 08.07.-18.07. Bilo je nas dvoje i bili smo smesteni u vili koja se zove NAFSIKA ..... Parga je prelepo mesto pravo mesto za uzivanje i odmor ali isto tako je i dinamicno mesto gde moze da se izadje uvece na koji koktel i gde skoro svi barovi radi do 2-3 sata posle ponoci.Parga je mesto u koje dolaze od starijih ljudi, porodice sa decom ali i mladi parovi. Plaze su prelepe, domacini su gostoljubivi u restoranima i kaficima. Mi smo se prelepo proveli. Parga jeste malo skuplje mesto u odnosu na dosta drugih mesta ali to vam ne moze pokvariti odmor. Jedina mana koja je bila kod nas je vila NAFSIKA u kojoj nemate apsolutno nikakvu privatnost. Gazdarica ulazi svaki dan u sobe da proverava sta radite i da vas pita zasto niste otisli na plazu(kao sto ona kaze dosli ste u pargu da se setate a ne da budete u sobi - to je vrv da joj ne bi trosili struju). Vilu NAFSIKU izbegavajte u sirokom luku. Pozdrav
 
Bio sam u Pragi termin 08.07.-18.07. Bilo je nas dvoje i bili smo smesteni u vili koja se zove NAFSIKA ..... Parga je prelepo mesto pravo mesto za uzivanje i odmor ali isto tako je i dinamicno mesto gde moze da se izadje uvece na koji koktel i gde skoro svi barovi radi do 2-3 sata posle ponoci.Parga je mesto u koje dolaze od starijih ljudi, porodice sa decom ali i mladi parovi. Plaze su prelepe, domacini su gostoljubivi u restoranima i kaficima. Mi smo se prelepo proveli. Parga jeste malo skuplje mesto u odnosu na dosta drugih mesta ali to vam ne moze pokvariti odmor. Jedina mana koja je bila kod nas je vila NAFSIKA u kojoj nemate apsolutno nikakvu privatnost. Gazdarica ulazi svaki dan u sobe da proverava sta radite i da vas pita zasto niste otisli na plazu(kao sto ona kaze dosli ste u pargu da se setate a ne da budete u sobi - to je vrv da joj ne bi trosili struju). Vilu NAFSIKU izbegavajte u sirokom luku. Pozdrav

:rotf:
 
Gabrijel vila je na prilično nezgodnom mestu, krajnje severni položaj naročito u septembru, učinio je da smo se bezmalo smrzavali. Gazdarica, nemačka gastarbajterka, tretirala nas je kao đake u internatu, a ne goste koji treba da budu ljubazno usluženi. Parga je prelepa, vratićemo joj se, ali nikad više Gabrijel vila! Nikome je ne bih preporučila!
 
Parga ima urbani mediteranski duh, daleko odskače od drugih turističkih mesta po Grčkoj. Odiše starinom, prekrasna uzbrdica sa kamenim, uzanim uličicama.

- - - - - - - - - -

Plaža Valtos je prelepa kad pada kiša i kad je vetrovito. Septembar, oktobar - idealno vreme za Pargu.
 
Pozdrav svima! Bili smo u Pargi od 25.6. do 6.6. preko Argusa. Odabrali smo smeštaj Gabriel - renovirani deo (košta samo 10 evra skuplje od ne renoviranog dela i stvarno vredi svaki cent). Vila se nalazi na super mestu, blizu prodavnice i pekare i između gradske i Valtos plaže. Ako nekoga zanimaju slike renoviranih studija, slobodno mi se obratite, pa ću poslati. U vili Gabriel imate wifi, nama se retko desilo da prekida, tako da sve u svemu bilo nam je super. :)

Da li mi možete poslati slike vile Gabriel,renovirani studiji? Upravo nam se olobodio jedan studio za 27.08....

Unapred hvala!
 
Pozdrav svim. Evo i mi se vratili iz Parge sa puno lepih i ruznih uspomena. Od lepih uspona je sama Parga... Stvarno predivno mesto... A od losih smestaj vile kostas. Evo posto sam imao malo vremena na ovom linku sam opisao kako recima tako i slikama kako nam je izgledao smestaj. http://summer-gr.blogspot.rs/
 
Da li je neko mozda bio u Pargi krajem septembra, pocetak oktobra? Tacnije u periodu 23.09-04.10. Ta smena nam nekako najvise odgovara jer je termin pre u svim Argusovim vilama koje nesto valjaju popunjen. Zanima me kakvo je vreme i da li cemo uspeti da izvucemo par lepih dana za kupanje? I da li su cene nize - lezaljke, restorani...- buduci da idemo u postsezoni?

Prosle godine smo takodje bili u Pargi i odusevili se tako da zelimo da odemo opet. Tada smo bili smesteni u vili Dimitris, preko Argusa, koju uopste ne preporucujemo jer je dosta daleko od svega, male su sobe, kupatilo bezveze, nisu nam cak ni WC papir dopunjavali, imali smo mrave... tako da, da znate da tu vilu izbegavate.
 
Pozdrav svima! Bili smo u Pargi od 25.6. do 6.6. preko Argusa. Odabrali smo smeštaj Gabriel - renovirani deo (košta samo 10 evra skuplje od ne renoviranog dela i stvarno vredi svaki cent). Vila se nalazi na super mestu, blizu prodavnice i pekare i između gradske i Valtos plaže. Ako nekoga zanimaju slike renoviranih studija, slobodno mi se obratite, pa ću poslati. U vili Gabriel imate wifi, nama se retko desilo da prekida, tako da sve u svemu bilo nam je super. :)
Postovanje,da li biste mogli da mi kazete nesto vise o smestaju ujedno i slanje slika.Prvi put idem sa deckom na more pa nas zanima iskustvo u Vili Gabriel.Pozdrav
 
Pozdrav svim. Evo i mi se vratili iz Parge sa puno lepih i ruznih uspomena. Od lepih uspona je sama Parga... Stvarno predivno mesto... A od losih smestaj vile kostas. Evo posto sam imao malo vremena na ovom linku sam opisao kako recima tako i slikama kako nam je izgledao smestaj. http://summer-gr.blogspot.rs/
ovako nesto sam doziveo u Olimpik bicu, negde 2017...nigde nije bilo mesta, pa tu zaglavih...kao u nekom zatvoru...sve sama minijatura
 

Back
Top