Palma optuzuje SPC !

Istrebljivac arhaizma
Govoris o ljudima, vladikama, koje su polozile monaski zavet, koje zive hriscanski, poste postove, mole se Hristu svaki dan, mislis da bolje poznajes veru od njih?
Управо се о овоме и ради; ја ти говорим о стварности која уништава овај народ и са чим су упознати и забринути чак и основци, а ти ми на то одговараш ауторитетом њихове светости. Какве везе има вера и светост владика са геноцидом над Србима, отцепљењем Космета и Војводине, пљачком Србије, немаштином народа и да не набрајам даље. Ал ако су ти владике рекле да је све у реду, да се у Србији живи ко у бајци и да Србе нико не мрзи, не протерује и не убија, онда би било крајње неумесно да им не поверујеш на реч, зар не?
 
pa nisam ni ja to je vise opsta kultura ,al nema veze , znaci ode Sloba u Holandezu u zamenu za veronauku u nasim skolama ,mislim sudeci po tim citatima:confused:

Нисам ја такво нешто нигде споменула,...једино знам да је била фрка
кад су "петооктобарци" продали на Видовдан ....
за 5.милиона долара,................................... српску главу.

Мислим да их тога греха никакво "увођење" веронауке није могло да
спаси!.


...........
А, да је било "нечега", цитирала сам ово, па ти поново прочитај:

"Izvori iz DOS tvrde da je Djindjić na jednom sastanku u Vladi Srbije otvoreno priznao da je reč o političkoj odluci. Politički krugovi ocenjuju da je Djindjić morao posle ekstradicije Miloševića (28. juna), koja je razgnevila SPC, da pristane na kompromis o uvodjenju veronauke. Mitropolit Amfilohije (Radović) izjavio je dan posle izručenja bivšeg jugoslovenskog predsednika da će oni koji su Miloševića izručili na Vidovdan ostati upisani u istoriji crnim slovima. Istog dana Koštunica je o izručenju Miloševića razgovarao sa patrijarhom, da bi se tek potom sastao sa vojnim vrhom."


http://www.aimpress.ch/dyn/pubs/archive/data/200107/10722-004-pubs-beo.htm



Imam vaznija posla nego da se preganjam sa sajber vernicima.
Ako bas hoces da znas, isao sam u crkvu izmedju ostalog, i molio sam se i za vas divlje pagane.

A tu istinu SPC krije od naroda?
Ili si ti pametniji od velikodostojnika SPC?
Kada si njih cuo da tako napamet pricaju sta je cilj katolika, masona...?

Vladike SPC kazu da je rimokatolicka crkva sestrinska crkva i ja im verujem.

A ti citaj Bibliju i Svete Oce. Nauci nesto o hriscanstvu. Ajd laku noc.


...Има један други пдф где можеш отворити своју...
великоверничку душу,:amen:
а овај остави неким лакшим коментарима, политичким:roll:

.
 
Ili se mozda lazno predstavljas da bi namamila druge maloletne curice... upravo je policija provalila jedan takav lanac... Oprosti sestro ako gresim, ali internet je cudo, svakakvi surfuju, a kada se neko predstavlja kao 17-ogosnja devojcica u 4 ujutru, hmmm postajem sumnjicav. I oprezan.

Svako dobro i izgrdi roditelje sto te slabo, tj. nikako kontrolisu.
 
Ili se mozda lazno predstavljas da bi namamila druge maloletne curice... upravo je policija provalila jedan takav lanac... Oprosti sestro ako gresim, ali internet je cudo, svakakvi surfuju, a kada se neko predstavlja kao 17-ogosnja devojcica u 4 ujutru, hmmm postajem sumnjicav. I oprezan.

Svako dobro i izgrdi roditelje sto te slabo, tj. nikako kontrolisu.

..Где сам се ја и кад представила као седамнаестогодишњакиња?
ЗАШТО лажеш?


.....
...Не могу (можда ти можеш)......... одавно нису међу живима!!!

.
 

Back
Top