Palma dobio žirafu

Ljudi nisam kupio Zirafu
Cuo sam danas na radiju da vec neki hoce da budu kumovi i daju imena i poceo da se smeje
Tacno je da se izvojio novac ali za razvijanje turizma.

Posle toga je isao prilog da je Vlada izvojila 250.000 hiljada evra za kupovinu jadne zivotinje jer je to bio uslov da Palma udje u vladu...eto i sad ti budi normalan pored ovih budala
 
Ljudi nisam kupio Zirafu
Cuo sam danas na radiju da vec neki hoce da budu kumovi i daju imena i poceo da se smeje
Tacno je da se izvojio novac ali za razvijanje turizma.

Posle toga je isao prilog da je Vlada izvojila 250.000 hiljada evra za kupovinu jadne zivotinje jer je to bio uslov da Palma udje u vladu...eto i sad ti budi normalan pored ovih budala

o boze...kakvi retardi...o majko bozija...pa ja cu stvarno da odem sa kalasom i da ih sve poubijam keve mi moje :otkacio:
 
Ljudi nisam kupio Zirafu
Cuo sam danas na radiju da vec neki hoce da budu kumovi i daju imena i poceo da se smeje
Tacno je da se izvojio novac ali za razvijanje turizma.

Posle toga je isao prilog da je Vlada izvojila 250.000 hiljada evra za kupovinu jadne zivotinje jer je to bio uslov da Palma udje u vladu...eto i sad ti budi normalan pored ovih budala


Тотално тачно! Само ми је жао што Нушић није жив - е људи моји што би он имао материјала за нова ремек-дела:







Vuk Bojović: Iz Vlade Srbije su se raspitivali za cenu žirafe

Blic - Pre 5 sati

Direktor beogradskog zoološkog vrta Vuk Bojović izjavio je da su se iz Vlade Srbije raspitivali o ceni žirafe i smatra da zoološkom vrtu u Jagodini treba pomoći da nabavi tu životinju.



"Nisam upoznat da se žirafa nabavlja, ali sam konsultovan koliko košta žirafa i rečeno mi je da je neko iz Vlade Srbije obišao zoološki vrti u Jagodini i video je da je taj vrt sjajan i onda su se kod mene raspitivali o ceni žirafe", rekao je Bojović Radiju Beta RFI.


Na pitanje da li žirafa košta 250.000 evra Bojović je odgovorio da cena ne može precizno da se odredi.


"Žirafa ima ima više vrsta, cena zavisi od toga da li se nudi ili traži, da li je ženka ili mužjak, ženka je mnogo skuplja, na cenu bitno utiče i transport ... U svakom slučaju, to je prilično skupa životinja", rekao je Bojović.
On je ocenio da bi Zoološkom vrtu u Jagodini trebalo pomoći.


"Imati žirafu je retkost. Nemaju je ni neki veliki gradovi u Evropi", rekao je Bojović.
Beta

:rotf::rotf:
 
Pojma vi nemate.......

Na ovo je otisla lova

15n9ft3.jpg
 
xaxa e to si upravu... mada nije ni lako zirafu naterati na to...ume i ona da bude lukava :rotf:

lakse je naterati zirafu da ode opet do cacka recimo ili u neko drugo selo odakle bude presudni clan vlade nego naterati srbija puteve da naprave autoput, evo ti cist primer autoput sabac-ruma koji treba da se odradi ali cu ja jedva docekati hahah :bye:

zirafa je razumnija zivotinja od mrkonjica i kompanije :lol:
 
lakse je naterati zirafu da ode opet do cacka recimo ili u neko drugo selo odakle bude presudni clan vlade nego naterati srbija puteve da naprave autoput, evo ti cist primer autoput sabac-ruma koji treba da se odradi ali cu ja jedva docekati hahah :bye:

zirafa je razumnija zivotinja od mrkonjica i kompanije :lol:

brate ja velji ocu da jbem sve po spisku sto ne moze da napravi put od valjeva od lajkovca nego idem po rupetinama :otkacio: i sad kad sam se stvarno nameracio da odem da mu to kazem u lice on je napravio taj put :klap:
 
brate ja velji ocu da jbem sve po spisku sto ne moze da napravi put od valjeva od lajkovca nego idem po rupetinama :otkacio: i sad kad sam se stvarno nameracio da odem da mu to kazem u lice on je napravio taj put :klap:

Da li je on napravio taj put ili je necija druga zasluga? :bye:

Hehe ovde je citava afera oko sabac-ruma autoputa... Po izvestaju koji je narucila pre mnogo godina vlada nema dovoljan broj, a po novom izvestaju ima za autoput, tj dnevni protok je za potrebe autoputa... A ovde se krecu datumi tipa 2031 godina itd...smesno, to je 30km jbnih :dash:
 
Da li je on napravio taj put ili je necija druga zasluga? :bye:

Hehe ovde je citava afera oko sabac-ruma autoputa... Po izvestaju koji je narucila pre mnogo godina vlada nema dovoljan broj, a po novom izvestaju ima za autoput, tj dnevni protok je za potrebe autoputa... A ovde se krecu datumi tipa 2031 godina itd...smesno, to je 30km jbnih :dash:

brate velja je sve to radio...on je zaduzen za valjevo i tu okolinu...a za taj tvoj kraj ne znam ko je zaduzen...a od valjeva do lajkovca ima malo vise...oko 50km..i taj put su radili skoro godinu dana :(
 
Bolje da su mu nabavili žirafu za 250 hiljada, nego da mu prave auto put do kuće u selu u okolini Jagodine. Jeftino smo prošli ovog puta.

Hahaha, koja nebuloza !

A bolje da su te pare uložili u neki fond za siromašnu decu ili fond za decu sa Kosova i Metohije ili za raseljene sa K i M uopšte nego što su dali Palmi za žirafu. Pogledaj samo koliko GLADNE i siromašne dece i koliko sirotinje uopšte ima u Srbiji pa više nećeš da pričaš ovakve nebuloze.
 
Poslednja izmena:

Back
Top