Padobranci sveta ujedinite se !

Poštovani drugari padobranci!

Ne mogu da verujem šta sam pročitala na ovom vašem forumu, pored ovako lepog naslova
PADOBRANCI SVETA UJEDINITE SE!

Prvo bih da napišem par reči o sebi, pošto se većina vas ovde poznaje, a ja poznajem samo neke. U svetu padobranstva sam od 1993. godine i imam samo desetak skokova, nažalost samo desetak, ali to nije razlog da se ne družim sa Vama i da budem u Vašem okruženju. Za ovih petnaestak godina, upoznala sam dosta padobranaca, što vojnih, što civilnih, mada smatram da su civilni padobranci ujedno i vojni, zato što je 99% njih služilo vojsku u padobranskoj brigadi. Tako da ste vi ovde i vojnici i civili i ne bi trebalo da se to razdvaja.

Žao mi je što moram da izjavim da me je, kada sam pročitala ovaj forum, postalo sramota što sam padobranac. Čestitam, svaka Vam čast! Uspeli ste da napravite i forum gde se međusobno pljujete. Trebalo bi svi skupa dobro da se zapitate, kakvi ste to ljudi? Na aerodromu zajedno skačete, a onda dođete kući sednete za kompijuter i pljujete se, najstrašnije na svetu i pri tome se krijete iza lažnih imena. Čast izuzecima!

Kada kažem padobranstvo, mislim na stil života i prva asocijacija koja mi padne na pamet je drugarstvo i zajedništvo, a kad pogledam ovaj forum shvatim da živim u zabludi. Gledala sam Vas u jednoj humanitarnoj akciji, kada ste ‚‚hodali po oblacima‚‚ i pokušali da prikupite novac za jednog Vašeg druga. Sada kada sam pročitala sve ovo, zapitam se da li su reči jednog starijeg padobranca koje sam čula na aerodromu istinite, da ste svi Vi qurve i da biste se prodali za jedan skok ili za razliku od jednog eura u ceni skoka. Pa kakvi ste to ljudi? Ima li išta sveto kod Vas? To moram da pitam, jer po rečima koje sam pročitala, ne vidim da ste drugari, a još manje prijatelji. Iz Vaših reči proizilazi veliko licemerstvo. Opet moram da kažem, čast izuzecima!

Znam da je teško prikupiti novac za skakanje i da se uglavnom krvite i glođete oko par evra, ali zar ne možete da se složite i ujedinite i da se okupite oko jedne zajedničke stvari, koju svi volimo, a to je skakanje iz aviona? Gde Vam je sportski duh? Pa zar ne može tih par klubova da nađe zajednički jezik i da pomognete jedni drugima. Da dokažete da kod Vas ima zdravog duha, a ne da nas prati ona prokleta kletva, koja se precrtala i kod Vas ‚‚Ne daj Bože da se Srbi slože!‚‚. Pa Vi ste ti vitezovi koji treba da se slože! Vi ste vodili ratove i dobijali najteže bitke, samo zbog sloge i duha koji nosite u sebi, ali čitajući sve ove Vaše reči, shvatam da se taj duh izgubio. Vi biste trebali da prenesete taj duh na livade na kojima skačete. Zašto da ne prenesete i na ostatak ove naše zemlje, pa Vi ste najjači!

Toliko imam da Vam kažem, a Vi razmislite. Svaki novi čovek koji želi da skače i pročita sve ovo što piše na ovom forumu, a on se otvara kada se ukuca reč ‚‚padobranstvo‚‚ na pretraživačima, dobro će razmisliti da li će uopšte ikada skočiti, jer polazim od sebe. Kad sve ovo pročitam, izgubim želju za skakanjem.

Da sam na mestu padobranca koji je započeo ovu temu na forumu i pokušao da Vas ujedini, uz pomoć admina foruma srušila bih i obrisala sve ovo, jer je ovo kontra reklama padobranstva. Jadan je onaj koji je pored svega ovde rečenog, postavio i temu gde možete još žešće i gore da se pljujete, a Vi ovce poleteli, ko muve na g.... GDE VAM JE PAMET ?

Plavo nebo
 
Poslednja izmena:
dobro nam dosla Danger.ne bi zelio da opravdavam nikoga na ovom forumu jer ni ja ne poznajem skoro nikog ovdje ali sam padobranac.nije ovo mjesto za ogovaranja i pljuvanja po drugim padobrancima.ovdje ima par ljudi koji to namjerno rade( tako to bar meni izgleda).ja znam samo da svakom aerodromu na kojem sam bio i skakao bilo druzenje i feste.na svakoj livadi sam lijepo docekan.Ramstein treba da stupi u kontakt sa adminima i obrise ono sto blati ovu temu tu se slazem sa tobom.za mene su jos uvjek padosi najljepse drustvo ma gdje se nalazile livade i ma gdje se skakalo.stvar je u pojedincima. u sustini se slazem sa tvojim misljenjem iako ne u svim tackama.
ne postoji ljepsi sport od padobranstva u to sam uvjeren jer sam se bavio sa mnogim sportovima.
sad je red da Ramstajn nesto poduzme .pozdravljam sviju i zelim vam puno puno skokova.
PLAVO NEBO.:p
 
Nema potrebe da se bilo ko ne bavi padobranstvom zasto sto cela Srbija funkcionise kako funkcionise.

Da dodam...
Po mom misljenju (a opet vezano za ovu zemlju), sve sto se prica-prekucava ovde je posledica PREMALO skakanja. Kad ljudi vise skacu, nije im do pljuvanja na druge, a sigurno ne do pljuvanja preko interneta.
Ako VOLIS da skaces, a ne skaces dovoljno (a ovde se skace minimum-minimuma) logicno je da si frustriran. Onda je i logicno da neki ljudi lek za svoju frustraciju pronalaze u pljuvanju drugih, tj. svi ostali su im krivi... Nedostatak skokova, to je to. Garant`.

Licno, mislim da skacem dosta vise od proseka za ovu zemlju, tako da posle vikenda provedenog na skakanju i uz sve obaveze na poslu, imam jedino vremena da sredim svoje fotke i video i povremeno "bacim" poneki post na forum. Sve preko toga je cisto gubljenje dragocenog vremena.

Sto bi neko rekao: "Jump more, bitch less!" :ok:

Pozdrav
mircan
 
Evo slichica buduceg rekordera i plana njegovog skoka :worth::worth::worth:

najvishiskok-1.jpg


skok-1.jpg
 
Cao svima.
Jos ovaj vikend se setamo pa se nadam da smo od sledeceg vikenda na Jarku za stalno. Cessna 182 je stigla a i Queen Air ce biti tu da pomogne da svi skoce planirani broj skokova.

Ovaj vikend:
Aerodrom "Ecka" - Zrenjanin
Aerodromska taksa 1eur dnevno.
Avioni:
Wilga - za ucenike i ciljase (za cene zvati Paju)
Queen Air - za tandeme i visine 3000+
(sa 8 ljudi cena skoka 22eur, sa 6 ljudi 25eur)
Planirano je po min. 5 letova na 3000+ dnevno
Pocetak rada subota u 0930h.

Pozdrav
Mrav
 
Bio sam u jednoj zoni u Nemackoj i napravio desetak skokova.Tamo sve funkcionise besprekorno.
Gledao sam Paracince na satelitu.BRAVO,BRAVO
Moje cestitke za prvo mesto u Boru, i trece mesto u Baru!!!
Vidim na forumu da je bas dosadno padobrancima koji ne skacu,pa su i dalje negativni.Pljuju uspesne ali im niko ne veruje pa se jede.
Pohvale svim organizatorima padobranskih manifestacija.
 
EXTRA! EXTRA! EXTRA!:D

Cast mi je i zadovoljstvo da vam predstavim novi video koji je snimljen u februaru, na ovogodisnjem Tunnel Campu na Floridi. Na videu je Milance (Fenix) u 4-way sa kolegama iz Slovenije. Ajde da vidimo da li cete da ga nadjete...Ja sam morao da pogledam ovo 2 puta da provalim koji je on. A znam coveka :D Odvrnite jako zvucnike, muzika i akcija je odlicna!!!

Bravo, Doktore!!!

P.S. Slovenci se spremaju za novi tunnel camp, za nekih 2 nedelje (ako se ne varam oko 16-og), tako da ima jos malo vremena za prijave. A kako cete da letite posle tunela - mozete da vidite ovde. Ljudi su i vise nego fenomenalni instruktori.


Svaka cast, doktore jos jednom - pusta demonstracija sile!!!

Ah, da i da ne zaboravim...Telefon za prijave je kod Milanceta na 064/123-93-53.

Ko ima para, ovo je definitivno vredno truda...

Ajmo 4-way ove godine ;):klap:
 

Back
Top