Padobranci sveta ujedinite se !

Nekako nisam skapirao pitanje! Ako bi bilo sredstvo do kog cilja bi te vodilo?

pa mislim da je padobranstvo stvoreno kao sredstvo kojim se stize do nekog cilja, npr. vojska-ubacivanje iza neprijateljskih linija, i za razne druge potrebe. ili gresim? Kao takvo ne bi trebalo da samo sebi bude cilj, ali izgleda da je to postalo. koliko vidim ovde je svima ono cilj. Sta je sa drugim ciljevima do kojih se padobranstvom dolazi? Kao kad bi vozio trku ne da bi pobedio vec da bi osetio adrenalin koji imas kad vozis 150 u nekoj krivini, tj samo na delovima trke do jasnog cilja...
ili mislite da tupim sa ovakvim razmisljanjem?
 
pa mislim da je padobranstvo stvoreno kao sredstvo kojim se stize do nekog cilja, npr. vojska-ubacivanje iza neprijateljskih linija, i za razne druge potrebe. ili gresim? Kao takvo ne bi trebalo da samo sebi bude cilj, ali izgleda da je to postalo. koliko vidim ovde je svima ono cilj. Sta je sa drugim ciljevima do kojih se padobranstvom dolazi? Kao kad bi vozio trku ne da bi pobedio vec da bi osetio adrenalin koji imas kad vozis 150 u nekoj krivini, tj samo na delovima trke do jasnog cilja...
ili mislite da tupim sa ovakvim razmisljanjem?

Ne verujem da je Da Vinčiju bio cilj da se ubacuje iza neprijateljskih linija kada je osmislio svoj padobran. Pa čak i ljudima koji su posle njega pokušavali da naprave funkcionalan padobran. Možda je njima cilj bio spašavanje iz visokih objekata u slučajevima opasnosti, ali ako pričamo o prvoj ideji za padobran, onda pričamo o Da Vinčiju (bar mi se tako čini), a u njegovo doba je bilo malo potrebe za iskakanjem iz visokih zgrada a kamo li letelica. Dakle, mislim da je u pitanju čista radoznalost i luda zabava!!! :D Zamisli da si okružen samo vazduhom sa svih strana po par kilometara, sloboda, prostranstvo, mekoća vazduha, udobno ti je u svakom položaju a i svejedno ti je u kom si položaju, krećeš se velikom brzinom a ipak nema opasnosti da udariš u nešto (uslovno), projuriš pored oblaka brzinom koju na tlu možda nikada nisi imao ni u najbržem autu kojim si se vozio... visina, brzina, smirenost... uuhhhhpfff! 'oću skačem! :(
 
4. 5. i 6. jula aktivnosti na aerodromu u Paraćinu: prvi skokovi, obuka padobranaca u svim disciplinama, tandem skokovi. Visine 1000 do 3000m. Lekarski pregledi se obavljaju petkom i subotom.
Cena prvog skoka je 75 eura, tandem 150 eura, lekarski pregled 5000 dinara.
blue sky
Cica
 
Aj dodjoh i ja u ovu vashu ludu druzhinu posto vam se pridruzujem lagano...

pozz za sve padose, pogotovu za mog drugara spu-a i za saleta kineza koji mi nesto smeraju iza ledja za moj prvi skok, grghhhh... :)))
zajedno sa Borom, Jecom i ko zna s kime josh! :(


Blue SKY

ne brini batice u dobrim si rukama
noangel-1.gif


e ako ti je spu drugar onda moz da ocekujes svasta... :dash::hahaha:

a pusti Don't Touch Prekidach-a, vidis da sam mu se nesto zamerio pa nece ni da se predstavi ...

tu nesto truje, pa se predomishlja, edituje postove, pusi drogu, sedi na ladan bEton, bog te pita koja je to brzina

al' nije da laze decko (ili devojka), svasta mozes da ocekujes :D to stoji
 

Back
Top