PADA VLADA SRBIJE, A USTAJE SRPSKA VLADA !

Moze da ga sprechi policija, ako vlast (tachnije u ovom sluchaju Koshtunicas) izda naredjenje,. koga nije bilo.
Ajde ambasade, shta je sa ostalim radnjama...ALOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEE SHTA JE SA CELIM CENTROM GRADA KOJI JE DEMOLIRAN I POKRADEN???????

Jel su to Srbi? Ako jesu, od danas pa na dalje, me je sramota shto se izjashnjavam kao srpkinja. Sramota me shto znam zashta su moji rodjaci, i preci umirali. Za ovakvu stoku????

Ti se stidis takvih kao sto sam ja, mada ja nisam "akter", a ja sam te tako "zalila" i "branila" na Astrologiji...
Pa, ako zelis, stidi se, nista ja tu vise ne mogu.
 
"Najkrivlji" je B92! Neka vode racuna koliko idu daleko u mrznji protiv naroda!

NAjkrivlji je onaj koji je organizovao ovo. Jer je bio vrlo svestan toga na shta ce da izadje. Chak su i na tv-u potvrdili to.
B92 prenosi informacije? Shta hocete da kazete, da ostatak Srbije koji je ostao kucama ne treba da vidi shta ova stoka radi po ulicama? Da to treba da se zatashka? Pa da saznamo onda kad nas udare po dzepu, da placamo tudje divljanje.
I onda prichamo o B92. Ko vam je napunio glavu tako glupim informacijama. Zar ne vidite da ste masovno izmanipulisani????

Ej bijete Srbe (svoj narod) koji radi u nekoj agenciji...kakva god da je...Koliko bolesno to zvuchi. Da se Srbi plashe od druge grupe podivljalih Srba?
Eto to vam je nametnuto...prazni mozgovi jedni!
 
Slushams sad preko tv-a izjavu onog radikalskog govneta Vuchica, koji ovu shtetu koja je verovatno milionska opravdava besom ljudi zbog odcepljenja Kosova. Optuzuje medije shhto prenose ovo shto se deshava na ulicama, da bi sa svoje stranke skinuo ljagu, jer ce naravno u njih da se uperi prst kad se bude razgovaralo o posledicama.
A ta ista grupa koja je organizopvala sve ovo, je sasvim sluchajno zaboravila da postavi policiju na mesta na kojima je trebala da bude.
Ma povraca mi se od svega. Muka mi je od ovog naroda. Nije ni chudo da smo ovde gde smo, sa ovakvim ljudima.:x:x:x:x:x

Pa nije Vucic ministar policiji a ni niko iz SRS. Koliko se secam DSS drzi to ministarstvo a takodje sa njima u vladi je DS,G17 i NS.
 
NAjkrivlji je onaj koji je organizovao ovo. Jer je bio vrlo svestan toga na shta ce da izadje. Chak su i na tv-u potvrdili to.
B92 prenosi informacije? Shta hocete da kazete, da ostatak Srbije koji je ostao kucama ne treba da vidi shta ova stoka radi po ulicama? Da to treba da se zatashka? Pa da saznamo onda kad nas udare po dzepu, da placamo tudje divljanje.
I onda prichamo o B92. Ko vam je napunio glavu tako glupim informacijama. Zar ne vidite da ste masovno izmanipulisani????

QUOTE]

Taj B92 danas nije nimalo prenosio miting, a sad kad su se uplasili za sebe, pricaju li, pricaju. A nisam protiv toga da se sazna istina, otkud ti to?
 
NAjkrivlji je onaj koji je organizovao ovo. Jer je bio vrlo svestan toga na shta ce da izadje. Chak su i na tv-u potvrdili to.
B92 prenosi informacije? Shta hocete da kazete, da ostatak Srbije koji je ostao kucama ne treba da vidi shta ova stoka radi po ulicama? Da to treba da se zatashka? Pa da saznamo onda kad nas udare po dzepu, da placamo tudje divljanje.
I onda prichamo o B92. Ko vam je napunio glavu tako glupim informacijama. Zar ne vidite da ste masovno izmanipulisani????

QUOTE]

Taj B92 danas nije nimalo prenosio miting, a sad kad su se uplasili za sebe, pricaju li, pricaju. A nisam protiv toga da se sazna istina, otkud ti to?

Pa normalno da nije, kad bi pobili sve njihove novire onog momenta kad izadju na ulice.
 
Videla sam jednog na ulici, ali se "malo" sakrio. Ali nije bilo prenosa na B92!

Za b92 i ostale televizijske stanice rade tanjug i beta...i josh ne znam koliko agencija. Sve vesti koje oni imaju, trebalo bi da dolaze od tih agencija. Ne verujem da se ijedan novinar b92 usudio da izadje na ulicu...i sasvim razumem zashto.
Ali nash neobaveshteni narod, jedva cheka da chuje neku glupost koju je neko pustio kao buvu, kao podstrek za razbijanje, i demoliranje. E Srbijo...Sramota...
 
Da li će pasti - neznam.
Jedno je sigurno, Tadić i njegov DS su se obrukali do koske. Ruše ti zemlju, otimaju ti teritoriju, miting zakazan pre nekoliko dana....a gospodin precednik otišo da se zahvali. Valjda je ovo što se dešava u zemlji mnogo važnije i preče od zahvalnosti. Mogao je da ode sutra, mogao je da se zahvali i telefonskim pozivom. Predsenik je prvi čovek države i prvi je morao da bude prisutan na mitingu i molebanu. Sramota je za ministre iz DS i G17+ da nijedan nije bio prisutan makar na molebanu. Time su pokazali da su oni LDP II. Čeda se bar javno zalaže za nezavisnost Kosova....ovi to rade 'zavijeno'.

Žao mi je što se dešavaju neredi u BG, razbijanja, paljenja.... Ali kada čujem USA kako izražavaju energičan protest zbog napada na njihovu ambasadu koja predstavlja suverenu teritoriju Amerike......(ima li Srbija svoju suverenu teritoriju, treba li Srbija da bude fina i ako joj se otima 15% njene suverenosti...) Kakvo licemerje, kakav bezobrazluk, kakvo mentalno silovanje ovog naroda. Zbog toga mi čak bude i drago u vezi njihove ambasade, mamicu im kur*insku (protiv sam vandalizma a i žao mi je neidentifikovane žrtve).
 
Da li će pasti - neznam.
Jedno je sigurno, Tadić i njegov DS su se obrukali do koske. Ruše ti zemlju, otimaju ti teritoriju, miting zakazan pre nekoliko dana....a gospodin precednik otišo da se zahvali. Valjda je ovo što se dešava u zemlji mnogo važnije i preče od zahvalnosti. Mogao je da ode sutra, mogao je da se zahvali i telefonskim pozivom. Predsenik je prvi čovek države i prvi je morao da bude prisutan na mitingu i molebanu. Sramota je za ministre iz DS i G17+ da nijedan nije bio prisutan makar na molebanu. Time su pokazali da su oni LDP II. Čeda se bar javno zalaže za nezavisnost Kosova....ovi to rade 'zavijeno'.

Žao mi je što se dešavaju neredi u BG, razbijanja, paljenja.... Ali kada čujem USA kako izražavaju energičan protest zbog napada na njihovu ambasadu koja predstavlja suverenu teritoriju Amerike......(ima li Srbija svoju suverenu teritoriju, treba li Srbija da bude fina i ako joj se otima 15% njene suverenosti...) Kakvo licemerje, kakav bezobrazluk, kakvo mentalno silovanje ovog naroda. Zbog toga mi čak bude i drago u vezi njihove ambasade, mamicu im kur*insku (protiv sam vandalizma a i žao mi je neidentifikovane žrtve
).

Potpisujem!
 
Da li će pasti - neznam.
Jedno je sigurno, Tadić i njegov DS su se obrukali do koske. Ruše ti zemlju, otimaju ti teritoriju, miting zakazan pre nekoliko dana....a gospodin precednik otišo da se zahvali. Valjda je ovo što se dešava u zemlji mnogo važnije i preče od zahvalnosti. Mogao je da ode sutra, mogao je da se zahvali i telefonskim pozivom. Predsenik je prvi čovek države i prvi je morao da bude prisutan na mitingu i molebanu. Sramota je za ministre iz DS i G17+ da nijedan nije bio prisutan makar na molebanu. Time su pokazali da su oni LDP II. Čeda se bar javno zalaže za nezavisnost Kosova....ovi to rade 'zavijeno'.

Žao mi je što se dešavaju neredi u BG, razbijanja, paljenja.... Ali kada čujem USA kako izražavaju energičan protest zbog napada na njihovu ambasadu koja predstavlja suverenu teritoriju Amerike......(ima li Srbija svoju suverenu teritoriju, treba li Srbija da bude fina i ako joj se otima 15% njene suverenosti...) Kakvo licemerje, kakav bezobrazluk, kakvo mentalno silovanje ovog naroda. Zbog toga mi čak bude i drago u vezi njihove ambasade, mamicu im kur*insku (protiv sam vandalizma a i žao mi je neidentifikovane žrtve).


Time su pokazali da se ne slazu uopshte sa predvidljivim posledicama onoga shto su orgazniovali Koshtunica i Radikali. Dobro nisu doveli josh i Miloshevicevog rodjenog brata...da upotpuni atmosferu
 
Duvaj ga g*ovno jedno smrdljivo!!!! Kad su stotine tih crkava gorele pola moje porodice je bilo tamo da chuva tvoje dupe ovde.
A to nije razlog da spaljujete grad u kome ja i mnogi drugi zivimo. Ako hocesh da demolirash, idi pa demoliraj svoj grad. Ako hoccesh da ratujesh, pushku u ruke pa idi u rat. Ne unishtavaj privatnu svojinu neduznih gradjana...Kako se opravdava pljacha benetona, levisa, sectora? Ko ce da placa celu ovu shtetu koja je napravljena na uklicama Beograda? Sportske radnje???
PA Beogradjani, dok vi sa strane budete ladili muda u fotelji sa par pari patika. sector satova , beneton prozivoda...itd...Vishe ne znam ni shta je pokradeno. Lopovi jedni!:x
EJ,o´ladi malo! Osiguravajuce kuce placaju stete.To je sve osigurano a pitanje glasi KO KASIRA NOVAC OD TOGA??!
 
NAjkrivlji je onaj koji je organizovao ovo. Jer je bio vrlo svestan toga na shta ce da izadje. Chak su i na tv-u potvrdili to.
B92 prenosi informacije? Shta hocete da kazete, da ostatak Srbije koji je ostao kucama ne treba da vidi shta ova stoka radi po ulicama? Da to treba da se zatashka? Pa da saznamo onda kad nas udare po dzepu, da placamo tudje divljanje.
I onda prichamo o B92. Ko vam je napunio glavu tako glupim informacijama. Zar ne vidite da ste masovno izmanipulisani????

Ej bijete Srbe (svoj narod) koji radi u nekoj agenciji...kakva god da je...Koliko bolesno to zvuchi. Da se Srbi plashe od druge grupe podivljalih Srba?
Eto to vam je nametnuto...prazni mozgovi jedni!


Cime li je taj tvoj mozak napunjen kad si dosla do tako komplikovanog zakljucka...
 
Mislim da ih banke finansiraju. Nisasm sigurna , to treba da se proveri. Nego nije mi jasno zashto se ne javi neki Beogradjanin da mi kaze da iskliram, nego sve neki sa strane?
Beogradjani vise ne zive u Beogradu-otisli na Zapad.Beogradjani su sada Cigani,Krajisnici,Crnogorci.......doveo ih tito iz vukojebine a njihova deca postali Beogradjani.Pa sada placu! Fuj bre BANDO CRVENA!!!!!
 
Mislim da ih banke finansiraju. Nisasm sigurna , to treba da se proveri. Nego nije mi jasno zashto se ne javi neki Beogradjanin da mi kaze da iskliram, nego sve neki sa strane?

Не само да треба да искулираш, него још много тога... али не могу да ти напишем, није пристојно.

Ево, КО гледа У92 може да се својим очима увери КАКО СЕ СТВАРИ ПРЕУВИЛАЧАВАЈУ, КАКО СЕ НАБИЈАЈУ НЕГАТИВНЕ ВЕСТИ, КАКО
СЕ ПРАВЕ НЕГАТИВНЕ РЕАКЦИЈЕ, итд.итд.
 
И сада ћемо сви данима да сер*емо о "насиљу на улицама" А НЕ О ВЕЛИЧАНСТВЕНОМ МИТИНГУ КОГА СУ ЗАПАДНИ СМРАДОВИ ВЕЋ ПРОЗВАЛИ ЈЕР ОЧИГЛЕДНО НЕМА НАМЕРУ ДА ИМ ПОЛИЖЕ ГУЗИЦЕ !
 

Back
Top