P e p s i ili C o c a C o l a ?

Coca-cola ili Pepsi???

  • Coca-cola

  • Pepsi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nema na čemu
i070.gif
 
Master_Chief:
Always Vanilla Coke
Definitivno je Koka KOla moj "choice" i uvek ce biti!
Bratjo meni je koka-kola sjbl jetru i doktori mi nisu verovali mesec dana da nisam cirkadzija .... Sad je u redu samo pomalo pijem cajeve od lekovitih trava , vodu i sokove , mahom djus koj sam spremim ... bez konzervansa sem limuntusa i secera :wink:


cuvajte se tih srnja jel ja sam ziv primer onog koj nije verovao pa je njb.... :roll: :evil:
 
Kad pijete razmislite o ovom:
Vlasnici Coca-Cole su demokrate, tj. glavni finansijeri cele demokratske kampanje u SAD-u, a vlasnici Pepsico Inc-a su republikanci, koja su mnogo manja kompanija, ali vel. su stranka (Djorjdje Bushitj), mada ovih dana gube vlast u kongresu, senatu, drzavama ...
Cak i Amere mozete provaliti koga simpatisu, u kojoj su partiji i to po picu koje piju, narocito u predizbornoj kampanji. Inace obe firme su toliko konkurentne da su svaki cas sudski sporovi u kojima se ostecenja isplacuju u desetinama miliona, a tuzbe su najcesce oko marketinga.
Coca Cola (Atlanta) je finansijski jaca od Pepsica (New York) posto ima veci monopol u svetu, a u SAD-u zavisi od drzave do drzave.
 
Zavisi od zemlje do zemlje, osim ukusa razlikuje se boja (sarajevska je do pre nekoliko godina bila k`o caj) i pomalo miris, a bogami i pakovanje
(u siriji sam nasao pepsi i u baloncicima od 3 litra). Inace, sve fabrike su samo punionice u kojima se dovozi ekstrat. Razlika je u vodi sa kojom se puni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top