Otvoren novi forum! www.ki-forum.co.sr

Glavni:


Ovo je za slavlje!
Glavni je izgovorio citavu recenicu
U to ime...



a220.gif
a280.gif
a270.gif
 
imam problem... kada neko hoce da se registruje na moj forum,tamo gde treba da se unesu slova koja vidi (to su ona slova i brojevi koje korisnik mora da unese,da bi se registrovao) nestanu.jednostavno se samo prikazu simboli slova "x" kao kada nije do kraja otvorena slika.i sada niko zbog toga ne moze da se registuje.Evo kako to izgleda,tj. slika koja treba da se procita:
 

Prilozi

  • untitled.bmp
    23,6 KB · Pregleda: 15
A jel postoji mogucnost da se iskljuci to da mora da se upisu znaci koji se vide prilikom registracije (ona slova i znaci koja se zahtevaju od korisnika da napise kada se registruje na forum) ? To mi stvara velike probleme,jer se umesto tih znaka prikazuju "xxxxxxxxx" , pa oni ne mogu da se reguju.Pomagajte hitno...
 
C-H-O-T-Y:
A jel postoji mogucnost da se iskljuci to da mora da se upisu znaci koji se vide prilikom registracije (ona slova i znaci koja se zahtevaju od korisnika da napise kada se registruje na forum) ? To mi stvara velike probleme,jer se umesto tih znaka prikazuju "xxxxxxxxx" , pa oni ne mogu da se reguju.Pomagajte hitno...
ti znaci sluze da registraciju ne bi vrsio neki automatizovani proces
 
Zaobišao sam ionako šugavi PHPBB forum i napravio novi forum sa IPB forum podrškom.Inače Ki-forum je ostao potpuno isti,tj. svi forumi su na istom mestu.Ovakav forum je puno bolji jer se sada mogu uploadovati slike kao i fajlovi do 50 megabajta.Sam Ki-forum je sada lepši zbog poboljšanja koje na starom forumu nismo imali,pa je čak moguće i ubacivanje vaših banera na nas forum... Uostalo,posetite ga pa sami ocenite,jer je ostao na istoj adresi www.ki-forum.co.sr
 

Back
Top