Ostrvo snova

...tuj sam ja...
...zeznula sam nesto oko nekih kablova...pa prikljucila ono sto nisam smela i napraFila maleni...HAOS... :? 8-) :lol: :lol: :lol:
...a sve zarad malo luksuza....i tako sele...digoh ruke od majstorluka...
...bidnucemo jos pod svetlosti sveca u romanticnom ambijentu...tihog, mirnog i opojnog...ostrva snova... :wink: :lol:
 
...naravno da znamo...dobrodosao/la... :wink:
...imas neku posebnu zelju...nesto u smislu...usamljeno mesto pod palmom s divnim pogledom na pucinu... u suton... uz lagani sum talasa...ili druzenje na terasi...sa nama... 8-)
...sta god odabrao/la...opusti se i uzivaj u carobnom ostrvu snova...gde je sve moguce...i gde se zelje ostvaruju...hmmm...dobro, de...sad sam malo preterala, al nema veze... :wink:
 
...ma jok...dobrodosao na ostrvo :-D ...jedino je potrebno da sa sobom doneses dobro raspolozenje...i mnogo, mnogo osmeha... :wink:
...hmmm...Gvozdeni...nadam se da ti nije i srce takvo... :? :wink: :lol:
 
Hvala na dobrodoslici :-) konacno jedno mesto gde moze covek da se prepusti uzivanju i pobegne od problema koje nosi stvarnost.Za srce ne brini dovoljno je veliko da u njega stanu svi dobri ljudi
 
Naravno, potpuno si u pravu...opusti se i uzivaj...za sada je mirno i tiho, ali bice "vatrometa" samo da pristignu jos neki...koji su opravdano odsutni... :wink: :lol:
Do tada...setkaj se po ostrvu, uzivaj u vocnim koktelima, tihim zvucima lagane muzike... uz sum talasa i predivan zalazak Sunca... 8-) :lol: :lol:
 

Back
Top