Ostrvo snova

lily-sid:
...naraFski... ;)
...ta milina...
...i nema kukanja, samo uzivancija dolazi u obzir... :lol:

Cao, sele, sta ima ;) ......al' sam spavala.....da nisam nesto propustila :lol: ..........si gledila kroz dalekozor, imal' stogodj na vidiku........da se malo razdrmamo, malo akcije ne bi bilo na odmet :lol: ;)
 
lily-sid:
...e moja sele...od onih silnih vocnih koktela u glavi se sve zavrti... ;)
...ali zato...budes zdrav!!! :p
...pozdrav...

Cao seko, nesto sam bas bila u guzvi , pa ne stigoh ni malcice da navratim 8-)
E, sad bi mi bas prijao jedan vocni koktel...........pa da budem zdrava, cila i vesela :D ;)
 
Moja masta radi svasta!!! :lol: :lol: :lol: :arrow: ;)

A toliko sam umorna da ce mi dobro doci vocni koktel, brckanje u slanoj vodi, i na kraju horizontala... ;)
...ahhhh...sto volim tople krajeve...ta milina jedna...prava uzivancija!!! :p
 
...molim, molim... ;)
...nego .. :p sipaj u ove "malene" casice, da nas ne ufati iz oma...pa da nazdravimo i onako opusteno na lezaljkama, izdivanimo, sto bi rekle lale (ehhhh...nemerem bez lala, pa to ti je :roll: :? :-D )...a sve gledajuc' na beskrajno plavetnilo pred nama...
...de reci ovom slatkom malom crncicu da se pomeri malko u levo, nesto mi kanda sunce zmirka kroz rupicu na ovom bambusovom listu, nes' verujes a juce ga je uzbr'o, daklem svez, a busan...cccc... i ta priroda vise nije ko pre...:roll:
...eeeee takoc...ovo mi bas godi...aj u zdravlje...
...i sele...sta ono ima novoga..
....put se zavrsio, ti nama srecno stigla...sad se opusti i uzivaj na ostrvu snova... ;)
 
Pa kako nema ime.....pa OSTRVO SNOVA, sta ces lepse :D Ajd' sad da nazdravimo u to ime ako se slazes sas ovaj kampari :D ;)
E, znas sta sele, bas volim onu pesmu.......put putujemmmm.......a da mi malko obidjemo i okolna ostrva......malo setnje i razgledanja nije na odmet a i zdravo je :lol: ;)
 
Sjajna ideja!!!
Hitam odmah u realizaciju iste...hmmmm...samo da mi je znati na koju stranu sveta hitati.. :? ..ma nema veze...odoh kod onih najblizih komsija...tuj su oni svega par desetina km...s drugu stranu ostrva...onu severnu.. :-D ...kod njih svega u izobilju samo izaberi os jahticu, os camac, os gliser, os dusek... :lol:
...leleee...zamisli kad krenemo u obilazak...ta plovicemo danima ako nas ufati ona luda struja i odvuce na pucinu...hmmm... :lol: :arrow: :idea: ..trebace nam kapetan od tu ladju... ;)
...et' ja se zapricala, a vremena nemam....ma evo...hitam, hitam... :lol: :lol: :lol:
...neg daj na brzaka da popijem taj kampari... :razz:
 
gde si sele/ e, izvini, nisam stigla ranije na ovo OSTRVO SNOVA, frka mi strasna, al' lepa, spremam se na put......odo malo opet u beli svet, za koji dan......put putujemmmm, rekoh ti da volim tu pesmu :D ...........juhuuuuu al' se radujem.....navraticu ja jos dok ne odem, da se pozdravimo i nazdravimo :D
 
Raduje me sto putujes...lepo se provedi... i ja planiram putovanje preko grane... ;)
...a za nazdraviti...pa nama bas i ne treba neki razlog... ;) ...al kad ga vec imamo steta je za propustiti takvu priliku... :lol: :lol: :lol:
Potpuno te razumem za frku, ludnicu i haos...kod mene ti je predinamicno, ponekad se pitam odakle mi snaga za sve...ali eto...dani prolaze...dodje vikend, odmoris se (kako kad...ako se luduje, bas i ne bude neki odmor :lol: ) naoruzas se sa dobrom voljom i pozitivnim raspolozenjem.. i ponovo sve ispocetka...u nove radne pobede... :-D
...ne znam da li si razgovarala sa sekom Angel...mozda budemo sugradjanke...no, o tom-potom... ;)
..pozdravljam te...
 
lily-sid:
O ko je to nama pristigao...pa gde si sele...sta ima...planiras li i ti neko putovanje...mozda...za Kinu, a? ;)

Aha..prvo, Kina...onda juni, Alanja...a onda, oktobar Egipat ili, ako mi se bude baš jako, jako kupalo, opet - Alanja.
Tragam za jednim hotelom u Alanji u kome sam bila više puta..Pre godinu i nešto se prodao, promenio ime, i sad, ne merem ga naći..
A Turci to izgovaraju, sačuvaj me Bože! Nema druge, tražiću da mi napišu.. ;-)
 
Ma sjajno..kod mene ti planovi idu ovako...Venecija, Verona, Padova...potom..se lomim da li Grcka ili Spanija... :?
...volela bih otici u Egipat, toliko su mi pricali o njemu...pogotovo o krstarenju Nilom...kazu da je fenomenalno...
 

Back
Top