Orkestar Mornarice SAD na Saboru trubača u Guči!!


Guča, 06.08.2009.

Beta
Orkestar Mornarice SAD na Saboru trubača u Guči

Orkestar Mornarice Sjedinjenih Američkih Država (SAD) učestvovaće na Saboru trubača u Guči od 6. do 9. avgusta, saopštila je danas ambasada SAD u Beogradu

Na Saboru u Guči nastupiće šest članova duvačkog orkestra iz Napulja, koji je deo ansambla američkih Mornaričkih snaga Evrope i Afričkih udruženih snaga.
Američki orkestar sviraće na binama i ulicama Guče, a glavni koncert biće održan 7. avgusta u 22.30, navodi se u saopštenju.


suvxbp_th.jpg




http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75406&sectionId=41

Bravo radi toga sam trebao doci :cool:
 
Ко није био у Гучи, нема појма о њој. Код оде, врати се опет. Хвала господину амбасадору руском на веома дриљивом и емотивном говору, као и америчким маринцима на увеличавању највећег светског трубачког догађаја. Следеће године је јубиларни 50. сабор, топло саветујем свима, па и комшији западном, да дођу.

ГУЧА ЈЕ БРЕ ГУЧА ЛУЂЕЊЕ ШИЗЕЊЕ ВЕСЕЉЕЊЕ
 
Pa...ja ne bih odmah ukrstio americku i nasu zastavu, ima tu jos stosta da se razjasni,
ali greh je smetati muzicarima
Postoji jedan lep stih na nemackom jeziku koji u slobodnoj interpretaciji glasi:

Wo du die Musik hoerst, da setz` dich nieder
denn boese Menschen kennen keine Lieder

Slobodan prevod slobodne interpretacije glasi:

gde cujes muziku, slobodno se pridruzi
jer zli ljudi za pesmu ne mare
:worth:
 
Веруј ми маринац, неће те србочетници дирати, тамо све одише толеранцијом, опуштеном атмосфером и домаћом ракијом којом никад не знаш ко те је частио :ok:

Odem ponekad u Srbiju, u zadnjih 10-tak godina nekih 4-5 puta sam bio, ali Guča - nula bodova. Nije to za mene, niti sam ja za toga.
 
Веруј ми маринац, неће те србочетници дирати, тамо све одише толеранцијом, опуштеном атмосфером и домаћом ракијом којом никад не знаш ко те је частио :ok:
Ništa se ne brini,govori taj ekavicu i štrapacira po Srbiji sve u 16.
 
Ništa se ne brini,govori taj ekavicu i štrapacira po Srbiji sve u 16.

Naravno, po potrebi.

Кад год дођеш у НС мој си гост
без ироније и сарказма ти кажем

Hvala. Namjeravao sam doći u NS u septembru, ali to je nažalost propalo do daljnjeg radi nekog drugog.


A malo ste mi u zadnje vrijeme sumnjivi i sa onim potjernicama... :lol:
 
Odem ponekad u Srbiju, u zadnjih 10-tak godina nekih 4-5 puta sam bio, ali Guča - nula bodova. Nije to za mene, niti sam ja za toga.

Ако ћеш да се зајебаваш, бољег места нема... Ако пословно трчкараш, онда шта ти могу, мало се опусти и пробај прагње :lol:
 
Ако ћеш да се зајебаваш, бољег места нема... Ако пословно трчкараш, онда шта ти могу, мало се опусти и пробај прагње :lol:

Нека и треба, можда му то помогне да опере мозак.

Лепо је имати високо мишљење о себи, само би исто требало нечим и поткрепити, зар не колега? :lol:
 

Back
Top