Opterecenost hrvatskih medija Srbijom.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Синоћ ПОНОВО на HTR 1 у емисији "Отворено" о коме, о чему - наравно о Србији. Могли би ту емисију да преименују у "Отворено о Србији".
136.gif


Гледао сам читавих 5 минута и пребацио. Мислим, Ђелић симпатично изгледа, али емисија "Отворено" је постала чиста лакрдија.
 
Kolowrat:
Problem je u tome sto su Hrvatska, Crna Gora, Makedonija provincijalske male zemljice koje ne mogu bez uticaja drugog.

Kompaktne su (to je kao prednost) ali guraju uvek nos u tudje stvari a mali uspeh (sportski, muzicki,...) velicaju do neba.

SRBIJA sa druge strane ma koliko se smanjila dise kao velika drzava verovatno jer je navikla.
Npr Beograd je bio krojen po merilima velike Juge.
Srbija Nije kompaktna,
ali ima veeeliki uticaj u Rep.Srpskoj, Crnoj Gori, itd itd
Uticaj se ogleda kroz kulturu, sport (pre ce crnogorci i bosanci da igraju u Srbiji nego u Hrvatskoj), muziku (svi prvo dolaze u BG da se pokazu pa onda kud koji...)


Reci ti meni dali si razmislio sto pises...provincijalne male zemljice...a Srbija veeeeeelika..koja je seve ratove izgubila i prezrena od cijelog svijeta........smiri se malo....i razmisli o cemu pises....
 
Pa ja sam ovim Hrvatima što se javljaju na forumu hiljadu puta rekao da su oni prosto opterećeni Srbijom i Srbima i da je to neki teški kompleks u pitanju. Svaki njihov dnevnik se bavi 10 minuta "domovinskim ratom", a 10 minuta Srbima i Srbijom. Ono što preostane posvećeno je svim ostalim temama. Kod nas prođe i po mesec dana, a da državni dnevnik ne spomene ni Hrvate ni Hrvatsku. Uostalom i zašto bi? Imamo veće i bolje susede od njih (Mađarsku, Rumuniju, Bugarsku) pa ni njima ne posvećujemo neku pažnju...
Možda je u pitanju i to što su podsvesno shvatili kakvo zlo su nam naneli u proteklih 66 godina (počevši od 1941.), pa sada na neki način to izbija na površinu...
 
Hrvati i Srbi su optereceni jedni drugima, u biti, zbog genocidne i , na zalost, incestoidne prirode ova dva Slavenska parazita. Uce jedni od drugih, kako najbrze upropastit sve sto je dobro, lepo, i normalno. Degenerisani DNK kod, nista vise. Mala greska prirode, koja ce se, po svemu sudeci, popraviti, jer Srba za sto godina nece ni biti.
 
DraGo70:
Pa ja sam ovim Hrvatima što se javljaju na forumu hiljadu puta rekao da su oni prosto opterećeni Srbijom i Srbima i da je to neki teški kompleks u pitanju. Svaki njihov dnevnik se bavi 10 minuta "domovinskim ratom", a 10 minuta Srbima i Srbijom. Ono što preostane posvećeno je svim ostalim temama. Kod nas prođe i po mesec dana, a da državni dnevnik ne spomene ni Hrvate ni Hrvatsku. Uostalom i zašto bi? Imamo veće i bolje susede od njih (Mađarsku, Rumuniju, Bugarsku) pa ni njima ne posvećujemo neku pažnju...
Možda je u pitanju i to što su podsvesno shvatili kakvo zlo su nam naneli u proteklih 66 godina (počevši od 1941.), pa sada na neki način to izbija na površinu...
Добро дошао колега. Ти, Бога ми, заглави скоро месец дана ? Шта ћеш, таква нам је "правда" . :wink:
 
DraGo70:
Pa ja sam ovim Hrvatima što se javljaju na forumu hiljadu puta rekao da su oni prosto opterećeni Srbijom i Srbima i da je to neki teški kompleks u pitanju. Svaki njihov dnevnik se bavi 10 minuta "domovinskim ratom", a 10 minuta Srbima i Srbijom. Ono što preostane posvećeno je svim ostalim temama. Kod nas prođe i po mesec dana, a da državni dnevnik ne spomene ni Hrvate ni Hrvatsku. Uostalom i zašto bi? Imamo veće i bolje susede od njih (Mađarsku, Rumuniju, Bugarsku) pa ni njima ne posvećujemo neku pažnju...
Možda je u pitanju i to što su podsvesno shvatili kakvo zlo su nam naneli u proteklih 66 godina (počevši od 1941.), pa sada na neki način to izbija na površinu...

Pozdrav...ja mislila ti ces se usprotiviti mom banovanju...a ti sam banovan...a sto se tice teme procitaj moje misljenje na ovoj temi... mi nismo ni u kom slucaju optereceni Srbijom...a ti kao Srbin iz Hrvatske ( ipak malo sirih pogleda) mogao bi napisati i nesto pametno.. cekam....jer znam da imas tu kvalitetu....
 
slavonija:
Pozdrav...ja mislila ti ces se usprotiviti mom banovanju...a ti sam banovan...a sto se tice teme procitaj moje misljenje na ovoj temi... mi nismo ni u kom slucaju optereceni Srbijom...a ti kao Srbin iz Hrvatske ( ipak malo sirih pogleda) mogao bi napisati i nesto pametno.. cekam....jer znam da imas tu kvalitetu....

Prestanite si titrat jajca na javnom forumu, degutantno je. Srbi iz Hrvatske imaju siri pogled?! U koju skolu si ti isao?!
 
021123456789:
Hrvati i Srbi su optereceni jedni drugima, u biti, zbog genocidne i , na zalost, incestoidne prirode ova dva Slavenska parazita. Uce jedni od drugih, kako najbrze upropastit sve sto je dobro, lepo, i normalno. Degenerisani DNK kod, nista vise. Mala greska prirode, koja ce se, po svemu sudeci, popraviti, jer Srba za sto godina nece ni biti.

bravo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top