Opozicija zbija redove

Једино стока се може смејати кад се пише о чињеницама демонкратама.

Kako to da hdz i ndh su demokratske zapadu, a Srs nije?

Hajde odgovorite takozvani demokrati, bez obicajenog prostakluka. Pošto vidim na ovom forumu prostakluk je glavni faktor demokrata.

Kako to da hdz mogu da vode ustašku politiku bez sankcija od zapada?

Kako to da je legitimno razbijati jugoslaviju, i nezakonito priznavati nove države kao hrvatsku sto nikad nisu postojale?

Kako to da i pored Srpskog svedoka koji je čuo nasera orica da je naredio da se sve Srpsko pobije, naser oric bude oslobodjen?

Kako može haski tribunal da bude bitan za Srpski razvoj demokratije, kad haski tribunal radi protiv Srbije i demokratije u Srbiji?

Sa kojim pravom zapad priznaje i podržava ustašku politiku, koja na silu odvode Srbe i teraju na silu da ratuju za takozvanu hrvatsku, etnicki čiste Srbe i ubijaju ih. Ono malo sto biva osuđeno od hrvata samo dobije po par godina zatvora. Gde tu demokrati vide pravdu?

Kako to da najtezi komunisti su clanovi Ds?

Kako to da su Seseljeve psovke upucene haskom tribunalu izazvale tako ostru osudu demokrata u Srbiji, a nije zabranjena saradnja sa haskim tribunalom kad oslobadja ratne zločince poput nasera oric i kad kaže da su hrvati imali pravo da isteraju Srbe iz Krajine posto hrvati ih nisu hteli?
ЏАБА "КРЕЧИШ"!:dontunderstand:
Госпођа "списатељица" ти је осведочени ПОДПАТРИОТА!:dash::dash::dash:
 
Једино стока се може смејати кад се пише о чињеницама демонкратама.

Kako to da hdz i ndh su demokratske zapadu, a Srs nije?

Hajde odgovorite takozvani demokrati, bez obicajenog prostakluka. Pošto vidim na ovom forumu prostakluk je glavni faktor demokrata.

Kako to da hdz mogu da vode ustašku politiku bez sankcija od zapada?

Kako to da je legitimno razbijati jugoslaviju, i nezakonito priznavati nove države kao hrvatsku sto nikad nisu postojale?

Kako to da i pored Srpskog svedoka koji je čuo nasera orica da je naredio da se sve Srpsko pobije, naser oric bude oslobodjen?

Kako može haski tribunal da bude bitan za Srpski razvoj demokratije, kad haski tribunal radi protiv Srbije i demokratije u Srbiji?

Sa kojim pravom zapad priznaje i podržava ustašku politiku, koja na silu odvode Srbe i teraju na silu da ratuju za takozvanu hrvatsku, etnicki čiste Srbe i ubijaju ih. Ono malo sto biva osuđeno od hrvata samo dobije po par godina zatvora. Gde tu demokrati vide pravdu?

Kako to da najtezi komunisti su clanovi Ds?

Kako to da su Seseljeve psovke upucene haskom tribunalu izazvale tako ostru osudu demokrata u Srbiji, a nije zabranjena saradnja sa haskim tribunalom kad oslobadja ratne zločince poput nasera oric i kad kaže da su hrvati imali pravo da isteraju Srbe iz Krajine posto hrvati ih nisu hteli?

Па види.
ХДЗ су злочинци, али нису ситни лопови
СРС нису злочинци али су велики лопови

Са лоповима нико по дефолту, не моће да ради.
 
А можда нас и хоће ти видовњаци. Ваша трагедија је што ни такви вас неће! Од вас људи беже као од куге.

Опет те хвата грандоманија.:lol: Да имаш образа не би се требао јављати на овај форум, све док на парламентарним изборима ваша странка не освоји посланичка места у Скупштини Србије. Ко сте ви и шта сте ви, који још нисте учествовали ни на једним парламентарним изборима а овде говориш погрдно о странци која од 90-их има континуитет и поверење милонског бирачког тела.

Ваш је проблем што сте вешташка странка, странка која је настала искључиво тајкунским парама с циљем да разбије СРС. Немате идеологију, немате ништа, само паламудите о Европи као филијала ДС-а.

СРС је увек била и увек ће и бити парламентарна странка, а ви ћете доживети судбину ССЈ или ГСС. :per::bye:
 
Original postavio paprikarius
А ти још ниси побегао, јуначино!
Или чекаш "шампиту"!?


ЕЕЕ,
прво назад до ануса - по "оброк",
затим напред до уретре по - "сок",
а онда не мораш да мењаш место , сачекаш да ти пенис испоручи десерт - "шампиту"!?
П.С.
После тога можеш и да гуташ! Чак и оно "Р" у нику!


Папикаријус!
:hahaha::hahaha::hahaha:

Видим задовољан си и смешкаш се! Вероватно и предеш к'о право маче?
Нека!
Тако и треба!
Дођи и сутра по још!:mrgreen:
 
Па види.
ХДЗ су злочинци, али нису ситни лопови
СРС нису злочинци али су велики лопови

Са лоповима нико по дефолту, не моће да ради.

хдз ти нису лопови. Пљачкање српске имовине за снс и демонократе није лоповлук. Два дебилна одговора, типично демонократски.
 
гробар је рекао за Поп Лазић да диже ноге због њега. Тако нешто може само ђубре да каже.
Сећаш ли се оне емисије из 90-их када је Гробислав рекао оној госпођи у студију, мислим да је била из Хрватске".."да је не би ни са таблетом" :lol:

који мушки комплексаш и шовиниста еееее:lol:
 
а ви ћете доживети судбину ССЈ или ГСС. :per::bye:
Ма не прецењуј их!:mrgreen:
ипак су то биле парламентарне странке!:dash::dash::dash:
Они могу да доживе само судбину Партије природног закона,
а шта ћемо ми после, када почну јоги-летачи да лете по Србији?:dontunderstand::hahaha::rotf::hahaha:
Бог нека нам је на помоћи!
 
Тај Лука му је главни у организовању одбране и веруј ми да не ради ништа без договора са Радованом.

Тај Лука је мало застранио од како се ухватио у коло са маторим смарачем Војом Коштуницом и његовим ортаком Бећковићем који ни своје близнакиње није успео да васпита како треба али наводно зна све о српству и Србији :dash:
 
Ма сви виде да је то
"СМЕЈЕМ СЕ, А ПЛАКАО БИХ!":hahaha::rotf::hahaha:

П.С.
А и Донкихот ми је рекао!:rtfm:
Зар у свему мораш да копираш - "правника и постдипломца"!?:dontunderstand:
Имаш ли ти своје ја - или барем нешто своје!?:dontunderstand:
Да није то страначка дисциплина!:dash::dash::dash:

УХ, заборавио сам да ти "ниси" страначки загрижен и острашћен!
Ти си само један НАПРДЊАК!:hahaha::rotf::hahaha:
 
Dobro majku mu, paprikarijuse i Aleksandre sto lepo ne stavite jedan drugog na ignore listu, ovako svaka tema spamchina u nedogled.
Вујо!:ok:
У реду је то што кажеш, али погледај ко први почиње!:dontunderstand:
А ја више нећу спамовати ( ако одбрану можеш назвати спамом ) теме - Зеленооки је прошлост!:mrgreen:

А и побегао је к'о П!:mrgreen:

П.С
И Вујо,:rtfm:.
ПАПРИКАРИУС без Ј! :mrgreen:
 
Ма сви виде да је то
"СМЕЈЕМ СЕ, А ПЛАКАО БИХ!":hahaha::rotf::hahaha:

П.С.
А и Донкихот ми је рекао!:rtfm:
Зар у свему мораш да копираш - "правника и постдипломца"!?:dontunderstand:
Имаш ли ти своје ја - или барем нешто своје!?:dontunderstand:
Да није то страначка дисциплина!:dash::dash::dash:

УХ, заборавио сам да ти "ниси" страначки загрижен и острашћен!
Ти си само један НАПРДЊАК!:hahaha::rotf::hahaha:

Papikarijus!:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Смеј му се колико хоћеш, али вас напрдњаке воза поштено по форуму. хехе :D

Imas "odlicnu" moc zapazanja:P
Moze li neko sa ovakvim razmisljanjem i RECNIKOM ikog drugog da voza osim sebe samog, xe xe

Ako je dovoljno biti nepismen, nekulturan, ako je dovoljno umeti na "kvarnjaka" - onda je to dovoljno i tebi, nas naprednjake vise zabavlja:D
 
Imas "odlicnu" moc zapazanja:P
Moze li neko sa ovakvim razmisljanjem i RECNIKOM ikog drugog da voza osim sebe samog, xe xe

Ako je dovoljno biti nepismen, nekulturan, ako je dovoljno umeti na "kvarnjaka" - onda je to dovoljno i tebi, nas naprednjake vise zabavlja:D
Ти ћеш да ми кажеш да сам неписмен!:worth:
По чему то!:dontunderstand:
Или као и увек - ошлајмари, боли нас уво за аргументе!:ok:
А размишљање и вокабулар се прилагођава саговорнику и ситуацији!:mrgreen:

П.С.
И слободно забијајте главе у песак - али пазите на дупета!
 

Back
Top