Opozicija zbija redove

Тачно. Своју - антисрпску суштину. :mrgreen:


Takozvane demokrate gledajte da zamolite Siptare da ne ratuju sa Srbima u buducnosti. To se odnosi i na sve ostale. Lepo im objasni da je to zbog toga da ti kao i ovi ostali takozvani demokrati ne smete da osluzite ni redovan vojni rok. Svoje komplekse od hrabrih momaka koji su ratovali po BiH, Hrvatskoj i Kosovo lecite frustiranjem i patetikom. Dokle? Kakva bre EU? Aj zamoli ih da nas prime. Kazi da si demokrata i da pises iz demokratske zemlje u kojoj se na bulevarima prestonice nalaze odrubljene glave, u kojoj se ljudi likvidiraju u strogom centru rafalnom paljbom, prepunoj droge, ubistava i korupcije, zemlja ciji dug samo raste.

Onako sazeto, napisi im da pises iz zemlje koja tvrdi da ima medjutim nema, ni policiju ni vojsku jer su u obe te sluzbe regrutovani kriminalci i koje sluze kao privatne sluzbe obezbedjenja drzavnih funkcionera. Te sluzbe su zaduzene da cuvaju vladu od naroda koji je prepusten samom sebi i apsolutno nezasticen. Takodje podvuci da ti nisi ekonomista medjutim da i dalje smaras i zarko zelis da udjes u EU a da se pritom nijednom nisi zapitao zasto i sta ti imas od svega toga? Sta ce tebi covece viza kad nemas ni za kartu? EU je pred raspadom a do ulaska Srbije u nju sigurno da vise nece ni postojati. U svakom slucaju, informisi se malo i ne srljaj.

Moral vasih komentara je sledeci: Rusija je uzasna i mi ipak volimo i trcimo za nasim dojucerasnjim bombasima i neprijateljima iz I, II i svih ostalih ratova koje smo ostavili iza sebe. Zapad: SAD + EU su tako divni. Oni nas prosto obozavaju i to pokazuju na svakom koraku. Bravo za njih ajde da se volimo i naravno mrzimo Ruse zajednickim snagama? Sta ocekujete posle vasih antiruskih komentara? Ko bi normalan pomogao narodu koji ga toliko mrzi, ponizava i hrli u svoju propast?
 
Прво, опет, ја нисам Нада, него Неда, могао би барем то коначно да запамтиш, као основни ниво цивилизоване комуникације.
Друго, потребно је, јер треба покушавати сваког ко има погрешне погледе, као ти у овом случају, подстаћи да најзад прогледа.
(Наравно, под условом да је обичан заведени грађанин, а не свесни плаћеник. :mrgreen:)

Ja sam progledao '91,kada sam otishao iz zemlje.:per:
Sa strane se to bolje vidi :think:;)
 
Ja sam progledao '91,kada sam otishao iz zemlje.:per:
Sa strane se to bolje vidi :think:;)
:roll:
Уопште није битно да ли си са стране или унутра. Ако тврдиш да су злободан и шешељуга радили на одбрани српства, а не против српства, онда си, или потпуно слеп, или те плаћају српски непријатељи, трећег нема.
 
:roll:
Уопште није битно да ли си са стране или унутра. Ако тврдиш да су злободан и шешељуга радили на одбрани српства, а не против српства, онда си, или потпуно слеп, или те плаћају српски непријатељи, трећег нема.

Шешељ никад српство није издао. ђинђура и остала демонократија су подржали издају косова 1999. Демонократи су пустили све шиптарске кољаче из затвора. Демонократе су увалили Србију у огромне дугове. Демонократи су распродали Србију. Данас са демонократама на власти, Србија је пуна дроге и криминала.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Шешељ никад српство није издао. ђинђура и остала демонократија су подржали издају косова 1999. Демонократи су пустили све шиптарске кољаче из затвора. Демонократе су увалили Србију у огромне дугове. Демонократи су распродали Србију. Данас са демонократама на власти, Србија је пуна дроге и криминала.

Па рецимо да је Шешељ сакупљао добровољце код Америчке амбасаде за рат против Ирака 1990-е:)

(јел се сећа неко када га је она каратисткинја 1992-е премлатила у Кнез-Михајловој, па је он послао гориле да је сутрадан пребију?)
 
Шешељ никад српство није издао. ђинђура и остала демонократија су подржали издају косова 1999. Демонократи су пустили све шиптарске кољаче из затвора. Демонократе су увалили Србију у огромне дугове. Демонократи су распродали Србију. Данас са демонократама на власти, Србија је пуна дроге и криминала.
zato si ti na drogama, pa si rešio da se skineš
veće gluposti nisam čuo od Miloševićeve izjave posle kapitulacije : Kosovo je sačuvano
tako da je svaka pristojna komunikacija sa suludim radikalima apsolutno nemoguća
 
Aaaaa....!
Pa ti si Velferaš!

Pa što jne reče. 1991 si otišao iz zemlje i prespavao dvadeset godina....

Evo da ti ukratko objasnim

- Radikali su i dalje opozicija
- komunisti su i dalje na vlasti, osim onih komunista u vrhu SRS koji joj ne daju da dođe na vlast.

Etooooo...:lol:

гробар и силиконац су комуњаре. Нису могли да преотму СРС, па су сад створили патетичну демонократску странку, која је исти смрад као и остале демонократске партије.
 
гробар и силиконац су комуњаре. Нису могли да преотму СРС, па су сад створили патетичну демонократску странку, која је исти смрад као и остале демонократске партије.

nije bas isto, velika je konkurencija

morace dosta toga da upropaste da se umile gazdama i da se qvalifikuju za deo plena
 
гробар и силиконац су комуњаре. Нису могли да преотму СРС, па су сад створили патетичну демонократску странку, која је исти смрад као и остале демонократске партије.

Podseti me...
ti si onaj koji tvrdi da nemci nisu počinili zločine nad Srpskim narodom?
 
zato si ti na drogama, pa si rešio da se skineš
veće gluposti nisam čuo od Miloševićeve izjave posle kapitulacije : Kosovo je sačuvano
tako da je svaka pristojna komunikacija sa suludim radikalima apsolutno nemoguća

Никад нисам пробао нити намеравам да користим дрогу. А ти као да си псикотичан. Једино је СРС био против капитулације и издају косова 1999. Сви демонократи су подржали милошевићеву издају. Нисам радикал, али барем Шешељ никад није продана ***** као демонократе и спс.
 
Никад нисам пробао нити намеравам да користим дрогу. А ти као да си псикотичан. Једино је СРС био против капитулације и издају косова 1999. Сви демонократи су подржали милошевићеву издају. Нисам радикал, али барем Шешељ никад није продана ***** као демонократе и спс.
A kako to da nije previo demonstracije protiv Miloševića, kad je ovaj prodao Kosovo?
Nije imao muda ili šta ?
 
Ја мислим да су брат Радована Караџића и његови браниоци, а посебно породица Ранка Панића, проверени издајници и љигавци! Срам их било подржали су скуп напредњака и придружили се СНС-у, а нису стали уз тако велике патриоте које седе у СРС.

Радован Караџић никада не би подржао напредњаке. А заболе ме за Луку. Ко је он осим што је брат српског јунака Радована :roll:
 

Back
Top