Opozicija zbija redove

Радован Караџић никада не би подржао напредњаке. А заболе ме за Луку. Ко је он осим што је брат српског јунака Радована

Тај Лука му је главни у организовању одбране и веруј ми да не ради ништа без договора са Радованом. Е сад, нисам ти ја крив што они увиђају шта је и ко је перспектива за Србију.
 
Тај Лука му је главни у организовању одбране и веруј ми да не ради ништа без договора са Радованом. Е сад, нисам ти ја крив што они увиђају шта је и ко је перспектива за Србију.
'Бемте перспективо,:dash::dash::dash:
Јесу ли Бенсендини још увек актуелни!?:hahaha::rotf::hahaha:
 
Тај Лука му је главни у организовању одбране и веруј ми да не ради ништа без договора са Радованом. Е сад, нисам ти ја крив што они увиђају шта је и ко је перспектива за Србију.

Лука је пијандура, одговоран за смрт жене. Сео у мерџу мортус пијан и смрскао жену са мерџом. Радован је пуно помогао србима у БиХ, али је пуно и одмогао, кад је требало Сарајево да се заузме он је био против. Ратко Младић сигурно не би хтео да има ишта са битангама као што је гробар и силиконац.

Радован се дуго улизивао и милошевићу, 1995 је примио ђинђуру на печење, притом игноришући да је ђинђура са својим дс преклињао милошевића да прекине помоћ србима у Вуковару 1991.
 
Лука је пијандура, одговоран за смрт жене. Сео у мерџу мортус пијан и смрскао жену са мерџом. Радован је пуно помогао србима у БиХ, али је пуно и одмогао, кад је требало Сарајево да се заузме он је био против. Ратко Младић сигурно не би хтео да има ишта са битангама као што је гробар и силиконац.

Радован се дуго улизивао и милошевићу, 1995 је примио ђинђуру на печење, притом игноришући да је ђинђура са својим дс преклињао милошевића да прекине помоћ србима у Вуковару 1991.

Значи, за радикале сада Караџић више није херој. Е ово је стварно фантастично!
А да ли су пијандуре и лицемери чланови породице Ранка Панића???
 
Kao što nije zločin otimanje od Srba posle 1945. i prodaje otete crkvene zemlje na Kosovu albancima, što su radili komunisti i udbaši inače dobri Šešeljevi drugari

Највеће комуњаре су демонократе. Исти смрад као брозовци. Док је Шешељ слао помоћ србима у БиХ, демонократе и остале комуњаре су ликовале кад је милошевић пристао на границу према Републици Српској 1994.
 
Тај Лука му је главни у организовању одбране и веруј ми да не ради ништа без договора са Радованом. Е сад, нисам ти ја крив што они увиђају шта је и ко је перспектива за Србију.

Радован Караџић не подржава напредњаке нити било коју политичку партију. Теби остаје само да преко Луке, Радована сврсташ у ред напредњака. Што је Ђуки мило то му се и снило.
 
Лука је пијандура, одговоран за смрт жене. Сео у мерџу мортус пијан и смрскао жену са мерџом.
Лака јој земља и нека почива у миру!:amen:
Али се зато најновија НАПРДЊАЧКА узданиица - 'ладно извукао на суду!?:dash::dash::dash:
ЧЕГА СЕ ПАМЕТАН СТИДИ - БУДАЛА СЕ ТИМ ПОНОСИ!
 
Радован Караџић не подржава напредњаке нити било коју политичку партију. Теби остаје само да преко Луке, Радована сврсташ у ред напредњака. Што је Ђуки мило то му се и снило.

Његов брат, као и адвокати, не долазе тек тако на нечији промотивни скуп. Узгред, одлично познајем Луку Караџића, а помало учествујем и у тиму за одрбану Радована Караџића. Према томе, прича ти је бесмислена и глупа, а жао ми је што вас што сте остали у СРС неће ама баш нико!
 
Његов брат, као и адвокати, не долазе тек тако на нечији промотивни скуп. Узгред, одлично познајем Луку Караџића, а помало учествујем и у тиму за одрбану Радована Караџића. Према томе, прича ти је бесмислена и глупа, а жао ми је што вас што сте остали у СРС неће ама баш нико!

гробар је показао своје право лице кад се понео као ђубре према Поп Лазић, а љигави силиконац га подржао.
 
Шешељ никад српство није издао. ђинђура и остала демонократија су подржали издају косова 1999. Демонократи су пустили све шиптарске кољаче из затвора. Демонократе су увалили Србију у огромне дугове. Демонократи су распродали Србију. Данас са демонократама на власти, Србија је пуна дроге и криминала.
Аха. :roll:
Ма, иди, бре, ти си овде само да засмејаваш околину кад нема ништа паметније да ради. :lol:
 
а жао ми је што вас што сте остали у СРС неће ама баш нико!

Битно је а вас хоће Клеопатра. Чујем и Милан Тарот подржава напредњаке. Био би идеалан пар Луки у одбрани Радована. Лука нека гледа у флашу вискија, а Милан у карте.

Јадан тај Радован ко му је у тиму одбране. Поред таквих "стручњака" не гине му доживотна. И после кривимо трибунал како је острашћен. :roll:

tadicivucic.jpg
 
Битно је а вас хоће Клеопатра. Чујем и Милан Тарот подржава напредњаке. Био би идеалан пар Луки у одбрани Радована. Лука нека гледа у флашу вискија, а Милан у карте.

Док вас је подржавао задњицу сте му љубили. А можда нас и хоће ти видовњаци. Ваша трагедија је што ни такви вас неће! Од вас људи беже као од куге.
 
Аха. :roll:
Ма, иди, бре, ти си овде само да засмејаваш околину кад нема ништа паметније да ради. :lol:

Једино стока се може смејати кад се пише о чињеницама демонкратама.

Kako to da hdz i ndh su demokratske zapadu, a Srs nije?

Hajde odgovorite takozvani demokrati, bez obicajenog prostakluka. Pošto vidim na ovom forumu prostakluk je glavni faktor demokrata.

Kako to da hdz mogu da vode ustašku politiku bez sankcija od zapada?

Kako to da je legitimno razbijati jugoslaviju, i nezakonito priznavati nove države kao hrvatsku sto nikad nisu postojale?

Kako to da i pored Srpskog svedoka koji je čuo nasera orica da je naredio da se sve Srpsko pobije, naser oric bude oslobodjen?

Kako može haski tribunal da bude bitan za Srpski razvoj demokratije, kad haski tribunal radi protiv Srbije i demokratije u Srbiji?

Sa kojim pravom zapad priznaje i podržava ustašku politiku, koja na silu odvode Srbe i teraju na silu da ratuju za takozvanu hrvatsku, etnicki čiste Srbe i ubijaju ih. Ono malo sto biva osuđeno od hrvata samo dobije po par godina zatvora. Gde tu demokrati vide pravdu?

Kako to da najtezi komunisti su clanovi Ds?

Kako to da su Seseljeve psovke upucene haskom tribunalu izazvale tako ostru osudu demokrata u Srbiji, a nije zabranjena saradnja sa haskim tribunalom kad oslobadja ratne zločince poput nasera oric i kad kaže da su hrvati imali pravo da isteraju Srbe iz Krajine posto hrvati ih nisu hteli?
 
Док вас је подржавао задњицу сте му љубили. А можда нас и хоће ти видовњаци. Ваша трагедија је што ни такви вас неће! Од вас људи беже као од куге.

Видећемо колико ретардираних има који гласају за демонократе кад буду избори.

гробар је рекао за Поп Лазић да диже ноге због њега. Тако нешто може само ђубре да каже.
 
А ти још ниси побегао, јуначино!
Или чекаш "шампиту"!?

ЕЕЕ,
прво назад до ануса - по "оброк",
затим напред до уретре по - "сок",
а онда не мораш да мењаш место , сачекаш да ти пенис испоручи десерт - "шампиту"!?
П.С.
После тога можеш и да гуташ! Чак и оно "Р" у нику!:mrgreen:

Папикаријус!
:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top