Опозиција руши Статут Војводине

Ma SVI su se ocepili: i Makedonija i Crna Gora i Kosovo ...

Sada je na redu Vojvodina.

A MOTOR SEPARATIZNA SU SRPSKI RADIKALI I NJIHOVA UVEK ISTO GLUPA POLITIKA!.

Kosmet je deo Srbije,a to sto su se ovi odcepili nema veze sa nama nego sa njima.

Naravno da nije na redu Vojvodina.

Motor separatizma su separatisti a ne radikali,radikali su naprotiv protiv i najmanjeg oblika separatizma,izgleda da si ti nesto gadno pobrkao.

Ma ne poznajes ti situaciju u Vojvodini: gotovo svi Srbi straosedeoci su za NAJSIRU AUTONOMIJU do ocepljenja...

Jedino koji su protiv su izbeglice i nesto mladih...

Ne lupetaj gluposti,i ne pljuj po srbima,za ovo si prijavljen.
 
Kosmet je deo Srbije,a to sto su se ovi odcepili nema veze sa nama nego sa njima.

Naravno da nije na redu Vojvodina.

Motor separatizma su separatisti a ne radikali,radikali su naprotiv protiv i najmanjeg oblika separatizma,izgleda da si ti nesto gadno pobrkao.



Ne lupetaj gluposti,i ne pljuj po srbima,za ovo si prijavljen.

Ti ces mene uciti o situaciji u Vojvodini sram te bilo?

Mene, kome su pet generacija tamo rodjeni i spada medju najuglednije SRPSKE porodice!?



A ti mene mozes prijaviti .... Milosevicu.
 
Poslednja izmena:
Aha zato su do skoro radikali svuda pobedjivali u vojvodini, a najvise su pobedjivali zbog te autonomije.
A i poznajem dovoljno situaciju, izrekao si veliku laz

Radikalizam NIKADA NE MOZE DA USPE U VISENACIONALNOJ SREDINI!

To ti mora biti jasno.

Moze da ima dva razresenja: ili sukob sa ostalima ili ocepljenje.

Za Vojvodinu je SPAS (da bi ostala u Srbiji) da se oslobodi radikalizma svih vrsta - jer jedan uvek izaziva drugi.

Razumes?
 
Radikalizam NIKADA NE MOZE DA USPE U VISENACIONALNOJ SREDINI!

To ti mora biti jasno.

Moze da ima dva razresenja: ili sukob sa ostalima ili ocepljenje.

Za Vojvodinu je SPAS (da bi ostala u Srbiji) da se oslobodi radikalizma svih vrsta - jer jedan uvek izaziva drugi.

Razumes?

sasvim, ali ti ne razumes da je i ovo sada radikalizam i da on moze izazvati neki drugi.
 

Back
Top