Опозиција руши Статут Војводине

Zasad ne . Ti i neznas , koliko bi ja voleo da si u pravu . A sto ne procitas predhodne postove na ovoj istoj temi . videces gomilu tih Vovjvodjana , koji se bas za otcepljenje zalazu .
Ако се настави са причом о сепаратизму верујем да ће бити све више људи за отцепљење. Хиљаду пута поновљена лаж на крају постаје истина. Иначе на овом форуму има и ликова који су почели бојкот војвођанске робе, па то не значи да грађани Београда раде исто.
 
Poslednja izmena:
Ако се настави са причом о сепаратизму верујем да ће бити све више људи за отцепљење. Хиљаду пута поновљена лаж на крају постаје истина. Иначе на овом форуму има и ликова који су почели бојкот војвођанске робе, па то не значи да грађани Београда раде исто.

O tome se i radi. Zbog ovih što toliko toroču o ocepljenju se i pumpa cela priča. Što više "patriote" pritiskaju i svojataju Vojvodinu, to će ona više da se odaljava.
 
Рано је судити о томе да ли је погрешан или не, дајмо му времена па ћемо видети. Не ваља унапред давати суд о нечему што још није заживело у пракси. Ако не буде ваљало мењаћемо.

Bolje spreciti nego leciti, posebno ako si vec bio bolestan od slicne boljke.
Sta ce toj decentralizaciji ti elementi drzavnosti?
 
Bolje spreciti nego leciti, posebno ako si vec bio bolestan od slicne boljke.
Sta ce toj decentralizaciji ti elementi drzavnosti?

Gde si ti video elemente državnosti? A što se tiče sprečavanja, imao si scenario CG i Kosova, pa vidi koliko je (kontra)produktivan taj glupi nacionalistički pritisak. Ekonomija bato je danas primarni element državnosti. Kad to rešiš, možeš da se zaokružiš kako hoćeš.
 
Stavi ti batice metak u cev, pa jurišaj na procente...

Pa ja cu da stavim,meni to najmanji problem......medjutim nece doci do toga,potamanila bi regularna vojska teroristicko separatisticku gamad pre no sto bih ja i dosao do shteka :mrgreen:

Cak bi politiku prema tom pitanju trebalo pooshtriti,ali sve ce to bata Dachke da zavrsi kada u sledecem mandatu uzme vojsku :manikir:
 
Bolje spreciti nego leciti, posebno ako si vec bio bolestan od slicne boljke.
Sta ce toj decentralizaciji ti elementi drzavnosti?
Зашто стално слушамо како ова децентрализација (у случају Војводине) није добра? ОК, ако није добра нека нам неко покаже како то изгледа ваљана децентрализација у остатку Србије. Најлакше је какити по свему а не мрднути прстом. Зашто неко не децентрализује Србију већ 9 година? Сада када је направљен први корак ка децентрализацији само се чују неке негативне критике. Ево нека неко у остаку Србије спроведе децентрализацију како треба па се можда и ми у Војводини опаметимо и прихватимо тај изванредни модел децентрализације.
 
Pa ja cu da stavim,meni to najmanji problem......medjutim nece doci do toga,potamanila bi regularna vojska teroristicko separatisticku gamad pre no sto bih ja i dosao do shteka :mrgreen:

To su ti građani Srbije sa punim pravom na život i rad kakav sami izaberu. A ti stavi metak u cev i oduzmi jedan jedini srpski život, automatski si veći zlikovac od svih krvnika koji su Srbe ubijali. A znaš i sam da nema rata dok ne digne ruku brat na brata. Čiji si ti?
 
Meni u principu nishta ne smeta sem VANU. Koja je funkcija tog sranja i chemu sluzi uopshte? E da i protiv zastacve. Ne zbog zastave kao zastave. Mislim da pokrajine trebaju imati svoje zastave,ali ova novokomponovana i sklepana vojvodjanska nema veze sa tradicionalnom srpskog vojvodstva. Moze se reci da mi jedino ta simbolika smeta.
Потпуно се слажем, мада што се заставе тиче боље и таква него никаква.
 
Meni u principu nishta ne smeta sem VANU. Koja je funkcija tog sranja i chemu sluzi uopshte? E da i protiv zastacve. Ne zbog zastave kao zastave. Mislim da pokrajine trebaju imati svoje zastave,ali ova novokomponovana i sklepana vojvodjanska nema veze sa tradicionalnom srpskog vojvodstva. Moze se reci da mi jedino ta simbolika smeta.

I VANU i zastava su nastali brže - bolje i za inat. Pošto se Vojvođanima uskraćuje pravo da se regionalno ili lokalno izraze i da multinacionalno i multikuturalno vode svoje normalne živote, našla se šačica koja je na tom talasu uspela da stvori iz inata te simbole i instituciju i da na tome profitira. A stvar je prošla upravo zbog negiranja prava na iste.
 
To su ti građani Srbije sa punim pravom na život i rad kakav sami izaberu. A ti stavi metak u cev i oduzmi jedan jedini srpski život, automatski si veći zlikovac od svih krvnika koji su Srbe ubijali. A znaš i sam da nema rata dok ne digne ruku brat na brata. Čiji si ti?
Успут и науредније платише када су државне дажбине у питању.
 
To su ti građani Srbije sa punim pravom na život i rad kakav sami izaberu. A ti stavi metak u cev i oduzmi jedan jedini srpski život, automatski si veći zlikovac od svih krvnika koji su Srbe ubijali. A znaš i sam da nema rata dok ne digne ruku brat na brata. Čiji si ti?

Teroristi i separatisti nemaju puno pravo na zivot kakav sam izaberu :mrgreen:

Kapiras?

Ne nisam,niti sam govorio o sebi.

Bio sam sasvim jasan-svako ko hoce da otcepi deo MOJE drzave treba biti automatski LIKVIDIRAN od strane MOJE drzave.
 
Teroristi i separatisti nemaju puno pravo na zivot kakav sam izaberu :mrgreen:

Kapiras?

Ne nisam,niti sam govorio o sebi.

Bio sam sasvim jasan-svako ko hoce da otcepi deo MOJE drzave treba biti automatski LIKVIDIRAN od strane MOJE drzave.

Pa što tvoja država nije pobila crnogorce i šiptare, ako ćeš tom logikom. A i zamolio bih pri tom da razmisliš o kojim teroristima i separatistima pričaš. Kosovskim, baskijskim ili nekim trećim imaginarnim. Ja nisam u Vojvodini video niti jednog teroristu, a bogami ni separatistu, sem šabana koji mlate kafanske priče...
 
Pa što tvoja država nije pobila crnogorce i šiptare, ako ćeš tom logikom. A i zamolio bih pri tom da razmisliš o kojim teroristima i separatistima pričaš. Kosovskim, baskijskim ili nekim trećim imaginarnim. Ja nisam u Vojvodini video niti jednog teroristu, a bogami ni separatistu, sem šabana koji mlate kafanske priče...

To nisu crnogorci,nego gradjani crne gore,a crna gora je imala drzavnost i pre zajednice sa Srbijom i po ustavu imala pravo na samoopredeljenje,u svakom slucaju imala je i pre drzavnost.

Shiptare nije,jer niko normalan ne bi pobio sav narod,ali su pobili skoro sve teroriste a ostatak ce kad ameri odperjaju,a ako neko ceni da ce i njih ameri da stite-samo napred.

Pricam o MOGUCIM teroristima i separatistima,i to sam lepo naveo.

Dakle ovako-svako ko pokusa da odvoji pedalj Srbije-po zakonu metak u celo-od drzave a ne od mene.

A svako ko to pokusa je po ustavu SVAKE drzave terorista.

I ne verujem da su to kafanske price,ti sto bi odvajali ne smeju to ni da zucnu van svog WC-a(u sobi moze vec neko da naidje),iliti iza ekrana po raznoraznim forumima.

Ne znam sta ti ovde nije jasno druze dacho?
 
To nisu crnogorci,nego gradjani crne gore,a crna gora je imala drzavnost i pre zajednice sa Srbijom i po ustavu imala pravo na samoopredeljenje,u svakom slucaju imala je i pre drzavnost.

Shiptare nije,jer niko normalan ne bi pobio sav narod,ali su pobili skoro sve teroriste a ostatak ce kad ameri odperjaju,a ako neko ceni da ce i njih ameri da stite-samo napred.

Pricam o MOGUCIM teroristima i separatistima,i to sam lepo naveo.

Dakle ovako-svako ko pokusa da odvoji pedalj Srbije-po zakonu metak u celo-od drzave a ne od mene.

A svako ko to pokusa je po ustavu SVAKE drzave terorista.

I ne verujem da su to kafanske price,ti sto bi odvajali ne smeju to ni da zucnu van svog WC-a(u sobi moze vec neko da naidje),iliti iza ekrana po raznoraznim forumima.

Ne znam sta ti ovde nije jasno druze dacho?

Sve je meni jasno gospodine, sem jedne stvari. Gre bre nalazite sve te arhi-neprijatelje kad ih nema? A kad ih ima, onda se igorišu sve u 16... Realnost su finansije, nacionalno biće i identitet se čuva radom i zajedništvom. Nacionalizam je duševna hrana dokonih i, na žalost, previše nerada stvara konflikte iz benignih situacija.
 
Sve je meni jasno gospodine, sem jedne stvari. Gre bre nalazite sve te arhi-neprijatelje kad ih nema? A kad ih ima, onda se igorišu sve u 16... Realnost su finansije, nacionalno biće i identitet se čuva radom i zajedništvom. Nacionalizam je duševna hrana dokonih i, na žalost, previše nerada stvara konflikte iz benignih situacija.

Nigde ih ja ne nalazim sami se vataju posle jednog posta........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:cepanje:

Tako se separatizam ne zaustavlja.

Koliko puta srpski nacionalisti treba da PONOVE LEKCIJU da bi nesto shvatili i naucili?

Znate kako se bori protiv sepàratizma?

CANKA ZA PREDSEDNIKA SRBIJE!

I separatizam ce odmah biti zaustavljen.....

Pa da skratimo i stavimo Tacija za predsednika,Chanka za premijera a Muftiju za......:think:

Tako bi resili sve probleme,jelte :cepanje:
 
Vrtimo se u krug. Ponavljam ja sam veliki zagovornik decentralizacije cele drzave ali ovo sa vojvodinom je pogresno. Opet pitam sta bi falilo da jedan okrug cini grad iz vojvodine ali i iz srbije(naveo sam primer ranije). . . znaci po tom principu je trebalo uraditi decentralizaciju a ne po ovim granicama komunisticke bande.
I oko tog statuta cemo se vrteti u krug jer ce ga neka druga vlada ukinuti ili izmeniti i opet nista niko nece dobiti. Zato decentralizaciju treba uraditi valjano i na duze staze. Nema nista od toga kad se vise od pola drzave protivi, to ne moze da traje, to je mazanje ociju. . da se autonomasi malo raduju. .
 
Pa do sada ste stavljali kako ste hteli pa se nije ocepio samo onaj ko nije hteo...

Mozda sad malo promenite nesto?

Da bas svi ne odu?

Ae ne lupaj..........ne mogu da se zamaram s' tobom.

Crna gora se otcepila dok je Marovic bio predsednik SCG(ili ranije ne secam se,ali je u svakom slucaju bio),a crnogorci su zauzimali 10 puta vise pozicija od srba(%),hrvat vladao decenijama Srbijom.......i tako dalje.
 
Ae ne lupaj..........ne mogu da se zamaram s' tobom.

Crna gora se otcepila dok je Marovic bio predsednik SCG,a crnogorci su zauzimali 10 puta vise pozicija od srba(%),hrvat vladao decenijama Srbijom.......i tako dalje.

Ma SVI su se ocepili: i Makedonija i Crna Gora i Kosovo ...

Sada je na redu Vojvodina.

A MOTOR SEPARATIZNA SU SRPSKI RADIKALI I NJIHOVA UVEK ISTO GLUPA POLITIKA!.
 

Back
Top