opomena B92

Da li ste za ukidanje B92

  • da, preterali su

    glasova: 37 48,7%
  • ne, rade svoj posao

    glasova: 34 44,7%
  • dovoljna je opomena

    glasova: 5 6,6%

  • Ukupno glasova
    76
  • Anketa je zatvorena .
*BILJA*:
Oni su odavno preterali i prekardasili.
Ovo sto oni rade (u) Srbiji, to nijedna vlast ne bi dozvolila (niti ovo igde na svetu ima) osim ove, "demokratske"!
Svoji su, a vrana vrani oci ne kopa!

Pa ti gledaj RTS i Pink - tamo se baš lepo živi. Na B92 nije baš sve tako ružičasto.
 
СРБ:
Јел морам сваком да објашњавам да нисам радикалски оријентисан. И да не гласам за СПС. А да је Бле92 гоМно... гоМно је
Избијте себи из главе мишљење да је човек радикал ако каже нпр. за Тадића да је пи... издајничка!

Pa nego šta je nego radikal? Da ne glasaš možda za partiju penzionera. A ne, izvini, ti glasaš za DSS. :confused: :confused:
 
adem_ks:
ako ti mozes da setas slobodno po srbiji ukljucujuci i autonomne pokrajine [koje ako se ne varam ne postoje] onda je kosovo prakticno deo srbije. :oops:
Колико знам српски језик,реченица се почиње великим словом,Србија се пише великим словом,Косово се пише великим словом!

Corto Malteze:
koji Ustav, jel' onaj 50% + 1 :lol: :lol: :lol:
Какав год да је,то је сада Устав Србије,а Устав се мора поштовати!
 
misoni:
Б92 је испунио све законске и комерцијалне услове које је поставила РРА,тако да је тешко забранити станицу која служи само за прављење пара,и поставља информативни програм који се налази на ивици прихватљивости.Значи,ушли смо у капитализам и сносимо последице.

Da i u krajnjem slucaju oni rade ono za sta su placeni, tako da je besmisleno o ovome raspravljati, isto kao sto se neki pitaju zasto Ceda radi i govori to sto govori... :roll:

Pa covek je placen za to, pa i da hoce ne moze i ne sme. :lol:
 
Мене само занима нешто. Ако је већ то тако као што ми причамо, а јесте, зашто народ ћути? Зашто се не дигне онда хајка на Б92? Ево зашто, зато да би имало о чему да се расправља.
 
slazem se i podrzavam da se ustasko-siptarsko-sorosevska medijska ispostava u Srbiji zabrani.

Mislim da je i krajnje vreme da se obracunamo sa ovim rasadnikom antisrpske ideologije u Srbiji.

Meni licnio ne smeta ako se siptarsko-ustaske vesti emituju iz recimo Hrvatske ili Albanije ali mi smeta ako se takve stvari emituju iz glavnog grada moje zemlje - iz Beograda.

Kao sto nemate prosrpske TV kuce u Zagrebu ili Tirani tako mislim da ne bi trebalo dozvoliti ni rad prosiptarsko-ustaskim kucama u Beogradu.
 
*BILJA*:
Imas valjda daljinski :roll:
I, cini ti se.
U strahu su velike oci 8-)

Biljo, ti si inteligentna devojka, nemoj da spuštaš raspravu na taj nivo. Pa naravno da imam daljinski, a što se tiče straha, pravo da ti kažem, ovaj mlitavi Vučić ne bi mogao ni moju majku da bije.
 
BG1109:
Biljo, ti si inteligentna devojka, nemoj da spuštaš raspravu na taj nivo. Pa naravno da imam daljinski, a što se tiče straha, pravo da ti kažem, ovaj mlitavi Vučić ne bi mogao ni moju majku da bije.
Вучић не би ни хтео да туче твоју мајку,то је ниво Војводе од Меридијан банке! :D
 

Back
Top