OPIŠITE Čedu Jovanovića

Opišite Čedu u nekoliko reči

  • Političar budućnosti

    glasova: 16 32,7%
  • Lukav

    glasova: 4 8,2%
  • Inteligantan i obrazovan

    glasova: 2 4,1%
  • Loš govornik

    glasova: 0 0,0%
  • Nesposoban

    glasova: 13 26,5%
  • Veoma sposoban, odgovoran, drži reč, zna šta hoće

    glasova: 3 6,1%
  • Neozbiljan, neodgovoran

    glasova: 5 10,2%
  • Veliki idealista

    glasova: 3 6,1%
  • Suviše blizak Đinđiću

    glasova: 1 2,0%
  • ISTI KAO I SVI POLITIČARI !

    glasova: 2 4,1%

  • Ukupno glasova
    49
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma to su radikalske price. Pa oni ne znaju da kazu nesto pametno osim da vredjaju protivnike da su ustase,kriminalci, narkomani, a i kada bi se nekom omakla neka pametna izjava kome bi bila upucena.Da li je od njih neko nekada cuo nesto konkretno, samo psuju, vredjaju..... A sta ce jadni kada im glasaci samo takav jezik razumeju.
 
Pa šta?:
Ако је он политичар Будућности онда немамо шта да бринемо,мислим за Будућност.

Мислим на ФК Будућност из Подгорице или Никшића бем ли га,
само знам да за лове и допинг не треба да брину има да шаљу "французи са КиМ"
Па ЛДП је живот све остало је одвикавање!
 
Криминалац... Вођа некакве неокомунистичке дружине која одбацује националну припадност српском народу, одбацује Српску православну цркву, одбацује ћирилицу и српску традицију а са друге стране прихвата и добро и лоше (мада много више лошег) са запада. Кратко речено БАНДА жао ми само што велики број мојих вршњака људи који су тек од скора добили бирачко право, се окреће ка њему...
 
Дафмен:
Криминалац... Вођа некакве неокомунистичке дружине која одбацује националну припадност српском народу, одбацује Српску православну цркву, одбацује ћирилицу и српску традицију а са друге стране прихвата и добро и лоше (мада много више лошег) са запада. Кратко речено БАНДА жао ми само што велики број мојих вршњака људи који су тек од скора добили бирачко право, се окреће ка њему...

Dokazi ti brate svoju pripadnost srpskome narodu ,crno na belo pa tek onda mozes nesto da pricas,a i o svetloj tradiciji vredi da razmislis Mozda priznanicu dobijes ,ali samo ako upraznjavas svetu pederastiju i pedofiliju,mozda te Pahomije pomiluje
 
malamargo:
Dokazi ti brate svoju pripadnost srpskome narodu ,crno na belo pa tek onda mozes nesto da pricas,a i o svetloj tradiciji vredi da razmislis Mozda priznanicu dobijes ,ali samo ako upraznjavas svetu pederastiju i pedofiliju,mozda te Pahomije pomiluje

Сваки иоле озбиљан народ у Европи држи до своје традиције. Ја сам верник и поштујем СПЦ. ЛДП пропагира демократију, неолиберализам сви имају права. Извини што ово кажем али ја сам данас видео да у случају Чедине нек победе у будућности да мени нема места у Србији. Ја ћу бити протеран из рођене земље јер би ми Чеда и ЛДП забранио да се изјашњавам као Србин, да пишем ћирилицом, да идем у цркву и поштујем СПЦ а можда и још нешто. ЛДПовци би прво требало да покажу су демократе и према српском народу а не само према мањинама!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top