OPIŠITE Čedu Jovanovića

Opišite Čedu u nekoliko reči

  • Političar budućnosti

    glasova: 16 32,7%
  • Lukav

    glasova: 4 8,2%
  • Inteligantan i obrazovan

    glasova: 2 4,1%
  • Loš govornik

    glasova: 0 0,0%
  • Nesposoban

    glasova: 13 26,5%
  • Veoma sposoban, odgovoran, drži reč, zna šta hoće

    glasova: 3 6,1%
  • Neozbiljan, neodgovoran

    glasova: 5 10,2%
  • Veliki idealista

    glasova: 3 6,1%
  • Suviše blizak Đinđiću

    glasova: 1 2,0%
  • ISTI KAO I SVI POLITIČARI !

    glasova: 2 4,1%

  • Ukupno glasova
    49
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zvolja:
Jedini koji ima muda da nešto uradi konkretno.
Da kaze: Ja cu potpisati nezavisnost Kosovu?!
E, pa steta velika sto nece moci, ma koliko zeleo.
Da ga opisem?
S moje tacke gledista kao mlade zene, je l' (a jeste) previse usukan, oci mu previse upale u ocne duplje (i gde bi inace osim da izlete iz njih), podocnjaci ko nebo pred oluju (pa i sivlje).
Nos k'o nos, ima i vecih, recimo Baticev, nek je ziv i zdrav, ali to majka vise ne radja.
Zubi, uzas. Nepravilni i sumnjive beline, ali, dobro, kad bude dovoljno zaradio, sredice on to.
Ruke? Mase njima ko da ce da poleti, a ne moze,i sam zna, ali hoce. Noge nesto nisam gledala, ali, ako je suditi po pantalonama koje vise, slabo nesto.
Jezik? Koji crni jezik, jezicina- prasti, rec mu rec salece, rec mu reci izmice, on hvata u letu i salje u etar, dok slusaoci (i gledaoci) drze kisobrane ili hrabro trpe i otrpe.
Nacin govora, e, tu moram da se malo zadrzim. Nema harmonije, nema dikcije, nema jos mnogo toga, i nema pravilan ritam. Hocu reci, "note" mu izmicu.
Krene tiho i polako (ako je ikako moguce) a onda se zahuktava kao lokomotiva, brekce, vuce, izdise...smanjuje gas (sve zavisi, je li "uzbrdica" jal je "nizbrdica, mada vise voli nizbrdice, dokazano)...i taman mislis, evo smiro se, kad opet huka-huk-huuuuuuuuuuuk :wink:
Nemojte zahvalivati, tema je dusu dala za moje vidjenje Cede Jovanovica, jer, kaze lepo: OPISITE Cedu Jovanovica.
Molim, molim 8-) :lol:
 
*BILJA*:
Pa, sta?
Omakne se svakome!
Uostalom, iza PA, uvek dolazi zapeta 8-)

Biljo, OVOLIKO PUTA u toku npr. jednog meseca,nedelje ne moze da bude SLUCAJNO!
Valjda gledate sta pisete,ako ne kucate "slepo" onda makar na trenutak pogledate sta ste napisali.
Ja razumem ispusteno slovo ili tako neku tehnicku gresku,pa razumem i poneku gresku "malo veliko slovo",ali neke stvari ne razumem.
kaos to su bas ova gore navedena ili pisanje velikim slovom imenice na ski,shki i chki...to je nesto osnovno...uci se u prva cetiri razreda osnovne skole.
Znam ja dobro gde dolazi zapeta. I iza PA i MA I HM...tome slicno...i uglavnom pre ALI,A...itd...
Ali to je manje vise nebitno...to zna mozda 10% stanovnistva. I ako neko zna pa ne stavi to moze da se kaze da je slicajno,da je u brzini...ili sta vec.
 
Korner zastavica:
Zasto te ne bih razumeo. Ja razumem sve mlade. Mladost ludost..sta ces. bezao sam i ja sa casova...ihaaaa...:D:D
Zato ne znam gde treba da se stavi koma,hehehe...pa me Bilja ispravlja. Eto naucio sam nesto fino. Pazicu sledeci put na zareze,zapete,a bogami i KOME. :D:D
Ma, nemoj, salila sam se:)
U redu je, koliko puta ja pogresim! Zaista se neprijatno osecam.
Nije sramota ne znati, sramota je ne nauciti, a Sam je mlada, ima vremena za nju:)
 
Korner zastavica:
Zasto te ne bih razumeo. Ja razumem sve mlade. Mladost ludost..sta ces. bezao sam i ja sa casova...ihaaaa...:D:D
Zato ne znam gde treba da se stavi koma,hehehe...pa me Bilja ispravlja. Eto naucio sam nesto fino. Pazicu sledeci put na zareze,zapete,a bogami i KOME. :D:D
Vidis ti si bezao. Ja nisam ni malo ucila Srpski jezik. To je razlika velika.
 
*BILJA*:
Ma, nemoj, salila sam se:)
U redu je, koliko puta ja pogresim! Zaista se neprijatno osecam.
Nije sramota ne znati, sramota je ne nauciti, a Sam je mlada, ima vremena za nju:)
Biljo, i ja pogresim i vidim da sam pogresio kada posaljem post,ali me mrzi da vracam i da ispravljam,posebno kada mi je veza losa.
Nekad i zastanem u pisanju ne mogu da se setim kako se sta pise,ali ovo se sad samo "slomilo" na Samanti. :D
ma cool idemo dalje...o Cedi. :D
A za Samantu cast i pozdravi,iako je okorela radikalka. :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top