Ona/On ne pruža dovoljno

mammy:
Mislim da decko prica o mladalackoj ljubavi i vezama koje jos nisu "ozbiljne" tj. braku

Jeste, jeste, o tome pričam. Jer, nije baš tako moguće da se dvoje nađu, uđu u bračnu zajednicu, i da tek onda neko od njih dvoje shvati da nešto ne štima po ovim pitanjima koje sam naveo... Zar ne? Ili znate i za takve slučajeve???
 
Pa sta je to? Da li je to ono sto zelis, biti cimer? Zar to nije neki tuzan kompromis?
A te bakice i dekice nemaju nekog izbora, umiru, nemaju nikoga, nemaju sansi da se mnoze sa drugima, niko ih vise ne zeli seksualno. Drze se za ruke? Pre bih rekao da se grabe...
Ok, svi idemo u tom smeru...postacemo kao ti starci, ali proklet bio ako odlucim da nemam izbora do babetine koja me mrzi, iako me voli, nekako.
Taj odnos cimera na kraju postane neka gadna navika, i nema vise nicega do navike.
Ta ljubav se pretvori u naviku, kao nesto sto se uzima za gotovo.
Neguju ljubav... ha! Neguju monotono slagaganje oko istih precutanih stvari.
Seks retko prestaje da bude vazan, prosto se sloze da je tako, onda se trpaju sa komsijama, ako nisu previse matori, ako jesu onda grebu tudja kola kljucevima.

Јел ти ово из искуства, или је ипак предрасуда?
Те бакице и декице можда имају више него што си ти икада имао у својим везама...

''Ко мисли да сво воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!''
 
NatasaNatasa:
Nemoj mnogo da se nerviraš, kao prvo - taj famozni post je postavila Mammy ... a ne ja.... a kao drugo, ipak bi trebao pročitati i prvi post, da bi znao o čemu ljudi ovde pokušavaju da razgovaraju, kad već hoćeš da se uključiš u isti.

@cool alexa
nisam citala tvoj citav post...ali bakice i dedice se drze za ruke...i meni je to SLATKO...i to je PRAVA LJUBAV ...u to doba....
 
Hellen:
Јел ти ово из искуства, или је ипак предрасуда?
Те бакице и декице можда имају више него што си ти икада имао у својим везама...

''Ко мисли да сво воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!''

Jel ti to ovo iz iskustva, ili je ipak predrasuda?
 

Back
Top