Šta ona ustvari hoće?

..verujem da ima jeftinih, pa da..
Za "skuplje" verovatno nisi ni sposoban..
Žena nema cenu ima upotrebnu vrednost a to je rađanje, čišćenje, kuvanje, edukacija dece i po novome - da radi i zarađuje. Ja mogu da pripomognem kada imam slobodnog vremena 🤗 recimo da bacim tepih stazu u spremu 🤗

IMG_20240521_131415.jpg
 
Super Mario..ako ti neko do sad nije rekao da si ekstremno pametan evo ja ću ti reći...:lol:..zbog tvoje pameti imaš i tako lepo mišljenje stečeno zasluženo dobrom iskustvu sa ženama...
 
Poslednja izmena:
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da budemo prijatelji..
 
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da budemo prijatelji..

Неће ништа са тобом. Али, јеси јој симпа по мало. Сасвим довољно да те држи на узици и у френд зони.

Таквих као што си ти она има једно 5-10, а теби је она једина.

Немаш никакве шансе, осим ако се не промениш за 180 %, па некако изведеш чудо.
 
Неће ништа са тобом. Али, јеси јој симпа по мало. Сасвим довољно да те држи на узици и у френд зони.

Таквих као што си ти она има једно 5-10, а теби је она једина.

Немаш никакве шансе, осим ако се не промениш за 180 %, па некако изведеш чудо.
Bez obzira želim je u svom životu pa makar i kao prijatelja jer bez nje nekako nemam volje da idem dalje iz dana u dan i sa druge strane užasno se plašim da ne izgubim to prijateljstvo znam koliko ovo ludo zvuči ali tako je
 
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da budemo prijatelji..
Изгледа да си постао резервна опција у случају неочекиване трудноће од неког криминалног алфа-момка из ноћног клуба...
 
Problem je što danas većina devojaka zatrudni a da toga ne bude ni svesna usled teških pijanstava. Ja živim blizu jednog internata oko njega je sve ispovraćano ujutro. Nekada su znali da povraćaju i sa prozora internata uglavnom tu pređem ulicu na drugu stranu. Pored povraćki deca bacaju čarape i usrane gaće. I šta ta devojka zna posle par meseci kada naiđe problem sa garderobom? Prvo će da traži nekog šmoklju.
 

Back
Top