ona dijeta

Naravno da nije zdravo... i verujte mi znam mnogo o zdravoj ishrani, treninzima i svemu tome... Ovo mi se desilo prosle nedelje (nenamerno) i skinula sam tih par kg koje pokusavam na zdrav nacin vec 2 meseca. I islo je i tako ali mnogo sporo. A sad eto sasvim slucajno... jupiiii :D
Nego - htela sam samo da kazem - sto smo manje optereceni dijetama i ishranom to bolje...
 
Khm, nije da se pravdam ali bila sam na putovanju, hrana ocajna, malo vremena, mnogo kretanja... toliko. O mrsavljenju nisam ni razmisljala, samo sam se odusevila kad sam dosla kuci i stala na vagu :)
 
divlja:
A sto da ne talasam, jesi ti imala anoreksiju, ili sam te pomesala sa nekim?
uuu, jeb.te, wow, što me ne kamenuješ?! mislim, strašno, čovek iskreno dođe i izloži neki svoj problem i posle ga ljudi napadaju i kad to nema nikakve veze :roll:
govorila sam o osećaju snage, poleta, životnosti, samozadovoljstva, snage, koje osećaš kao adolescent, osećaja da je "ceo svet tvoj", kao što sam već rekla. taj osećaj da mogu sve je ono što mi nedostaje.
a ti probaj da ne gledaš tako kroz šablone, npr
 
Odabir reci nikad nije slucajan. Kad sam procitala "izgledala bolje od lutke u izlogu", mene je jeza uhvatila. Zato sto lutka nije cak ni zivo bice. Uopste se ne secam nickova koji su iznosili svoje iskustvo sa anoreksijim, ali i da nisi bila ti, zakljucila bih da imas problem.
Izvini, sto sam odreagovala, mada moja reakcija uopste nije "napad", a to sto si ga tako shvatila, opet nije do mene.
Adolescenti imaju visak energije, ali to nema veze sa lutkama u izlogu.
 
pa nije slučajan ili jeste, otkud znam? ali, neka odeća je toliko zahtevna da skoro nikome ne stoji dobro, osim možda nekoj lutki u izlogu na kojoj je i vidiš i pomisliš da je to baš super krpica, ali kad uđeš i probaš je shvatiš da na tebi i nije baš nešto, na to sam mislila, a meni je stajala dobro. zato sam tako napisala. a kod mene je taj lep osećaj koji nazivaš viškom energije bio dodatno podržan mišlju o tome da izgledam super, zato su mi se povezale te stvari pa sam napisala tako kao sam napisala. ljudima se nešto desi u nekom periodu i onda ih asocira na taj period i posredno i na nešto drugo što je bilo u tom periodu...
 
Ne, ja pazljivo citam sta pises, al' ti izgleda nisi svesna sta pises.
Samo zdrava osoba moze lepo da izgleda, a i sa 70 mozes da se osecas poletno, ne kao sa 20, al' evo moja bakuta sa 82 moze neke adolescente da zezne komotno. Sve zavisi od onog sta ti je u glavi i kojim vrednostima predajes svoj um.
Srecno. :wink:
 
divlja:
Ne, ja pazljivo citam sta pises, al' ti izgleda nisi svesna sta pises.
Samo zdrava osoba moze lepo da izgleda, a i sa 70 mozes da se osecas poletno, ne kao sa 20, al' evo moja bakuta sa 82 moze neke adolescente da zezne komotno. Sve zavisi od onog sta ti je u glavi i kojim vrednostima predajes svoj um.
Srecno. :wink:


podrzavam!
 
e ovako
moja drugarica drzala tu un dijetu i smrsala 25 kg za 3 meseca,posle 2 godine ni grama se nije ugojila i super izgleda,prava mrsavica
ja sam na dijeti vec,cek da izbrojim....12 dana i smrsala sam, 2 kg...ali necu odustati,danas mi je vocni dan,a iskreno da vam kazem,to mi je najbolji dan,najbolje se osecam i uopste nisam gladna
inace imam nekih....30 kg viska...ugojila se u trudnoci i nikako da skinem....sada se iskreno nadam da cu uspeti
 
veverice:
e ovako
moja drugarica drzala tu un dijetu i smrsala 25 kg za 3 meseca,posle 2 godine ni grama se nije ugojila i super izgleda,prava mrsavica
ja sam na dijeti vec,cek da izbrojim....12 dana i smrsala sam, 2 kg...ali necu odustati,danas mi je vocni dan,a iskreno da vam kazem,to mi je najbolji dan,najbolje se osecam i uopste nisam gladna
inace imam nekih....30 kg viska...ugojila se u trudnoci i nikako da skinem....sada se iskreno nadam da cu uspeti
Jel ti drugarica stvarno zdrava posle te dijete? Ja sam u pubertetu drzala 2000 dijeta, svakog ponedeljka i prvog u mesecu pocinjala, i bila gladna i sanjala hranu. I uvek se prejedala. I onda prosao pubertet i hormoni nestali, i glad nestala i zivot poceo da trosi energiju, i nema viska kg. A zbog sveprisutne mucnine sam cak i smrsala tokom trudnoce.A ako ti prija vocni dan, ubaci ga umesto nekog. I nemoj mnogo brzo da mrsavis, gledaj da bude duze a po manje.
 

Back
Top