ona dijeta

ja se opet prikljucujem.
imam mesec dana do polaska na more.
jbg tek sad se zavrsio rok a ne mogu da strebam idrzim dijetu u isto vreme.
evo popila sam upravo supicu posle rucka. bas prija.
nadam se da ce otici 5 kila za mesec dana uz setnje i rolere. :)
stormy kako ide?
 
Meni su otisli tih 5 kg uz dijetu i knjigu. Da sam bar malo vozila bajs zadnjih mesec dana, uz ovaj rezim ishrane, verovatno mi dijeta vise ne bi bila potrebna.

Ovako... :( Jos malo odricanja do konacnog cilja!
 
koliko mi je jutros prijalo toliko se sad lose osecam. otisla sam do radnje i bas mi je zlo, malaksalost... verovatno je i to sto imam trenutno.
jel varate sa dijetom nekad pa se pravite da se nista nije desilo ili vam je opusten vocni dan???
 
Mesec dana nisam "varala", onda mi se desilo to da sam pala u nesvest, pre par dana, i od tada mi moji brane da nastavim strogo sa dijetom.
Jako su visoke temperature, a i u knjizici o toj Un dijeti sam procitala da ukoliko se oseti bilo kakva malaksalost, da se obavezno uzme neki lagani obrok. Drugo, ne znam da li znas, ali smes za vocni dan da jedes orase, indijski orah, pistace i tome slicno. Naravno, u razumnim kolicinama, jer ipak sadrze masnoce.
 
e to nisam znala i pocecu da ih konzumiram od ovog kruga!
uh nekako prodje vocni dan.
nije za salu to padanje u nesvest znaci da si se bas iscrpela. definitivno dijeta + ucenje nisu dobitna kombinacija za organizam.
opusti se malo, sigurna sam da imas lepe oci. :)
 
Zene,

ja resila da pocnem. danas mi je prvi dan. cini mi se da je ovaj mesnati rucak preobilan..
elem, citala sam temu do neke 23 strane, ali vise ne mogu.. pa reko da se pridruzim odavde
imam par pitanja:
1. da li masline spadaju u salatu?
2. meso mogu da spremam kako zelim bez ulja, tj. mogu da dodam malo limuna, belog luka isl.
3. kada je drugi dan, da li moze bilo koje povrce, ili samo mahunarke i krompir?
4. da li moze da se jede pasulj iz konzerve?

hajde, pomagajte..
 
Ma ja sam oduvek imala nekakav "trip" da imam visak kilograma, pa cak i kao dete, dok sam se bavila baletom. Dozvolila sam sebi da sa 14 godina narusim sebi krvnu sliku zbog sadistickog izgladnjivanja. Sad kad mi je dijeta potrebna, sve ono sto sam sebi cinila kao klinka me sputava.
Nisam nikada bila presla u gojaznost, niti u fazu "viska kilograma", samo ne podnosim najbolje zimu, tj. ono sto napravim od sebe tokom nje. :)
 

Back
Top