Omiljeni brend

DukeofSerbia:
... лети економском класом, вози неки стари крш од аута, живи у Швајцарској јер су нижи порези него у Шведској, иде да ради у фабрику као физикалац... Човек је малко ударен. :razz:

:)

ja bih da imam te novce odma' u lezaljku,
laka literatura u ruci,
iza crnac sa lepezom,
u pozadini rostilj (danak genima)

Bas bi me bolelo kakve gace na sebi imam, ih!
 
Mexx, kvalitetne su im stvari, ali je malo skup. Tom Tailor ponekad ima nešto dobro, takođe visoke cene. Nikolas, poslovna, ozbiljna garderoba, ponekad imaju sniženja. Za obuću Bata, mada i njihova obuća traje jednu sezonu, možda dve.

Kad pogledam ovaj post meni nijedan "brand" ne valja :smile:
Kad kupim neku stvar po nemaloj ceni, očekujem da je kvalitetna i da traje. Kad puno platim, a ta stvar se raspadne i izobliči posle prvog pranja, e onda je to bačen novac, i redovno se nerviram, a dešavalo se recimo sa mango stvarima :mad:
 
farmerke uglavnom nosim miss sixty, mada imam jedne i iz manga :o, a majčice i dukseve uglavnom iz sweet yearsa i ponešto replay... ranije sam kupovala u espritu, ali sad su mi nekako :| patike uglavnom nosim nike, cipele paciotti a imam par sandala miss 60, mada sam bila u aprilu u Rimu i tamo sam uzela jedne gucci patike, i stvarno mi nije bilo žao da dam za njih ni jedan euro! dok sam tamo kupila i valentino naočare, stvarno su PRELEPE, imaju neke leptiriće sa malim cirkonima sa strane koji se skidaju, ali ovde su mi sve drugarice rekle na foru "ti si prsla" "je l bi volela da si normalna?" i slično, mada meni nije žao ni jedan dinar/euro da dam na krpice!
 
DukeofSerbia:
... лети економском класом, вози неки стари крш од аута, живи у Швајцарској јер су нижи порези него у Шведској, иде да ради у фабрику као физикалац... Човек је малко ударен. :razz:
ma ne
čovek je sasvim ok
ljudi koji nemaju novca misle da se stvarima mogu pokazati boljima nego što jesu
odnosno da kvalitet odnosno cena stvari koje poseduju utiču na njihov sopstveni kvalitet
ili pre će biti na sliku koju odaju ljudima oko sebe
 
ninna13:
sta reci a ne zaplakati
samo se isplači, biće ti lakše

ninna13:
da li ljudi stvarno misle da ovde ima i jedna jedina original stvar lv, cavalli...
možda i ima, ali ko još ovde kupuje brandove a da nije kod šanera?


ninna13:
dal vi znate gde zivite i da li se ikad videli da lv torba kosta u lv radnji napr. u Parizu????
znam gde živim piše mu u LK ako se zaglupim, da se odvedem kući. a i znam (a znam ih još nekoliko ovde) koliko košta lv torba...oš da ti iskeniram račun :rolleyes:
nema mesta ujedanju. kada porastete, pa počnete da zarađujete..pa počnete pametno da trošite...onda shvatite da jedan kavali, guci ili dG...komad...je dovoljan. baš kao i pravi šanel komplet da se nađe...za svaku priliku.
ja sam profesionalni kupac:lol: kupujem skupo, ali nemam mnogo garderobe srećnija sam sa tri dobra sakoa, 4 suknje i tuce firmiranih pantalona;)
nego sa krpičicama od par stotina dinara. imam telefon koji košta ko tri nečije plate....ali ću ga koristiti dok ne rikne i kupiću novi...podjednako skup i dobar.
moj lap top je san većine na ovoj planeti:lol: i njega ću koristiti dok ne ispusti dušu...
ali je vrh. i biće vrh i za deset godina;)
ja voolim tako. ja volim da svoj teško zarađen novac potrošim na loode stvari.
ja volim brendove i uživam da ih nosim;) a i umem
 
pajamaca:
samo se isplači, biće ti lakše

možda i ima, ali ko još ovde kupuje brandove a da nije kod šanera?


znam gde živim piše mu u LK ako se zaglupim, da se odvedem kući. a i znam (a znam ih još nekoliko ovde) koliko košta lv torba...oš da ti iskeniram račun :rolleyes:
nema mesta ujedanju. kada porastete, pa počnete da zarađujete..pa počnete pametno da trošite...onda shvatite da jedan kavali, guci ili dG...komad...je dovoljan. baš kao i pravi šanel komplet da se nađe...za svaku priliku.
ja sam profesionalni kupac:lol: kupujem skupo, ali nemam mnogo garderobe srećnija sam sa tri dobra sakoa, 4 suknje i tuce firmiranih pantalona;)
nego sa krpičicama od par stotina dinara. imam telefon koji košta ko tri nečije plate....ali ću ga koristiti dok ne rikne i kupiću novi...podjednako skup i dobar.
moj lap top je san većine na ovoj planeti:lol: i njega ću koristiti dok ne ispusti dušu...
ali je vrh. i biće vrh i za deset godina;)
ja voolim tako. ja volim da svoj teško zarađen novac potrošim na loode stvari.
ja volim brendove i uživam da ih nosim;) a i umem

e nemas bolji nego Ja sigurno. Ja imam 3 komada a dva su bolja od tvog digitrona
 
meni nije jasno cemu taj uvredljivi ton kada neki pisu o ljudima koji vole potpisano(nemaju druge kvalitete,nesigurni,seljaci,skorojevici...) odakle potice taj prezir?90% foruma se ovde bori za razlicitost misljenja i onda odjednom puf! pajamaca je npr napisala samo svoje misljenje o bofl ROBI dok su ovi protivni pisali sta misle o LJUDIMA koji nose firmirano.:-?
 
A sve je ljudska ruka napravila.

Moja rođaka je radila u Parizu kao šnajder, ogroman pogon gde su šili za sve, jedan dan za Kardena, drugi dan za NAFNAF ili nekog drugog, samo su dobijali različite etikete da prišiju. Ne dajte da vas lažu, ybt. Naravno da postoji lošije i bolje izdanje, odnosno niža i viša cena, pa biraj,
 

Back
Top