Omiljeni brend

hmm... ne vezujem se emotivno za brendove (ali jedan je adidas ;))... dekorativna kozmetika i parfemi - chanel, nega - clinique... odeca... joj svasta... mexx ima dobre lanene stvari, to volim, m&s.., H&M, neki nepoznati italijanski kreatori..., doroti perkins mi je okej... cipele timberland i geox, bata ponekad.
 
pajamaca:
ajd da vidim u mangu...slično...odem u d.perkins...mnogo bolja situacija...
zamislite šta bi bilo na boovljaku?

ja sam na buvljaku kupila majicu za 600 dindži, ljubičasta, sa devojčicom, da je poklonim sestri, ona se oduševila i posle nekog vremena mi kaže da nisam morala baš u Zari da pazarim majicu, videla je ona i nije baš jeftina, ne sećam se dal´ 1500 ili 2000 dinara. Ja volim da kupim skupu stvar, ako znam da ću je nositi neki duži vremenski period. A ove majčice što nosim leti opušteno pazarim na Pančevačkom buvljaku. I radije pazarim tamo nego u Zari-Mangu-TerraNovi jer mislim da se tamo prodaje uglavnom bofl roba.
 
ginjasvinja:
I radije pazarim tamo nego u Zari-Mangu-TerraNovi jer mislim da se tamo prodaje uglavnom bofl roba.
he, tamo vecina stvari izgleda ko slina :)
ma u svim tim "brendiranim" radnjama ima najgrdjeg shita i ima stvari koje su jednostavno precenjene (za to nema sanse da dam pare). vidis lepo sta je dobro, koji je materijal dobar (da nece da se rastegne kao zvaka nakon prvog pranja ili skupi pa bude decija stvar), sta je dobro skrojeno i dobro sasiveno...
brend ne znaci kvalitet. ali imamo oci i ruke, hvala bogu.
 
ali imamo oci i ruke, hvala bogu.
znate i u dioru ima krpičastih majica...i one su jeftine!
dakle...i u zari ima bofla-onoliko...
ali ako pogledajte skuplje kolecije..nije tako...
mada moram priznati da mi je sve teže da kupim nešto.
jedino kada uđem u neki ozbiljan brend boutique...nemam puno dilema.
sem brojeva...
a za decu...long live zara, H&M, M&S...waikiki...i ostale sjajne jeftine konfekcije:)
 
vidim, u Beogradu se baš živi na visokoj nozi:p kada kažete da vam je zlatna sredina Mexx, ili Miss Sixty npr. Bogami, meni su to skupe marke, ne mogu da dam 12000din za farmerke, pa to ti je.
Volim da kupim lepu i kvalitetnu garderobu, mogu i da je priuštim, ali ne kupujem je često. Žao mi, bre, para. Poslovnu garderobu kupujem u Mangu i Zari, to računam kao dugoročnu investiciju, a opuštencija varijanta Legend, Exit, lokalni butici, itd
 
muvalo:
Nemam omiljeni brend i to mi odavno nije vazno. Kad sam bila u srednjoj skoli bilo mi je itekako vazno: samo levis (eventualno lee na tregere), dr. martins i sta je vec bilo, skupe naocare za sunce, skupo ovo, ono... naravno, kad su placali mama i tata :)
Sad me boli uvo i uglavnom mi je zao da dajem mnogo novca (a brand znaci bas to; ovi novi brendovi ala Zara, Mango ili HM su obicne jeftine pomodne krpe) za garderobu. Izuzetak su jedino cipele (nemam omiljenu firmu) i parfemi (Chanel rules, eventualno Dior i volim onaj Klinikov Eliksir)...
Nikada ne bih kupovala Armani odecu ili LV tasne jer ne verujem u sminku i vise me interesuje da putujem nego da okacim oko ramena nesto sto kosta dva sama evra...

Pa tema i jeste pubertetska. :)
Da sam slobodno musko, ja bih muvala muvalo, ma sta muvala, zenila. :lol:
Samo bih da dodam na gornji citat, da mi je vazan kvalitet, ne brend.
 
Ако некога интересује шта се облачи у САД, погледајте па упоредити где смо и шта се код нас по којим ценам продаје!

NORDSTROM

У питању је најпознатији малопродавац одеће и обуће у САД. ;)
 
hahaha, ja sam muškarac i baš me briga za "brend" (u prevodu "žigosanje")

nosim uglavnom bezličnu i jednostavnu odeću, a od kozmetike
koristim samo sredstva za higijenu.


i toliko mi para ostane za druge stvari, da vam ne pričam...
 
DukeofSerbia:
Ако некога интересује шта се облачи у САД, погледајте па упоредити где смо и шта се код нас по којим ценам продаје!

NORDSTROM

У питању је најпознатији малопродавац одеће и обуће у САД. ;)

znam brate znam...u americi je sve jeftinije nego ovdje..ovdje ni gace ne kupujem...samo REJV! :lol:
 
Misliiiim... Ne mogu da verujem da ima ljudi koji kupuju sebi odecu u SRBIJI (ako se te krpe uopshte mogu nazvati odecom) i nije ih blam da to ovde napishu. Ako ne odete bar jednom godishnje do Rima da pokupujete garderobu, onda bolje da idete goli. Seljaci.
 
Ovaj moj post moze da izgleda ovako:

Pa, dobro, ako ljudi volU,
i mogu da platU,
onadK neka kupU,
pa neka ga klatU!
(to je za one kojim ja marka vazna kao element "drustvene promocije", da ne kazem skorojevicima)

tinejedzerima koji tragaju za sopstvenim identitetom nesto ovako:

dzaba vam, deco,
sve vase turske/kineske najke,
pravi karakter individualca
daju samo (the best!) STARKE!

(nemo' mi se umnozavaju i distribuiraju stihovi bez prava!)

a moze i ovako:
Oni koji imaju dovoljno izgradjenu plateznu sposobnost i dobar ukus i treba da kupuju lepe stvari.

(Recimo, meni se svidja Armani, nekako je normalan, covek u tome izgleda kao da zaista ima dobru figuru, lepo drzanje... Mislim, videla sam na teve...A i dobila sam od bogate rodjake (njen) sako...samo mi je mali...kvari mi figuru... Naheklacu neki karner na rukav...tako nesto...)

a moze i ovako:

Osnivac "Ikee" nosi kosulje od 5 dolara, ne zato sto je skrtica, nego kaze -"pamucna, prijatna za nosenje... Zasto bih nekom platio da nosim njegov potpis na grudima!?"
 
sta reci a ne zaplakati

da li ljudi stvarno misle da ovde ima i jedna jedina original stvar lv, cavalli...

dal vi znate gde zivite i da li se ikad videli da lv torba kosta u lv radnji napr. u Parizu????
 
LePiaf:
Misliiiim... Ne mogu da verujem da ima ljudi koji kupuju sebi odecu u SRBIJI (ako se te krpe uopshte mogu nazvati odecom) i nije ih blam da to ovde napishu. Ako ne odete bar jednom godishnje do Rima da pokupujete garderobu, onda bolje da idete goli. Seljaci.

U potpunosti se slažem s potpišanom.
 
zorab:
a moze i ovako:

Osnivac "Ikee" nosi kosulje od 5 dolara, ne zato sto je skrtica, nego kaze -"pamucna, prijatna za nosenje... Zasto bih nekom platio da nosim njegov potpis na grudima!?"

... лети економском класом, вози неки стари крш од аута, живи у Швајцарској јер су нижи порези него у Шведској, иде да ради у фабрику као физикалац... Човек је малко ударен. :razz:
 

Back
Top