omg omg znachi anketa

da li ste za duvanje?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ma ne znam...danas vise ne znam ko to ne koristi i ko nije probao bar jednom.nikad nisam probala i nikad necu.ne zelim da budem kao vecina.u mom drustvu mnogi to koriste i uopste u mom okruzenju.neko sa toga moze da predje na gore,neko moze da ostne na istom godinama,ma znam dosta primera.
 
jesam,treba se ponekad opustiti.
ako si dovoljno inteligentan,ne mozesh sebi dozvoliti da se navuchesh,ali s vremena na vrijeme treba sebi dati odushka.:)
naravno,ko voli.



a ko ne voli,neka ne popuje.


uostalom,manje je shtetna za zdravlje od cigareta,ako se ne konzumira svakodnevno nego ne znam... u mjesec,dva.
 
jesam,treba se ponekad opustiti.
ako si dovoljno inteligentan,ne mozesh sebi dozvoliti da se navuchesh,ali s vremena na vrijeme treba sebi dati odushka.:)
naravno,ko voli.



a ko ne voli,neka ne popuje.


uostalom,manje je shtetna za zdravlje od cigareta,ako se ne konzumira svakodnevno nego ne znam... u mjesec,dva.

E lele Sofke na ke nja ga sad.

1. postoje bolji nacini da se covek opusti. Za ***** ako ti treba droga bilo kakva da bi sebe doveo u stanje opustenosti
2. Ljudi umiru i od jednog uzimanja marihuane ( ne obavezno ali se desava), nije to bas toliko beznacajno
3. Sve ti je to jednako stetno. Od jedne cigare neces umreti , kod uzimanja droge komplikacije mogu biti mnogo gore...makar to bilo jedno uzimanje.

Ovo nije popovanje, ko oce da duva nek duva.
Samo mi je smesno kad opravdavate to nebulozama tipa " ja sam pametna pa se necu navuci, jao ajdee sta mi moze biti, tralalal cvece sunshine zivimo u lala landu".
Reci lepo, duvam zato sto mi prija i nemoj se zavaravati da nikakvih posledica ne moze biti...
 
Poslednja izmena:
Kakve nebuloze j.b.t "ljudi umiru od uzimanja jednog uzimanja marihuane" :roll: vece su sane da dobijes bingo nego da umres od vutre z:lol: bas me zanima gde si cula da je neko od vutre umreo...

naravno da neces umreti od jedne cigare al' ti ne ispusis jednu cigaru u zivotu ako si pusac nego mnogo vise.Dok je za cigare naucno dokazano da izazivaju nekih 40ak bolesti i da ljudi dobijaju rak i ostale bolesti i masovno umiru za vutru je dokazano da ne izaziva nikakva oboljenja kao cigare.

Jedan od hiljadu primera koje znam...ortak iz kraja sad zavrsava fax i duva 10 god i skorz je cool lik da je to setno kao sto se prica on bi se sada raspadao i ne bi znao za sebe...
 
moj drug prividja mocne rendzere, drugarica betmena,a treci lik ne zna gde se nalazi, tako da ipak moze lepo da ti bude i uz kvalitetan weed

Da, da. . . Nisu to slicice pa da imas halucinacije. . .

Jedan od hiljadu primera koje znam...ortak iz kraja sad zavrsava fax i duva 10 god i skorz je cool lik da je to setno kao sto se prica on bi se sada raspadao i ne bi znao za sebe...

Znam da u razvijenijim zemljama Evrope (npr. u Svajcarskoj) mnogo vise duvaju studenti i dobri ucenici, nego ostala mladez. . .

Ljudi umiru i od jednog uzimanja marihuane ( ne obavezno ali se desava)

Ovo se nikad nije desilo, nemojte plasiti decu. . .
 
@Krepto
Nije toliko, ali nije ni vredno smisljanja glupavih izgovora. A to i jeste bila poenta posta. Duvaj ako ti se oce, ali nemoj ziveti u iluziji da nista ne rizikujes.

@PlaYboy
Nazalost jeste.
Ne plasim nikoga.
Zabole me dupe da li ce iko od vas pandrknuti na ovaj ili onaj nacin, ali nazalost jeste moguce.
Nikad ne znas kako ce ti telo odreagovati.
Cisto to treba imati na umu.

@GhettoBeograd

Cula , videla, poznavala .
Overdose nije jedini nacin da ti droga dodje glave.
 
Poslednja izmena:
naravno da neces umreti od jedne cigare al' ti ne ispusis jednu cigaru u zivotu ako si pusac nego mnogo vise.Dok je za cigare naucno dokazano da izazivaju nekih 40ak bolesti i da ljudi dobijaju rak i ostale bolesti i masovno umiru za vutru je dokazano da ne izaziva nikakva oboljenja kao cigare.

E e e e e
Kazes da je naucno dokazano da ne izaziva nikakva oboljenja. :/

Prvo, kako je moguce dokazati da jedna supstanca ne izaziva nikakva oboljenja? Mozes da kazes da je marihuana povezana sa manjim brojem oboljenja od recimo od cigarete, ali ne ovo sto ti kazes. :/ I u tom slucaju to ne znaci da mozes da kazes da je duvanje bez ikakvih posledica.

Znaci,
Mozes da kazes "Ja uzivam da duvam i duvacu koliko hocu"
Ali stvarno je ludo da se frljas plasticnim argumentima tipa "Marihuana je sigurna" jer tvoj su interesi licni i ti se ne bavis medicinom. To je pod jedan.

A i sto da govorim kad je Lana sve rekla. :/
 
Poslednja izmena:
nisam za duvanje, kad sam ja u pitanju
za druge me nije briga
sto se legalizacije droge tice, mozda to i nije tako losa ideja
ko oce da duva, duvace svakako
a ako vec duva bolje da duva nesto sto "valja" nego neka sranja u koja ubacuju ko zna sta
 

Back
Top