omg omg znachi anketa

da li ste za duvanje?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa zavisi, kako koja trava... ako uzmeš white widdow (belu udovicu), ne možeš je naći bez 800-900 kinti, a ona je sigurno čista! Dok u skank i ostala sranja svašta trpaju! z:D

Prvo ne pishe se tako, a drugo white widow je isto skank, nije vutra... i cena ti to lepo govori kad' vec ne znash sam da razlikujesh... da ti pomognem na brzinu, uzmi gram, stavi sve na sto i izmrvi... ako nema ni jedne semenke... 99% je unk u pitanju. :sanke:


Aha, a i mali su paketi... chemu tuzna faca, setila se starih dobrih vremena kad' si za stopedeset din mogla da shish 3 dana? z:(

Nema ona toliko :evil:
Šala...

Za nju 400. z:lol:

Ali gde ces da nadjes cist danas, bre?
Sve je seceno nekim paracetamolima i sl.
A odakle si?

Kod mene. z:D Pa zavisi ko i kako, mada iz mog iskustva najvishe kreatinom udaraju... al' da se naci bash chist... za tipa glavu po micu. Iz BG-a, a ti? z:)
 
au brate ti si bas rano poceo z:) ja sa 13-14 god nisam ni znao sta je to...

Pa shta znam to ti je tipa osmi osnovne... neki standard za pocheti ovde. z:) Aj to i ne bi bilo neobichno, nego shto sam pre trave i cigara probao dop... :hahaha: ... navukli me mangupi. :zskace:

Tamo bas delju.
Bezobrazluk.

Da se izadje na ulice !

Dovoljno ti je druze da izadjesh van BG-a... na primer u Pozarevcu... soma dinara 1,3 trave. Pa ti zavrshi to ako si lud. z:)
 
Dovoljno ti je druze da izadjesh van BG-a... na primer u Pozarevcu... soma dinara 1,3 trave. Pa ti zavrshi to ako si lud. z:)

Ova cena je bila aktuelna u jednom mestu u centralnoj Srbiji 1999.
Lepa vremena.

Ne znam za Pozarevac, ali uglavnom se svuda krece oko 400-500 din.
Najjace je kad dobijes 1.5g albanca za te pare.

A recimo, dok sam bio u USA(2008), kupim uncu za 100 dolara i traje mi mesec dana.
A 100 dolara zaradim za dan-dan i po.
Kultura.
 
Ova cena je bila aktuelna u jednom mestu u centralnoj Srbiji 1999.
Lepa vremena.

Ne znam za Pozarevac, ali uglavnom se svuda krece oko 400-500 din.
Najjace je kad dobijes 1.5g albanca za te pare.

A recimo, dok sam bio u USA(2008), kupim uncu za 100 dolara i traje mi mesec dana.
A 100 dolara zaradim za dan-dan i po.
Kultura.

Sada su dekriminizovali u Kaliforniji... full, reci. E, moram palim matori, aj javljam ti za ono, veliki pozdrav... :bye:
 
Pa shta znam to ti je tipa osmi osnovne... neki standard za pocheti ovde. z:) Aj to i ne bi bilo neobichno, nego shto sam pre trave i cigara probao dop... :hahaha: ... navukli me mangupi. :zskace:

paa da al' po meni je osnovna rano jos da pocnes da varis z:mrgreen: lestos sreo ortaka posle duze vremena iz osnovne koji je bio odlican djak i ide u gimnaziju i ono standardno "gde si,sta ima" i kaze mi da se odvaljuje od vutre i tako...a imao je divnu perspektivu z:mrgreen:


skoro su u kraju kod mene pala neka dva klinca sto su valjala...
 
Prvo ne pishe se tako, a drugo white widow je isto skank, nije vutra... i cena ti to lepo govori kad' vec ne znash sam da razlikujesh... da ti pomognem na brzinu, uzmi gram, stavi sve na sto i izmrvi... ako nema ni jedne semenke... 99% je unk u pitanju. :sanke:

Pa u brzini sam slučajno dodao još jedno D! z:D!

A valam zaista nemam pojma u čemu je razlika između vutre, džokavca i skunka? Ne bavim se ja time, pa zato ne znam niš' o tome... Nekoliko puta sam dunuo, i pitam te ortake: Burazi, a šta mi to varimo? Ovaj mi reče white widow (belu udovicu)! Pitam pošto je to, kaže 800-900kinti... I na tome sve osta...
Međutim, kad smo bili na kampovanju za Uranak, pojaviše se neki likovi, oni to gaje, imaju pun automobil, prodaju za 200 din. i tvrde da je to skunk! Primetio sam da je debili nisu dobro ni osušili, pa smo ih odbili... ko zna kakva oni gov.na prodaju, čim je tako jeftino, a vidi se da nije ni suvo.z:hm:
 

Back
Top