Odrasli?

Sto sam stariji sve manje sam odrastao, sve vise sam dete. And I like it :)
Zapravo, u nekim stvarima (odgovornost, obaveze, samodisciplina, samostalnost) odrastao sam prerano i prebrzo i sad su mi smesni ljudi koji odrastajuci sve te stvari tako seriozno prihvataju i velicaju ih do nebesa kao da to nisu normalne stvari za te godine i kao da upravljaju ebenim svemirskim brodom a ne obicnim, jednostavnim svojim zivotom.
 
Sto sam stariji sve manje sam odrastao, sve vise sam dete. And I like it :)
Zapravo, u nekim stvarima (odgovornost, obaveze, samodisciplina, samostalnost) odrastao sam prerano i prebrzo i sad su mi smesni ljudi koji odrastajuci sve te stvari tako seriozno prihvataju i velicaju ih do nebesa kao da to nisu normalne stvari za te godine i kao da upravljaju ebenim svemirskim brodom a ne obicnim, jednostavnim svojim zivotom.

Jeste...smesno mnogo...kao ja imam posao..ili ja sam veliki pa znam da perem sujde ili ves...
 
jesam,odrasla sam :)
dokazi:
1.racionalno planiram svoj zivot
2.ne dajem poslednje pare na gluposti,nikad nisam dovela nasu porodicu u situaciju da gladuje zbog moje nepromisljenosti
3.idem svaki dan na pos'o
4.trudim se da budem pozitivan primer svom detetu
5.ne pokazujem jezik ljudima ako me pitaju kako se zovem i cija sam
6.pijem i pusim opojne droge samo kad znam da je dete na sigurnom,da necu u auto,da necu na posao,da necu u goste kod svekrve
7.trudim se da nesporazume resavam pricom,pokusavam da ispravim svoje greske,ne krijem se iza durenja i prenemaganja
8.trudim se da razumem i druge,ne samo sebe
9.placam porez i kredit
10.idem na svadbu na koju sam pozvana iako mi se ne ide,ali mom muzu se ide
11.ne svercujem se u prevozu
joj ima jos al ne mogu sad da udarim inventar bas na sve
 
jesam,odrasla sam :)
dokazi:
1.racionalno planiram svoj zivot
2.ne dajem poslednje pare na gluposti,nikad nisam dovela nasu porodicu u situaciju da gladuje zbog moje nepromisljenosti
3.idem svaki dan na pos'o
4.trudim se da budem pozitivan primer svom detetu
5.ne pokazujem jezik ljudima ako me pitaju kako se zovem i cija sam
6.pijem i pusim opojne droge samo kad znam da je dete na sigurnom,da necu u auto,da necu na posao,da necu u goste kod svekrve
7.trudim se da nesporazume resavam pricom,pokusavam da ispravim svoje greske,ne krijem se iza durenja i prenemaganja
8.trudim se da razumem i druge,ne samo sebe
9.placam porez i kredit
10.idem na svadbu na koju sam pozvana iako mi se ne ide,ali mom muzu se ide
11.ne svercujem se u prevozu
joj ima jos al ne mogu sad da udarim inventar bas na sve

uf..onda sam i ja...ako se izbace, porodica dete i racio....sramota me da se svercujem u prevozu...sramota me da pijem...sramota me da kasnim...e da...malo sam lenja..ali to mij e trenutni life style...pokusavam da shvatim sta je najbolje i najpametnije uraditi sada...i kako se postaviti....pokisavam da u razgovru sa ljudima nadjem neku temu..mad abih ima zvrnula siju najpre...samo sto ih ne psujem i ne smesim im se...vec hladnokrvno i smireno caskam...tako neke stvaripokusavam da ne budem glavna riba i prva u svemu....i ne tezim savrsenstvu kod sebe niti ga trazim od drugih...svesnija sam svojih mana...uf...
jesam samostalna finansijski i nezavsina sam kao licnost...ali nisam samostalna...trazim mesto da se ususkam....jos to da sredim....i sve ce biti ok...
 
uf..onda sam i ja...ako se izbace, porodica dete i racio....sramota me da se svercujem u prevozu...sramota me da pijem...sramota me da kasnim...e da...malo sam lenja..ali to mij e trenutni life style...pokusavam da shvatim sta je najbolje i najpametnije uraditi sada...i kako se postaviti....pokisavam da u razgovru sa ljudima nadjem neku temu..mad abih ima zvrnula siju najpre...samo sto ih ne psujem i ne smesim im se...vec hladnokrvno i smireno caskam...tako neke stvaripokusavam da ne budem glavna riba i prva u svemu....i ne tezim savrsenstvu kod sebe niti ga trazim od drugih...svesnija sam svojih mana...uf...
jesam samostalna finansijski i nezavsina sam kao licnost...ali nisam samostalna...trazim mesto da se ususkam....jos to da sredim....i sve ce biti ok...
kod boldovanog sam pomislila :je l ovo arapski?:rotf:
pa da,odraslo stanje je valjda kad prihvatas obaveze,kad se suocis sa svojim zivotom i ne mislis da mozes da radis bas sta hoces,a to da l si smor,pa ima toliko detinjastih smorova,to nista ne znaci,mozes da se zezas ali da znas sta je za zezanje a sta se mora uzeti ozbiljno (mislim ne mozes da odes na razgovor za posao u pidzami,ili da ne odes jer te mrzi,to je meni neozbiljnost/neodraslost)
 
Хех, ко да су пороци резервисани само за недорасле!

Al cekaj jel treba da ozbiljno shvatimo osobu koja se u poznim godinama ponasa i experimentise ko tinejdzer..pa se kao smeje normalnim s cijim se stavovima ne slaze..dzaba im sva pamet ako se odraslo podrazumeva i biti los covek
 
Pa ja sam smor jel se ne slazes s budalastinama kao sto je zdrava ishrana i odraslo ponasanje prema svom telu i duhu sorry but ybg..a i to je po meni veliki + da mogu pricati sa odraslima kao i sa tinejdzerima..ne moze svako biti flexibilan
 
kod boldovanog sam pomislila :je l ovo arapski?:rotf:
pa da,odraslo stanje je valjda kad prihvatas obaveze,kad se suocis sa svojim zivotom i ne mislis da mozes da radis bas sta hoces,a to da l si smor,pa ima toliko detinjastih smorova,to nista ne znaci,mozes da se zezas ali da znas sta je za zezanje a sta se mora uzeti ozbiljno (mislim ne mozes da odes na razgovor za posao u pidzami,ili da ne odes jer te mrzi,to je meni neozbiljnost/neodraslost)

hahahha
da!
kao vidi sta ja mogu!

a ustavri ne mozes...treba postovati neke limite....
 
Ја сам зрела и презрела, као крушка караманка! :)
А, да ли сам одрасла, па... Звезданка, девојчице, погледај мој аватар! :D
:bye:
 

Back
Top