ОДЛАГАЊЕ БЕЛОГ ШЕНГЕНА?

Одлагање белог Шенгена (ако се деси):

  • Влада да поднесе оставку!

  • Влада да настави као да се ништа није десило!

  • Да изађемо сви на улице, без обзира на страначку припадност и најуримо их!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ni to nema nikakvog smisla, zaista, jer u pasos kome ostaje manje od sest meseci do isticanja vecina zemalja nece ni da ti stavi vizu - a ovim pasosima rok ne sme da se produzava unedogled vec im je krajnji rok ovaj decembar. I da mu produze rok trajanja do onog decembra, od polovine sledece godine ce biti prakticno neupotrebljivi

Znaci, opet su 'zateceni' brojem ljudi u inostranstvu koji hoce pasose

Kao da ne znaju koliko ih ima, i koliko ih je redovno vadilo pasose tamo

Ne, ova prica se ponavlja od kad ja znam za sebe - mi smo vecito zateceni snegom u Januaru koji je iznenada pao i izazvao saobracajni kolaps u Beogradu. Tako su i ovi sad, opet, jos jednom, zateceni

Al' zabole njih, ti konzulati i pastirsko-stocarsko osoblje po njima i inace zivi od iznudjivanja ogromnih para za takse, molbe, potvrde, soske i ostalo. Sto da ne menjate pasose svakih sest meseci, sta fali? Sta je dvesta evra za vas, gospodine?

Bagra

U pravu si!Bio ja u konzulatu da izvadim pasos(prvo starijem detetu)i kazu-ne moze bato...moze samo plavi za 25€..nista cutim ja(rekli su mi neki termin za sledecu godinu ako zelim)...odem ja pre dve nedelje za mladje dete da izvadim pasos-kad o5 oni...ne mozete g-dine...moze samo plavi za 25€....piatm ja pa jer moze onaj "chuveni" crveni...biometrijski...sto ste "ukrali" od slovenaca(model) pa su janezi hteli da vas tuze za to...kaze on meni...moze g-dine i mogu vam dati termin(jel bez termina ne moze izgleda nista)...prvi slobodan termin je 16.NOVEMBAR 2010 :eek::eek:
Piatm ja zasto,bre,tako...i oni kazu da za ove nove pasose nasi konzulati ne smeju zakonski da ti daju termin manji od godinu dana :eek::hahaha: (mislim kakva je to logika)...i tako izvadih ja plavi(da deci ne propadne Srpsko drzavljanastvo)..al" doslo mi da im kazem...me hebite se i vi i vasi pasosi...za koji ce mi(a jos su na "akciji" i kostaju "SAMO" 59€):hahaha::hahaha:
 
http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-03-10-2009/vize-na-ledu

Не тврдим само на глас размишљам, мада интересантно је да у Блицу нема ни речи о овоме:think:. Да ли сматрате да уколико се ово стварно деси Влада мора да поднесе оставку!

Ја мислим да мора!

A što bi podnela? Ionako nam to ne znači mnogo, je l' da?
 
Мени то дође једно те исто, јер је очигледно било да ће бити наметнуто ако изабере то што је изабрала.Мало га закомпликовах :)

Pa potpuno si ga zakomplikovala;) zato sto niko nije racunao na ovakvu koaliciju. Tako da su svi "izgubili nevinost" i nema narod vise koga da bira.
 
Pa potpuno si ga zakomplikovala;) zato sto niko nije racunao na ovakvu koaliciju. Tako da su svi "izgubili nevinost" i nema narod vise koga da bira.

Ima još nevinih.

images
 
Sta to znaci "zrelo"? Ustanak? Cutanje?

:

Значи да не буде шупљег памћења и да се не поводи за шареним лажама које му се нуде на разноразне начине.

Па кад му с једне телевизије поруче- Ови су добри, он одмах тако и помисли.

Потом са неке друге ТВ кажу нису ови добри, већ они други, а он промени мишљење о онима првим.

Још ако му се понуди нека имагинарна кинта попут ове са невидвиљивим Динкићевим акцијама , биће убеђен да су ти прави.
 

Back
Top