Обе удовице,.....сличне или различите....и у чему

Која је богатија

  • Ружица Ђинђић

  • Мирјана Марковић

  • Ни једна


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Video sam kako si se cinicno smejala Ruzicinoj izjavi da je uspela da odgoji dve fine dece!To mi je dovoljno.Prvo,tacno je da je uspela u tome,njena deca nisu kriminalci,nisu nikome hteli da seku glavu testerom,nisu `nosila gajbice sa visnjma` kao bi stekla enormno bogatstvo,ne moraju da se kriju po turkmenistanu i Avganistanu od milion krivicnih prijava,njena kcerka nema nameru da se zamonasi u manastiru,njihov otac je cenjen svugde u svetu,nije ratni zlocinac,nije se igrao sa svojim narodom kao onaj prokletnik,i na kraju izgubio je glavu zato sto je verovao u bolju i lepsu Srbiju,a glavu je izgubio upravo od prvoboraca onog `pod lipom`!
Drugo,da imas bar malo morala ne bi uporedjivala uopste te dve zene,a kamo li lik i dela Zorana Djindjica i Slobodana Milosevica!

:worth::worth:potpisujem od rijeci do rijeci. :ok:
 
:eek::zcepanje:

Значи све домаћице које роде по пар комаТа деце бооогато опскрбити и "наградити" за тај уложени труд :super::dash:

А сад озбиљно :

Хебе ми се за било чију децу , она нису мој проблем већ оних који су их донели на свет али откуд ти можеш да знаш чија су каква...једино ако их лично познајеш ?:think:

Ја сам лично познавала Марка док је био дечак ( око 10-12 година) и одговорно тврдим да је био препаметно и предобро дете...културан , васпитан и добро одгојен...уосталом потиче из култивисане и интелектуалне породице , од мајке професора Универзитета и успешног оца.

Марија је била мало стидљива али уљудна и ок девојка. Тачка.:)

Што се тиче Теме и удовица , овако :

- Мирјана Марковић , професор Универзитета , позната и призната и пре бављења политиком...жена на свом месту тада, значи са педигреом.

- Ружица Ђинђић : нисам сигурна да је уопште и завршила факултет али како је у владајућој коалицији уобичајено да се дипломе пришивају свакоме и олако , ја бих ипак рекла да није ...тек је студирала нешто у Новом Саду, шта и како:think:...па постоје многе гласине али ја ћу да пишем о ономе што лично знам , видела и сећам се :

Дакле, са мном је радила у једној туристичкој агенцији једна поприлично притупа девојка/жена , иначе најбоља Ружицина другарица још из Ваљева ...јавно је причала да су заједно нешто " радиле" по Италији, а то је било и евидентно јер је дотична и добијала некакве поклоне од неких матораца из Италије и то на адресу агенције , тако да сам и сама то видела...остало препуштам вашој машти.:rumenko:

Даље, иста је доносила на посао ( сећам се к'о да је јуче било) неке цигарете ЛМ у плавом паковању које је добијала од Ружице ( док су Ђинђићи још живели у том станчићу на С. тргу), а иначе из контигената Мила Ђукановића јер се још тада причало да њих двојица заједно " раде " цигарете итд....:sad2:

...наставак касније...:zper:

...чекамо наставак о Ружи,...па да искоментаришемо,
нарочито оне "поклончиће" од матораца по Италији:zper:


Daj meni...bonu...
Нека ти да Ружа, :zcepanje:никада је нико тако није нахВалио као ти.


:roll:
da to je bas bitno, i daje prednost jednoj u odnosu na drugu.
da je vise stavljala puder manje bi imala vremena da naredjuje egzekucije.

"егзекуције":?: На пример:think:
Само молим, да не буду овако интелигентно неразумни одговори,
као ови испод,....

*********************************************************************
ma ni po kakvoj logici,

jedna je zena za koju se sumnja da je bila direktni naredbodavac nekih egzekucija

a druga zena coveka koji je skinuo onog sa vlasti i izvukao nas koliko toliko sa puta bez povratka i sa dna kakvo Srbija nije skoro videla u svojoj istoriji.

Jedna lepa i prefinjena drug puna mrznje i zla....nebo i zemlja, raj i pakao, belo i crno...dobro i zlo.

pa izgleda da nekima znaci da ako nije stavljala puder onda je moralna a ako jeste postoji sumnja.:dash:

*********************************************************************

:dontunderstand: овако продуховљен језик,...мало сам....
......... приглооупа за њега:roll:



Mira je kreten, žešći... Deca su joj kreteni, a Sloba je tatko na kreteni...

Tačka...

Није тачка, недостаје потпис аутора ових умоТВОРина!

.
 
Ovakvu temu nisam čak ni od tebe očekivao, kisela. Ovo je dno dna.

Neko ti kaže da je čuo od nekoga ko je čuo od nekoga da je Ruža "radila" nešto po Italiji, i ti u to bezrezervno veruješ? Hm. Ja bih stavio prst na čelo da sam na tvom mestu.

Ja sam čuo da se Slobin otac, sveštenik, ubio jer je njegov sin komunista.Tako kažu.Da li u to bezrezervno veruješ?
 
За почетак, из типичног женског угла....
............СИГУРНО могу да напишем, да Мира Марковић
НИКАДА није користила пудер за лице,..нити се нешто посебно,...скоро да се
НИКАДА није шминкала,...што за Ружу Ђинђић
то не могу да тврдим.


Осим ноката, а има и дискреционо шмињкање, као исти пол требала би знати.
 
...

"егзекуције":?: На пример:think:
Само молим, да не буду овако интелигентно неразумни одговори,
као ови испод,....

:dontunderstand: овако продуховљен језик,...мало сам....
......... приглооупа за њега:roll:
pa sta ces ne mogu svi da budu produhovljeni i inteligentni kao ti, i da nekoriscene pudrijere predstavljaju kao nevidjenu vrlinu
a specificno uzdignutu bradu Milosevica kao razlog kompleksa svetskih politicara koji su na kraju izgleda zbog te brade i lepote, bombardovali Srbiju. :roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top