Обе удовице,.....сличне или различите....и у чему

Која је богатија

  • Ружица Ђинђић

  • Мирјана Марковић

  • Ни једна


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Зашто бих се ја некоме клањала ?:dontunderstand:

Ништа нисам украла, ништа нисам фалсификовала, све дипломе које имам су регуларне и стечене у овој земљи на званичном Универзитету...нигде се нисам курвала по свету, сваки мој корак је транспарентан и све што сам до сада зарадила , а и наследила је евидентно и лако проверљиво !:)

Зашто бих се ја , оваква, уопште некоме клањала за нешто ?!?;)

Uopste me ne interesuje tvoja biografija...ali kad si toliki obozavalac lika i dela bracnog para Milosevc,onda....
 
Uopste me ne interesuje tvoja biografija...ali kad si toliki obozavalac lika i dela bracnog para Milosevc,onda....


На основу чега си ТИ закључио да сам ја обожавалац било чијег лика и дела ?:dontunderstand:

Ја пишем само оно што знам , што сам лично видела и доживела и о чему имам објективно мишљење...где ти то видиш неко величање и идолопоклонство ?:dontunderstand:
 
На основу чега си ТИ закључио да сам ја обожавалац било чијег лика и дела ?:dontunderstand:

Ја пишем само оно што знам , што сам лично видела и доживела и о чему имам објективно мишљење...где ти то видиш неко величање и идолопоклонство ?:dontunderstand:


Ne znam zasto ne mogu da ti dam bonu za postove,pise da moram prvo drugome pa tebi:dontunderstand:
 
На основу чега си ТИ закључио да сам ја обожавалац било чијег лика и дела ?:dontunderstand:

Ја пишем само оно што знам , што сам лично видела и доживела и о чему имам објективно мишљење...где ти то видиш неко величање и идолопоклонство ?:dontunderstand:

Video sam kako si se cinicno smejala Ruzicinoj izjavi da je uspela da odgoji dve fine dece!To mi je dovoljno.Prvo,tacno je da je uspela u tome,njena deca nisu kriminalci,nisu nikome hteli da seku glavu testerom,nisu `nosila gajbice sa visnjma` kao bi stekla enormno bogatstvo,ne moraju da se kriju po turkmenistanu i Avganistanu od milion krivicnih prijava,njena kcerka nema nameru da se zamonasi u manastiru,njihov otac je cenjen svugde u svetu,nije ratni zlocinac,nije se igrao sa svojim narodom kao onaj prokletnik,i na kraju izgubio je glavu zato sto je verovao u bolju i lepsu Srbiju,a glavu je izgubio upravo od prvoboraca onog `pod lipom`!
Drugo,da imas bar malo morala ne bi uporedjivala uopste te dve zene,a kamo li lik i dela Zorana Djindjica i Slobodana Milosevica!
 
Video sam kako si se cinicno smejala Ruzicinoj izjavi da je uspela da odgoji dve fine dece!To mi je dovoljno.Prvo,tacno je da je uspela u tome,njena deca nisu kriminalci,nisu nikome hteli da seku glavu testerom,nisu `nosila gajbice sa visnjma` kao bi stekla enormno bogatstvo,ne moraju da se kriju po turkmenistanu i Avganistanu od milion krivicnih prijava,njena kcerka nema nameru da se zamonasi u manastiru,njihov otac je cenjen svugde u svetu,nije ratni zlocinac,nije se igrao sa svojim narodom kao onaj prokletnik,i na kraju izgubio je glavu zato sto je verovao u bolju i lepsu Srbiju,a glavu je izgubio upravo od prvoboraca onog `pod lipom`!
Drugo,da imas bar malo morala ne bi uporedjivala uopste te dve zene,a kamo li lik i dela Zorana Djindjica i Slobodana Milosevica!

Deca su jos mala,pa ne mogu da urade te stvari koje si ti pomenuo.
Ima vremena,naucice sve!
 
Poslednja izmena:

Drugo,da imas bar malo morala ne bi uporedjivala uopste te dve zene,a kamo li lik i dela Zorana Djindjica i Slobodana Milosevica!


Аууууууууу:eek::eek::eek:

Е , ово се зове идолопоклонство :zcepanje::zcepanje:

Немогућност да реално сагледаш чињенице и одсуство потребе да исте коментаришеш без резерве ...туга...страшно...:dash::dash::dash:

Све друго што од сада будеш писао , не треба те узимати ни за озбиљно, ни за релевантно...баш ми те жао :sad2:
 
Аууууууууу:eek::eek::eek:

Е , ово се зове идолопоклонство :zcepanje::zcepanje:

Немогућност да реално сагледаш чињенице и одсуство потребе да исте коментаришеш без резерве ...туга...страшно...:dash::dash::dash:

Све друго што од сада будеш писао , не треба те узимати ни за озбиљно, ни за релевантно...баш ми те жао :sad2:

Nisam ni ocekivao drugo,no jedan bedan odgovor sa puno filozofije i praznih reci...
 
Deca su jos mala,pa ne mogu da urde te stvari koje si ti pomenuo.
Ima vremena,naucice sve!

Nisam stigao da procitam onu tvoju repliku na moj post gde pominjem rec `sex`...obrisan je zbog spama verovatno.Pa ti predlazem da seprebacimo na pdf LJiS da nastavimo razgovor...inace ovaj tvoj post uopste nije za komentarisanje...lose utices na mlade narasatje...imas li dece ako smem da pitam?
 
Nisam stigao da procitam onu tvoju repliku na moj post gde pominjem rec `sex`...obrisan je zbog spama verovatno.Pa ti predlazem da seprebacimo na pdf LJiS da nastavimo razgovor...inace ovaj tvoj post uopste nije za komentarisanje...lose utices na mlade narasatje...imas li dece ako smem da pitam?

Naravno da imam,jedno dete.
Ali ja nisam u visokim politickim krugovima.Politikom se bavim ovde,kao i svi po malo.:manikir:
 
Bez obzira...kako bi se ti osecala kada bi neko za tvoje dete rekao da ce nauciti da bude kriminalac kad poraste?Ne moras da budes u visokoj politici da bi ti deca bila kriminalci...

A kako ja da znam sta moje dete ima u glavi.
Svi roditelji imaju sjajne planove za svoju decu,kao i sto su nasi roditelji imali za nas....itd.

Ja sam zelela da budem stujardesa,ali nisam
Mozda si ti zeleo da budes Doktor ali mozda nisi.
Sve u svemu rodis,odgajas ,skolujes....i ne znas sta moze da se desi.
Moja pokojna baba je govorila,,Da je najveca *****,moja je cerka,da je najveci lopov moj je sin.,,Decu ne mozes sakriti.
 
:eek::zcepanje:
Дакле, са мном је радила у једној туристичкој агенцији једна поприлично притупа девојка/жена , иначе најбоља Ружицина другарица још из Ваљева ...јавно је причала да су заједно нешто " радиле" по Италији, а то је било и евидентно јер је дотична и добијала некакве поклоне од неких матораца из Италије и то на адресу агенције , тако да сам и сама то видела...остало препуштам вашој машти.:rumenko:

Даље, иста је доносила на посао ( сећам се к'о да је јуче било) неке цигарете ЛМ у плавом паковању које је добијала од Ружице ( док су Ђинђићи још живели у том станчићу на С. тргу), а иначе из контигената Мила Ђукановића јер се још тада причало да њих двојица заједно " раде " цигарете итд....:sad2:

...наставак касније...:zper:

A, ti bese, neki turisticki vodic ili salterska radnica? :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
A kako ja da znam sta moje dete ima u glavi.
Svi roditelji imaju sjajne planove za svoju decu,kao i sto su nasi roditelji imali za nas....itd.

Ja sam zelela da budem stujardesa,ali nisam
Mozda si ti zeleo da budes Doktor ali mozda nisi.
Sve u svemu rodis,odgajas ,skolujes....i ne znas sta moze da se desi.
Moja pokojna baba je govorila,,Da je najveca *****,moja je cerka,da je najveci lopov moj je sin.,,Decu ne mozes sakriti.

otisli smo na sasvim drugu stranu...necu dalje da se upustam u raspravu...
 
За почетак, из типичног женског угла....
............СИГУРНО могу да напишем, да Мира Марковић
НИКАДА није користила пудер за лице,..нити се нешто посебно,...скоро да се
НИКАДА није шминкала,...што за Ружу Ђинђић
то не могу да тврдим.
:roll:
da to je bas bitno, i daje prednost jednoj u odnosu na drugu.
da je vise stavljala puder manje bi imala vremena da naredjuje egzekucije.
 
Po kojoj logici se ove dve zene mogu dovesti u istu ravan:dontunderstand:?

...kakav god taj Djindjic bio nije uvukao narod u tri rata, izgubio deo svoje teritorije, nabacio nam sankcije na vrat, ponizenje svih mogucih crnih lista, cvetanje sive ekonomije, plate od 5 maraka, strajkove i opsti stres...ako je Zoran i bio mafijas to je uzrokovalo stetu mnogo manjih razmera, kakvu je drzavu dobio 2000. tesko da je nesto i mogao mnogo bolje sa njom da uradi...Milosevica cu uvek povezivati sa strahom za svoj zivot, sa ratovima, sa nestasicama, sa neostvarenim zeljama, sa emigracijom, sa mojim zoster herpesima nakon bombardovanja, sa hapsenjem druga koji je bio clan Otpora i prebijanjem istog u SUP-u, sa pljuvanjem baba i deda kako smo izdajnici dok smo nadgledali izbore iako smo bili maloletni, sa prijateljicom koja je poginula zajedno sa majkom i sestrom od bombi...sa pricama o "nekom tamo svetu koji nas mrzi"...Nemojte se brukati i povezivati Miru i Ruzicu jer je Mira naredjivala ubistva, nosi na dusi Curuviju dok je Ruzica obicna zena i nista vise, nikada i nije pokusala da bude nesto vise...
 
ma ni po kakvoj logici,

jedna je zena za koju se sumnja da je bila direktni naredbodavac nekih egzekucija

a druga zena coveka koji je skinuo onog sa vlasti i izvukao nas koliko toliko sa puta bez povratka i sa dna kakvo Srbija nije skoro videla u svojoj istoriji.

Jedna lepa i prefinjena drug puna mrznje i zla....nebo i zemlja, raj i pakao, belo i crno...dobro i zlo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top