Obaveštenja, predlozi, primedbe ...

Hvala :D. Zuta mi kilavi sa herpesom izgleda (jos uvek) i to me koci da i sa njom obavim sterilizaciju.

Svrca se zarazio od jednog malise dok je jos bio vani, posle preneo Zutoj i sad se Zuta i Svrca "loptaju" virusima. Moramo i to da prevazidjemo najbolje sto mozemo :confused:.

No, nesto smo uradili i to je dobro :super:.
 
Jel može da se na vrh zalepi jedna tema gde će biti linkovi prema youtube
snimcima vezanim za temu ?

ovde je bio jedan link o nekom ugostitelju na novom beogradu što
po zimi drži kaveze sa pticama napolju, ali je tema "potonula".

takođe je na youtube izašao snimak o onom zaklanom psu
 
Jel može da se na vrh zalepi jedna tema gde će biti linkovi prema youtube
snimcima vezanim za temu ?

ovde je bio jedan link o nekom ugostitelju na novom beogradu što
po zimi drži kaveze sa pticama napolju, ali je tema "potonula".

takođe je na youtube izašao snimak o onom zaklanom psu
Ne vidim svrhu. lepljive su teme koje treba uvek i svakom da budu vidljive.
Teme koje su korisnicima zanimljive, ne mogu da "potonu" jer se stalno nešto dopisuje.
Koga interesuje, on potraži ma gde da je tema.
 
Narode, to što smo nas tri malčice odsutne ovih dana (verujte, razlozi su objektivni) i dalje ne znači da treba da se zaboravi način na koji ovde komuniciramo i kako se ponašamo. :dontunderstand:
neko postavlja temmu o psima koje jedu u Kini i to sa sve "sočnim" ilustracijama, na temi o bolesnom psu kome treba pomoć i o kome neki humani ljudi brinu i bore se za njegov što kvalitetniji život - dolazi do besmislenih opaski i svađa... pa to više ne liči na nas!
molim vas da se vratimo našem načinu komunikacije i da sve bude onako kako treba... zbog čega najveća većina nas i dolazi baš na ovaj Forum.
Hvala na razumevanju! :heart:
 
И још нешто - сваки чат на теми ПОКЛОНИ ће бити брисан, више неће бити молби да се са тиме престане! Значи, искључиво постови са љубимцима који се поклањају/усвајају остају, ако треба да падне неки договор, постоји ПП. Пожељно је да објавите да је нека животиња усвојена, чисто да се зна.
Ово из разлога да не одвлачимо пажњу од самих животиња које траже да буду усвојене!
 
Molim da u I FCI grupu stavite i temu crni i gvozdeni nemacki ovcar. To su ovcari a to [to se ne mogu takmiciti u lepoti je medjunarodni standard od koga postoji nesto mnogo vaynije. To vaynije su psi i ljudi koji se medjusobno druze. Na temama nemacki ovcar,malinoi,crni i gvoydeni se svi jako lepo druzimo. Meni su bar , a mislim i drugima najvaynije nase druyenje, sale, saveti. Ybog toga smo na forumu, zbog toga forum i postoji. Nemojte nam komplikovati nase druzenje zarad nekakvog medjunarodnog standarda jer on nama nije bitan, bar ne ovde na forumu. Ja se izvinjavam ako neko sa gore navedenih tema ne misli kao ja, posto govorim u mnozini cvrsto ubedjena da isto misli vecina vlasnika kucnih ljubimaca sa tema ovcari.
Sve ostalo je u redu
 
Molim da u I FCI grupu stavite i temu crni i gvozdeni nemacki ovcar. To su ovcari a to [to se ne mogu takmiciti u lepoti je medjunarodni standard od koga postoji nesto mnogo vaynije. To vaynije su psi i ljudi koji se medjusobno druze. Na temama nemacki ovcar,malinoi,crni i gvoydeni se svi jako lepo druzimo. Meni su bar , a mislim i drugima najvaynije nase druyenje, sale, saveti. Ybog toga smo na forumu, zbog toga forum i postoji. Nemojte nam komplikovati nase druzenje zarad nekakvog medjunarodnog standarda jer on nama nije bitan, bar ne ovde na forumu. Ja se izvinjavam ako neko sa gore navedenih tema ne misli kao ja, posto govorim u mnozini cvrsto ubedjena da isto misli vecina vlasnika kucnih ljubimaca sa tema ovcari.
Sve ostalo je u redu
Razmišljala sam na ovu temu...
I zaista mislila da je važno mišljenje onih koji se u problematiku razumeju mnogo bolje.
dakle, šta kažu ostali?
 
Razmišljala sam na ovu temu...
I zaista mislila da je važno mišljenje onih koji se u problematiku razumeju mnogo bolje.
dakle, šta kažu ostali?

Pa uvek postoji chat-tema. A ekipa sa te 3 teme može da se dogovori pa da skokne sa jedne na drugu ili treću. S obzirom da je kao model po kom se radi uzet statut FCI, ipak bi onih 5 rasa koje je Mileva spomenula trebalo svrstati u kategoriju nepriznatih rasa i onih na čijem se priznavanju radi. (U smislu onih prvih 10 godina, pre nego što postanu i uslovno priznate, to će ti Mili, Vilus ili Rina verovatno bolje objasniti.)
 
Poslednja izmena:
terarijum_glodar1.jpg



Buuaaaa-1.gif
 

Back
Top