Obaveštenja, predlozi, primedbe ...


znam, video sam...SAD da vas ne zamaram...imate ionako puno posla...
ALI forum KRSTARICE kao jedan jako veliki i najposećeniji forum u Srbiji
bi trebao da ima kad se ovo već zove SVET ZIVOTINJA i posebno odvojene PDF :
- akvaristika
- teraristika


jer to su zaista obimne oblasti..pogotovu TERARISTIKA...ciji stanovnici čine jednu veliku porodicu...tu su pod jedan ZMIJE, PAUKOVI ( mnogo vrsta) , ŠKORPIJE ( mnogo vrsta),
STONOGE (ne ove nase male), KORNJAČE, DAŽDEVNJACI, IGUANE, razni drugi GUŠTERI...


I svi oni ZAHTEVAJU samo jedan smestaj...TERARIJUM....:)
A napraviti sam terijum, hmm...treba predznanje...
Dakle, nije ovde reč samo o životinjama koje ćemo da svrstamo pod ostalo
reč je o jednoj nazovi veštini...iskustvu..potrebnom znanju...šta i kako napraviti.
...A sve to sada nedostaje...Neko ko nabavlja neku egzotičnu životinju prvo će se raspitati kakav joj terarijum treba...otići na pretraživač
i ukucati samo jedan pojam : TERARIJUMI.

Nije problem otvoriti temu TERARIJUM...ali gde cemo smestiti njegove stanovnike
kojih rekoh ima mnogo...i zaslužuju sigurno svoj PDF...
ovih ostalih životinja ionako ima mnogo i pored svih ovih...

Ne pričam ovo zbog sebe..već zbog velikih populacija koje neguju teraristiku...

A teraristika ima i svoj zaseban forum...
to je dovoljan dokaz koliko je ovo rasprostranjena oblast...
Evo vam i dokaza...
Sad ne znam da li je po pravilu da ovde stavim link koji vodi ka drugom forumu..ako jeste..onda brisite
- Član ovog foruma sam i ja...
 
Poslednja izmena:
koliko vidim azili su smesteni u zastitu prava.

treba shvatiti da se podforumi ne otvaraju radi jedne teme, oni se otvaraju kad ima puno da se kaze i dosta tema otvori.
ako zelis taj podforum kazi koje bi teme tamo bile, koliko bi interesovanje bilo, sta bi se i koliko pisalo tamo.
 
Treba nam kao podforum da bi mogli za svaki Azil posebno da otvorimo temu i na njoj pratimo rad svakog azila posebno. Licno organizujem svoje vreme trenutno da odem u svaki Azil i snimim trenutnu situaciju i prenesem ljudima pravu sliku kakva je sad a ne govorila kazala, prepiske i ostalo.
Zatim bi se generalno pricalo o problemima Azila. prihvatilista i sta moze da se uradi na tu temu.
Trenutno ima preko 10 azila koji bi se otvorili kao posebne teme.
 
to je OK i deluje zanimljivo ali koliko bi se pisalo tamo? Ako bi bilo kao info onda moze i u lepljvu.
Ako bi bilo ljudi iz tih azila koji bi redovno izvestavali, pisali, slali slike sto da ne onda bih vrlo rado otvorio.
Najgore je otvoriti podforum u kome bi se napravilo par inicijalnih postova i ende, gotovo, nema novih unosa, interesovanje pada i skuplja prasinu ;)

Nadam se da razumes o cemu pricam.
Najlakse je otvoriti i napraviti, ali treba to i popuniti :)

Ako postoji interesovanje na forumu, napravicu pa da vidimo kako ce izgledati.
 
Istini za volju, da ne brojim sad odgovore, ali interesovanje je veliko. Koliko je izvodljivo nagovoriti ljude koji drze azile da salju izvestaje ne znam, ali si mi dao odlicnu ideju!!! ;)
Za pocetak tu smo mi da obavestavamo o njihovom radu a u koliko ne zele negativnu reklamu bolje ce im biti da se potrude pa da sami rade svoj posao.
Koliko sam uspeo da prebrojim sad trenutno ima oko 10 razbacanih postova na temu "azili kafilerije & prihvatilista".
Ja licno nemam ni trunke sumnje da podforum nece zaziveti jer je tema veoma bitna da ne kazem alarmanta!
Sacekajmo da vidimo sta ce ostali reci.

Hvala
 
koliko vidim azili su smesteni u zastitu prava.


ako zelis taj podforum kazi koje bi teme tamo bile, koliko bi interesovanje bilo, sta bi se i koliko pisalo tamo.

...E u tom grmu leži zec....:cool: I tu TI moram malo kontrirati i složiti se sa Dabom...
u Azile se ne razumem, ali ni JA kao zagovarač posebnog PDF teraristika a ni DABAPAS kao onaj koji želi da azili budu zaseban PDF
- NE MOŽEMO DA ZNAMO koliko će biti interesovanje ;)
- NE MOŽEMO DA ZNAMO da li će Pera, Laza, Mika ili Žika postovati tu ;)
- NE MOŽEMO i kraj :(

možda i možemo ako upotrebimo onu Ajnstajnovu ;)

EMC2-1.gif


Aliiiiii, :) ne preostaje mi nista drugo nego da opletem
po raznijem forumima i dovedem ljude na odredjene teme...
Koje ću naravno prvo da izotvaram JA.....

il ću to il će vam Ahhmed baciti
TNT-1.gif
:) :) :)
 
Poslednja izmena:
..
- NE MOŽEMO DA ZNAMO koliko će biti interesovanje ;)
- NE MOŽEMO DA ZNAMO da li će Pera, Laza, Mika ili Žika postovati tu ;)
- NE MOŽEMO i kraj :(

Mozemo i to vrlo lako ;)
Svi podforumi koji su nastali su nastali jer se dosta pisalo o tim temama

Ako ima dosta aktivnih tema i stalno se pise na njima eto opravdanog razloga za podforum ;)
Itekako vidimo da li Pera, Laza, Mika ili Zika postuju na tim temama. Mi ne pretpostavljamo nista. Gledamo postojece teme i ako ima dosta aktivnih tema oko te oblasti, ta oblast dobija zaseban podforum ;)
Prosto kao pasulj sa suvim rebarcima :)
 
Mislim da bi bilo dobro da se zaključavaju teme, ili brišu, na temi Usvajalište/poklanjam.
Tj one teme gde su životinje usvojene da bi bilo preglednije. Ili npr mogu da se prebace u temu `srećno usvojeni`.
Razmislite o tome. Jer ovako se sve izmešalo.. Znam da je to dodatni posao, ali čini mi se da bi bilo bolje.
 

Back
Top