Novogodisnja noc, utisci

Odlicno sam se proveo.Nista bolje od ponocnog kupanja i opustanja u kadi, uz muziku.
Bolje to nego da se pretvaram da sam happy uz neki bedak od provoda u nekoj rupi, za kintu koju mogu pametnije da potrosim. Necu da lazem ni sebe ni druge.
U blesavoj noci pozeleh da budem sam sa sobom(makar na kratko).
 
bundeva:
Nina2:
ustajalim sarmama...zaboravih da napisem 8)

a ja tebe bi...u vugla

I ti si sad kao neki frajer sta?
Tesko tebi....ni prosao pored. Uglavnom upropastili ste mi temu. Nadam se da ste sad svi srecni i zadovoljni.
Sve mi vise postaje jasno koliko su ljudi zlobni kad vide da je neko srecan i zadovoljan, pa ne propuste onda sansu da ga prozivaju na bilo koji nacin totalno bez potrebe. Ja nisam ni zavidna ni ljubomorna na bilo ciji uspeh ovde niti sam ikada niti cu ikada ikog prozivati i krenuti sa zezanjem na njegov racun zato sto ima takav i takav hobi, proveo se dobro i slicne stvari. A koliko vidim ovde pojedinci to prosto obozavaju. Pa nek vam je na cast.
Sto se mene tice tema moze slobodno da se zakljuca.
p.s.: ja nisam nista manje srecna nakon ovog. 8)
 
Nina2:
bundeva:
Nina2:
ustajalim sarmama...zaboravih da napisem 8)

a ja tebe bi...u vugla

I ti si sad kao neki frajer sta?
Tesko tebi....ni prosao pored. Uglavnom upropastili ste mi temu. Nadam se da ste sad svi srecni i zadovoljni.
Sve mi vise postaje jasno koliko su ljudi zlobni kad vide da je neko srecan i zadovoljan, pa ne propuste onda sansu da ga prozivaju na bilo koji nacin totalno bez potrebe. Ja nisam ni zavidna ni ljubomorna na bilo ciji uspeh ovde niti sam ikada niti cu ikada ikog prozivati i krenuti sa zezanjem na njegov racun zato sto ima takav i takav hobi, proveo se dobro i slicne stvari. A koliko vidim ovde pojedinci to prosto obozavaju. Pa nek vam je na cast.
Sto se mene tice tema moze slobodno da se zakljuca.
Opusti se udahni duboko...
i znaš ono pravilo..nikada na prvu sliku :wink:
 
Nina2:
I ti si sad kao neki frajer sta?
Tesko tebi....ni prosao pored. Uglavnom upropastili ste mi temu. Nadam se da ste sad svi srecni i zadovoljni.
Sve mi vise postaje jasno koliko su ljudi zlobni kad vide da je neko srecan i zadovoljan, pa ne propuste onda sansu da ga prozivaju na bilo koji nacin totalno bez potrebe. Ja nisam ni zavidna ni ljubomorna na bilo ciji uspeh ovde niti sam ikada niti cu ikada ikog prozivati i krenuti sa zezanjem na njegov racun zato sto ima takav i takav hobi, proveo se dobro i slicne stvari. A koliko vidim ovde pojedinci to prosto obozavaju. Pa nek vam je na cast.
Sto se mene tice tema moze slobodno da se zakljuca.
p.s.: ja nisam nista manje srecna nakon ovog. 8)

a sta ti je, bre...bas smo se lepo dokacili...eto ti jos kupus visi sa cela
 
eee ljudi, srecna nova *2005* goidinica!! sve naj!!

kako ste se proveli?? a vi ^^ prestanite da se svadjate :lol: :( (zar tako da pocnemo ovu god)

ja sam sinoc dosla iz montreala i bilo je jako uzbudljivo, samo mi je zao sto nisam mogla biti u bgu ili barem na kopu!!..nema veze, valjda ce tako biti za docek '06..

pz svima!!
 
bundeva:
ma nije..ona je rekla da mene ne bi ni sarmom...ni ustajalom...pa sam ja nju zalepio jednom bajatom...pa je ona pocela da plache...nemo to da pobrkas u onaj tvoj kviz :wink:

...a onda si se probudio 8) posto ja ne placem. Ili si me zamenio sa etotako sto se tog plakanja tice :twisted:
Posto ja stvarno ne znam da se spustim na tvoj nivo glupiranja, prepustam tebi stage da zablistas u punom sjaju pakosti 8) Ostali mogu slobodno da ti se pridruze u fazonu 'zajedno smo jaci'. :P
Slihtare jos narocito a pun ih je forum 8) Svakim danom mi je sve draze sto nisam jedna od njih pa iako to ima za posledicu lepljenje svakakvih zlobnika :?

Ja cu ipak za kraj da pozelim svima svako dobro u 2005-toj, budite srecni jer srecni ljudi zele srecu i drugima. :idea:
 
Nina2:
...a onda si se probudio 8) posto ja ne placem. Ili si me zamenio sa etotako sto se tog plakanja tice :twisted:
bis.gif
 
...У једном клубу у центру. Музика је била сра...али је атмосфера била супер. Било је баш лепо, ништа нарочито, али лепо.
...ал' сте се ви поџапале :roll: ...
 

Back
Top