Novogodisnja noc, utisci

Nina2:
etotako:
Nina2:
Etotako, vidi se da si riba, sve shvatas isuvise kataklizmicno 8)
a vidi se da ti ne kapirash da sam se ja shalila...
i da sve shvatash suvise ozbiljno

Da si malo pametnija mozda bi skapirala da isto vazi i za tebe. Ili mislis da se ovde ozbiljno govori o kataklizmi.
da, da... glupa sam i ruzna
ti si bolja od mene
vazi tako?
 
etotako:
Nina2:
etotako:
Nina2:
Etotako, vidi se da si riba, sve shvatas isuvise kataklizmicno 8)
a vidi se da ti ne kapirash da sam se ja shalila...
i da sve shvatash suvise ozbiljno

Da si malo pametnija mozda bi skapirala da isto vazi i za tebe. Ili mislis da se ovde ozbiljno govori o kataklizmi.
da, da... glupa sam i ruzna
ti si bolja od mene
vazi tako?

Jel to neki psiholoski pristup odbrani? Prestani da lupas, postajes smesna i ides predaleko. Svako je jedinka za sebe.
 
Nina2:
Jel to neki psiholoski pristup odbrani? Prestani da lupas, postajes smesna i ides predaleko. Svako je jedinka za sebe.
bang, bang
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy

ovo gore je fenomenalni primer nerazumevanja
tj. da neki ljudi jednostavno ne mogu da razgovaraju
naravno, mogla sam da pristupim "profesionalno" ali ja nisam ovde zbog toga
 
etotako:
Nina2:
Jel to neki psiholoski pristup odbrani? Prestani da lupas, postajes smesna i ides predaleko. Svako je jedinka za sebe.
bang, bang
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy

ovo gore je fenomenalni primer nerazumevanja
tj. da neki ljudi jednostavno ne mogu da razgovaraju
naravno, mogla sam da pristupim "profesionalno" ali ja nisam ovde zbog toga

Pocinjem da shvatam razloge za odlazak tvog bivseg...
 
etotako ti si najlepsha i najpametnija delish prvo mesto s ninom. medjutim, ja sam najvizionarskija
nisi najlepsha ali si najostrija i to
haha ma svi smo mi kreteni
zelela sam na trenutak da osetim kako je to biti zhena..zato sam ovde upala
sorry hanibal-ribo

e glupa mi je poruka a necu ni da se svadjam ako je neko odluchio da pocne da me ebe do 5%. je l citao neku knjigu zagrcnut preporucujem. u stvari ocu da se svadjam nego moram da shtedim vreme za net pa se kao pi.cka povlacim. mislim koga bole uvo ali jos uvek mogu da pisem gde hocu. ma dosal sam da vidim sta pise etotako bash se navukla na forum. unisticemo je ona je najpametnija. mada ovo ispravljam N puta..mogla bih i da operem tu kosu. da li neko od vas ima hemoroide
 
etotako:
jagodica:
etotako ti si najlepsha i najpametnija delish prvo mesto s ninom. medjutim, ja sam najvizionarskija
nisi najlepsha ali si najostrija i to
ja sam najostrija???
ufff, pa jel ti vidish da Nina2 sve vreme napada, a ja nju nisam dirala... ne treba mi nikakvo mesto jagodo jedna
nisam ovde dosla da se kotiram

:lol: :lol: ti stvarno nisi svesna svoje nesvesti. Da li sam ja tebe 'dirala' ili si ti mene na ovoj temi pitam se nesto. I onda kad se jos i nasalim ti se obrecnes 8) Ma kazem ja, sve mi je jasnije...nije dobro ni kad se nasalim ni kad se slozim, u stvari nije dobro nikako...pa ko bi to izdrzao :roll:
 

Back
Top