notepad ?

dede30

Početnik
Poruka
11
zasto neke filove instalira kod mene rapidshare a neke ne otvara ?
i ako otvori otvori preko winrar i otvori se notepad na prazno i nista drugo osim neke brojeve
sta jos fali a nemam ni jav-u
koristim explore8
 
zasto neke filove instalira kod mene rapidshare a neke ne otvara ?
i ako otvori otvori preko winrar i otvori se notepad na prazno i nista drugo osim neke brojeve
sta jos fali a nemam ni jav-u
koristim explore8
Ја те стварно ништа не разумем шта си написао.
Ајде још једном поново, јасно, смислено и читко, ако мислиш да ти неко помогне да решиш тај проблем.
 
Ја те стварно ништа не разумем шта си написао.
Ајде још једном поново, јасно, смислено и читко, ако мислиш да ти неко помогне да решиш тај проблем.

mislim da mu je problem da su to .doc ili .pdf fajlovi a da on nema programe da otvori te fajlove pa onda otvara preko notepada i onda mu se pojavljuju te brojke i slova..mislim da je to u pitanju al ti bolje znas pa odluci
 
Ја те стварно ништа не разумем шта си написао.
Ајде још једном поново, јасно, смислено и читко, ако мислиш да ти неко помогне да решиш тај проблем.

Ja, takođe nisam ništa razumio pa se nisam ni trudio da mu pomognem...
 
prvi korak poslje downlanda foldera unetog iz rapidshare u dekstop,obicno je folder konvertiran ili se pojavi u obliku winrar folder u slucaju sa mog komputera !
pojavom gore pomenutog foldera i klikom sa mausem otvori se zip rar .
i onda ovaj folder koji u sebe sadrzi downlandiranog materijala iz rapidshare nije u pravoj formi koji je zasnivan za obradu materijala ,nego je u obliku notepad-a.
i ovaj noteapad ne definise ili ne prikazuje sve postojece materijale koje se nalaze u folder stim se ne odvija proces i kao takav osim sto ne pokazuje materijale u prvobitnom stanju kao takav kao jedno i drugo nista ne pakzuje sa notepad u smislu izblize klinike pc a ne stomatoloske
 

Back
Top