Nole - najveci folirant u svetu tenisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da vidimo, hrvatska wikipedia na novak izbacuje 239 rezultata
http://hr.wikipedia.org/wiki/Posebno:Traži?search=novak&go=Kreni
srpska 193
http://sr.wikipedia.org/wiki/Посебно:Search?search=novak&go=Иди
ne mora to nista da znaci...ali simptomaticno je ;)
pa to ne znaci da je novak hrvatsko ime, nego da je i hrvatsko i srpsko (a cini mi se da ga za svoje prihvata i jos nekoliko zemalja). :P
marija, jelena, aleksandar... su recimo ocigledniji primeri slicne sustine. :)

al' sta i ja pricam kad sve znas? :lol: valjda sto sam protiv onih najociglednijih "peckanja"... a manje ocigledna prirodno vuku komentar (pogotovo kada ne bih trebao da trosim vreme na to)- pa si me uhvatio u foru... :lol:
 
Ljudi i vi dalje nastavljate da se primate na Hesse-ove izjave???

Nemam nista protiv covjeka ali ne zelim ni da se svadjam sa njim a ako nastavimo doskusiju bice ban-ova :per:...mislim imam tako neki osjecaj :think:.

Svi mi znamo koliko je dobar NOLE...cak je uspjeo da neke i ubjedi kako ne moze dalje od 3 mjesta.Da vam iskreno kazem volio bi da bude najbolji igrac tenisa i vjerujem da ce kad tad doci do pozicije br.1 zato sto vidim na njegovom izrazu lica taj sportski duh i tu zelju da bude bolji i najbolji...vidim tu bezobraznu zelju da se dokaze.Dok god bude igrao NOLE ce za mene biti na prvom mjestu i bice moj omiljeni igrac.Volim sve nase igrace ali NOLE mi je najdrazi.
O Ani i Jeci necu nista da komentarisem...mislim da je suviso...zna se da su 1klasa ;).

IDEMO NASI :p :hvala:
 
Poslednja izmena:
I ja mislim da se Novak nekad folira malo previše ali isto tako mislim da autor teme ovde namerno pravi frku i loži narod i da mu zamera i ono što treba i ono što ne treba. Foliranje (Novakovo i bilo čije) je sasvim u redu tema za raspravu ali ovaj Hesse namerno provocira i nažalost neki mu pridaju značaj.
 
moja "teorija" je jednostavna: covek pizdi (i nekima deluje nadmeno) ne zato sto misli da je bolji od drugih, nego zato sto nije zadovoljan sobom... sto ga je na kraju krajeva i dovelo do 3. mesta na svetu, i mnogih lepih trofeja (gde, verujem, nije kraj price). :)

Upravo je to vec par puta receno i u potpunosti se slazem sa medom...samo sto se drugi prave glupi ili im kapaciteti mozda stvarno ne dozvoljavaju da to shvate ;).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top