Nole - najveci folirant u svetu tenisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos jedna izjava Novaka koja pokazuje koliki je folirant...Pre meca sa Rodikom na AO ove godine govorio je kako je pun samopouzdanja i da je fizicki jako dobro spreman i da moze da igra 5 sati na terenu i da ce to pokazati svima koji ne veruju u njega...A onda kad je trebao to da pokaze on je predao mec zbog izmorenosti i veoma visoke temperature..Pa i Rodik je igrao po toj temperaturi pa se nije zalio,nego je nastavio da se bori!

najveci folirant u teniskom vrhu...i to sve vise ljudi pocinju da shvataju i da ga prozivaju, i igraci i strucnjaci u inostrantstvu...samo sto mi ovde pravimo mitove...takav smo narod...
 
Evo sad sam procitao Noletovu izjavu..

Pa dobro,OK,to sa podlogom je jedan od razloga koje je naveo,nije bas toliko strasno. Rekao je da je i Ferer bio bolji,tako da mu nista ne zameram za izjavu. Zameram mu sto nije pobedio.Ne mzoe se uvek pobediti,ali sam ipak ocekivao bar mnooooogo zesci otpor.
 
Evo sad sam procitao Noletovu izjavu..

Pa dobro,OK,to sa podlogom je jedan od razloga koje je naveo,nije bas toliko strasno. Rekao je da je i Ferer bio bolji,tako da mu nista ne zameram za izjavu. Zameram mu sto nije pobedio.Ne mzoe se uvek pobediti,ali sam ipak ocekivao bar mnooooogo zesci otpor.

ne moze Nole njemu na sljaci nista,...to je zabluda...on igra LOSE na sljaci...nije imao nikakvu sansu...
 
Evo sad sam procitao Noletovu izjavu..

Pa dobro,OK,to sa podlogom je jedan od razloga koje je naveo,nije bas toliko strasno. Rekao je da je i Ferer bio bolji,tako da mu nista ne zameram za izjavu. Zameram mu sto nije pobedio.Ne mzoe se uvek pobediti,ali sam ipak ocekivao bar mnooooogo zesci otpor.

Pa dobro za tu izjavu...Ali reci da foliranje nije ono sto sam napisao sta je rekao pre meca sa Rodikom i sta je uradio na mecu?
 
E sad,igra na sljaci.

Interesantno,ranije je Nole prilicno dobro igrao sljaku,prosle je isto bilo OK,ali ja sam smatrao-doduse pre 2-3 godine,da je on bolji sljaks igrac.Sad ce me ubediti u suprotno.Cak mi se cinilo da vise voli tu podlogu.

Istina je ipak,da mu sljaka ne lezi koliko i beton. Videcemo u daljem toku sezone kako ce biti,znas kako se kaze,prvi macici se u vodu bacaju ;)
 
E sad,igra na sljaci.

Interesantno,ranije je Nole prilicno dobro igrao sljaku,prosle je isto bilo OK,ali ja sam smatrao-doduse pre 2-3 godine,da je on bolji sljaks igrac.Sad ce me ubediti u suprotno.Cak mi se cinilo da vise voli tu podlogu.

Istina je ipak,da mu sljaka ne lezi koliko i beton. Videcemo u daljem toku sezone kako ce biti,znas kako se kaze,prvi macici se u vodu bacaju ;)

sta je on postigao na sljaci? nista...RG dokle dogura? ...ocigledno da mu je 2009. za sad najgora sezona...ako ovako nastavi, izgubice 3. poziciju...
 
E da kad je rekao kao on je insistirao da mu se mec stavi za vecernji termin...Pa ko je on da insistira nije jedini teniser na turniru...

on se ponasa kao da je najbolji igrac u univerzumu...pun je sebe, do te mere da je odvratan, kakve izjave daje...proziva bolje igrace od sebe...kad pogledam Nadala ko je za njega izmislio tenis...kako je skroman i uvek sebe postavlja nize nego sto jeste...i kad onda pogledam sta djokovic izjavljuje, povraca mi se...
 
To za Nadala je istina bas je skroman nikad za sebe nije rekao da je favorit...cak i sad kad je 1 na listi ne misli za sebe da je najbolji...Dok je Novak u fazonu Ja,Ja,Ja i samo Ja...

pa Nadal je pred finale sa Federerom izjavio otprilike ovako 'dobro ja dobijem ponekad Federera (a ima pozitivan skor)...i to sto osvojim poneki grand slam, ne znaci nista...Federer je i dalje najbolji igrac u istoriji'!!! pazi kakav je on sampion (nadal), kakav covek...a ovaj Nole, sljam...stalno proziva nekog, stalno provocira...sve mu smeta...osvojio taj jedan GS i misli da je popio svu tenisku mudrost...
 
sta je on postigao na sljaci? nista...RG dokle dogura? ...ocigledno da mu je 2009. za sad najgora sezona...ako ovako nastavi, izgubice 3. poziciju...

Pa dobro,ne mzoe se reci da dve godine za redom polufinale RGa nisu uspeh :) Doduse,ako hoces da budes prvi,moras da odes i korak dalje. Igrao je covek i polufinala Mastersa an sljaci,ali DEFINITIVNO je da mu je sljaka,ipak,dosta slabiaj podloga.

Medjutim,bio nekad i jeedan Sampras...Tesko da mogu da se porede,ali realno,da se tenis igra samo na sljaci,Sampras ne bi bio ni u prvih 20 na svetu.Najbolji rezultat-jednom u karijeri 1/4 finale RGa!

Nole ce ipak,mzbog super jake konkurencije na samom vrhu morati da popravi igru na sljaxu :)
 
Pa dobro,ne mzoe se reci da dve godine za redom polufinale RGa nisu uspeh :) Doduse,ako hoces da budes prvi,moras da odes i korak dalje. Igrao je covek i polufinala Mastersa an sljaci,ali DEFINITIVNO je da mu je sljaka,ipak,dosta slabiaj podloga.

Medjutim,bio nekad i jeedan Sampras...Tesko da mogu da se porede,ali realno,da se tenis igra samo na sljaci,Sampras ne bi bio ni u prvih 20 na svetu.Najbolji rezultat-jednom u karijeri 1/4 finale RGa!

Nole ce ipak,mzbog super jake konkurencije na samom vrhu morati da popravi igru na sljaxu :)

nece on popraviti igru na sljaci, jer on nikad nece biti fizicki dovoljno pripremljen za takvu igru..svi dobro znamo da posle 2 seta dise kao da ima tuberkolozu...a d trci kao spanci, nema sanse...bolje da popravlja igru na ostalim podlogama...posto igra sve losije vec mesecima...
 
on se ponasa kao da je najbolji igrac u univerzumu...pun je sebe, do te mere da je odvratan, kakve izjave daje...proziva bolje igrace od sebe...kad pogledam Nadala ko je za njega izmislio tenis...kako je skroman i uvek sebe postavlja nize nego sto jeste...i kad onda pogledam sta djokovic izjavljuje, povraca mi se...

Jesi ti u pravu što se tiče nekih stvari, ali zašto ipak ne spomeneš da Đokovići rade na tome da se tenis u Srbiji podigne na neki nivo? On je jedini od naših tenisera koji je doveo turnir u Beograd, on pravi prve korake ka otvaranje Srbije u svet tenisa. Razlisli malo o tome.
Ni Ana ni Jelena nije im palo na pamet da finansijski pomognu tenis u zemlji.
Meni, a ni jednom građaninu Srbije ne znači to što su one tamo neki ambasadori to što dođu ovde da se malo sličkaju i dele autograme.
 
Jesi ti u pravu što se tiče nekih stvari, ali zašto ipak ne spomeneš da Đokovići rade na tome da se tenis u Srbiji podigne na neki nivo? On je jedini od naših tenisera koji je doveo turnir u Beograd, on pravi prve korake ka otvaranje Srbije u svet tenisa. Razlisli malo o tome.
Ni Ana ni Jelena nije im palo na pamet da finansijski pomognu tenis u zemlji.
Meni, a ni jednom građaninu Srbije ne znači to što su one tamo neki ambasadori to što dođu ovde da se malo sličkaju i dele autograme.

razmisli ti malo dublje zasto pravi turnir...da bi mogao svake godine da uzima lovu...boli ga uvo za nivo tenisa u zemlji...
 
Pratim njegove meceve kad igra protiv drugih igraca ali da bi video kako drugi igraju,on me ni ne zanima...al eto pitam samo sta imamo mi to od njega?

Mene kada neko ne zanima, ja ga obično i ne primećujem... Ovo kod tebe poprima već ozbiljan oblik zanimanja i detaljnog analiziranja nekoga ko te uopšte ne zanima.

I izvinjavam se što prekidam intimni razgovor tebe i istomišljenika ti, dok pljujejete po Djokoviću, ali imam samo nekoliko pitanja - kako se tretira ne pojavljivanje tenisera na turnirima? Ima li neki turnir skoro, na kome se Nole nije ni pojavio ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top