NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neće da mi se instalira na telefon,piše certifikate error,contact aplication suplier....:otkacio:

Idi ovako Tools/Manager/Options/Settings ili Menu/Application Manager/Options/Settings
i i odradi ovo
Software installation = ON
Online certificate check = OFF

ili tako nesto,ne znam bas tacno...u svakom slucaju moras da ukljucis da instaliras i one ne-sertifikovane programe
 
owako... imam nokiu n73 wec godinu i po dana i nikada nisam imala owakaw problem... ili ga bar nisam skontala na wreme.... samo za jedan broj, kao da mi guta poruke ili shta wec... u logu, postoji informacija o primljenoj poruci(velicina, broj sa kog je stigla, wreme i sl.), ali poruku nikad ne dobijem.... da li josh neko ima takaw problem ili owaj lud fon samo mene 3puje? ne znam uopshte da li su poruke meni slane ili se telefon "zbunjuje" wec 5i put i to uwek za isti broj. Glupo je pitanje, ali ne mogu da prowerim sa tom osobom od koje "dobijam" sms jer smo u swadji i skoro stalno mu je telefon ugashen. meni chak ni reportowi ne stizu kada ja shaljem na taj br poruke. Hwala!
 
owako... imam nokiu n73 wec godinu i po dana i nikada nisam imala owakaw problem... ili ga bar nisam skontala na wreme.... samo za jedan broj, kao da mi guta poruke ili shta wec... u logu, postoji informacija o primljenoj poruci(velicina, broj sa kog je stigla, wreme i sl.), ali poruku nikad ne dobijem.... da li josh neko ima takaw problem ili owaj lud fon samo mene 3puje? ne znam uopshte da li su poruke meni slane ili se telefon "zbunjuje" wec 5i put i to uwek za isti broj. Glupo je pitanje, ali ne mogu da prowerim sa tom osobom od koje "dobijam" sms jer smo u swadji i skoro stalno mu je telefon ugashen. meni chak ni reportowi ne stizu kada ja shaljem na taj br poruke. Hwala!

desavalo se to i meni,ne samo za jedan broj,već za više njih.ne zbunjuje se fon.može da se desi ako si ti slala poruke na taj broj,a nije ti stizao odgovor od dotične osobe,da se kao poruka vratila tebi,tj.dobiješ u logu kao taj izveštaj.tako sam bar ja to shvatila.
 
planiram da kupim n96.da li je tako dobar kao sto se prica
pa iskreno da ti kazem i nije,bar kako sam ja cuo,pogotovo kazu da je kamera cak losija od N95/N95 8gb.Moj bi ti savjet bio da,ako ces vec kupovati takav telefon,kupis N95 8gb,jeftiniji je od N96 a nema neke vece razlike osim u memoriji
 
Danas sam gledao N79, dobar telefon, a kupovati telefon od 60000 din je čisto bacanje para. N79 košta duplo jeftinije a ima 90% funkcija N96. Jedino nema memoriju toliku, a i šta će ti.
Kažu da je N96 za nekih 30 % bolji od N95/8g, brži sinbijan i još neke gluposti, ali po mom mišljenju bacanje para. Ako misliš da ćeš ostaviti neki utisak ako imaš taj telefon, nemoj da ga kupuješ.
np. moj kolega je kupio n95 čim se pojavio, pa posle 3 meseca 8600 Luna i sad skoro 8800 i na kraju je shvatio da je samo bacanje para a ne koristi 80% mogućnosti telefona kao i svi ostali.
Bacanje para.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top