NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Decki imas problem jer nisi podesio izvor sa koje memorije da plejer pusta pesme. Predpostaljam da imas memori karticu.
Udjes u "music player" ides na "options" =>Play options=>music source, i odaberes foldes gde ti se nalazi zika.pozz

hm...kad bi ja mogo uc u music player sve bi bilo dobro ali ja nikako ne mogu da ga otvorim!!!:cry:
 
Nokia ima super telefone, ali u poslednje su cene mobilnih telefona potpuno ne realne. Mnogo su skuplji nego sto vrede!!! Naravno samo neki modeli... Takodje je problem kod Nokia telefona memorija!! Uglavno nemaju ni 5mb na mobu... Ali prva ljubav se nikada ne zaboravlja... NOKIA!!!
 
N70 mozes 'ladno pretvoriti u N70 Music Edition.
Kupi N70 jeftiniji je,ond ubaci ME softver (ako hoces).
Ako te zanima ima jedna moja tema na ovom pdf-u.....
 
Koliko sam gledao cene na netu,N70 i N70 ME kostaju isto :eek:
Takodje mislim se i o N73 ali mi se ne svidja to sto ima dzojstik.
E ovako,ako je N70 sa softverom od Vodafona,da li moze da se updatuje preko nokijinog programa za update firmwire?
 
Dzojstik na N73 je odlican.
N73 ima moj cale i super je,nikad nije imao problema sa dzojstikom.
Nemoj uopste da razmisljas uzmi N73.

Moze da se updatuje firmware.
 
Ok,ja imam 6600 pa sam i navikao na dzojstik,a na netu svi ocrnise dzojstik od N73 :thumbdown:
Moj drugar je uzeo N70 ali je dobio sa vodafonovim softverom,telefon mu je bas spor,a ja planiram da uzmem N73.
 
za sad je od jeftinijih telefona najbolji nokia 6120 classic. ja sam mnogo toga instalirao u njega i sve dobro radi. nesto preko wap, nesto preko streaminga a nesto prego 3g.
 
Nokia je super mob., lak za koriscenje...imam Nokia 5300 vec dve godine (tada sam ga platila
250 evra a sada je za dz) i super je...ne bi da ga promenim dok ne zavrsim srednju :)
 
Imam Nokiju 6120c. Pri instalaciji nekih programa (preko Nokia Pc Suita instaliram), telefon nece da instalira aplikaciju i javlja dijalog "postoji ogranicenje sertifikata", o cemu se radi? Da li postoji nacin da se otkloni to ogranicenje sertifikata? Hvala!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top