NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedno pitanje i molim vas da mi odgovorite ako možete jer mi je jako bitno.
Imam nokiu N73...htela sam da obrišem par slika i nešto sam izgleda zeznula.
Uglavnom kliknula sam ikonicu koja je kao za Internet...i slika više nema, ja
ne znam da li su obrisane zauvek ili su negde prebačene....eto malo sam sad
ispala bzvz..ne znam neke možda obične stvari, ali imam manu ne volim da
čačkam što ne znam.....ovako nešto mi se prvi put dešava....postoji li neka
mogućnost da su slike ipak negde sačuvane u telefonu..a ja ne umem da ih
nađem:think:

Bila bi vam jako zahvalna kada biste mi pomogli...Hvala svima:bye:
 
Najprostije resenje ti je da povezes telefon sa USB kablom ili sa blututom za komp i onda otvaras sve foldere. Tako ces ih naci ako su u nekom folderu premestene. Stim sto na racunaru u prozoru u kom otvoris tel. ukljuci opciju thumbails da prikazuje slike. Ako si ih obrisala onda mozes da pozoves svog operatera i zatrazis pomoc obrisan imenik vracaju sigurno po ceni od nekih 50din a za slike mozes da proveris.
 
pogledaj u file menageru u telefonu da li tamo ima slika?

@SFRJ
aj malo pojasni to vracanje imenika preko operatera, jel se to odnosi samo na imena sa sim kartice ili i sa samog telefona? prvi put cujem za tako nesto, a nije mi jasno kako operater moze da mi vrati obrisani imenik sa telefonske memorije, a ni sa sim-a???
 
Najprostije resenje ti je da povezes telefon sa USB kablom ili sa blututom za komp i onda otvaras sve foldere. Tako ces ih naci ako su u nekom folderu premestene. Stim sto na racunaru u prozoru u kom otvoris tel. ukljuci opciju thumbails da prikazuje slike. Ako si ih obrisala onda mozes da pozoves svog operatera i zatrazis pomoc obrisan imenik vracaju sigurno po ceni od nekih 50din a za slike mozes da proveris.


Rešen problem....ipak puno ....:hvala::hvala::hvala:
 
Gusha za mts sam sto posto siguran da vraca obrisan imenik sa sim kartice jer se to meni desavalo. Prebacivanjem sim-a iz tel. u tel. obrisu mi se svi brojevi pozoves call centar dodjes do operatera i kazes br. sa kog su obrisani brojevi oni ti skinu s racuna neku cifru 50-60- din i dobijes nazad svoj obrisani imenik. A mozes i licno da odneses sim u telekom sacekas i dobijes svoje brojeve. P.S. obrisi pa pokusaj
 
Evo kao moja,odlican telefon
Nok6110.jpg
 
Imam nokiu n82,ali u zadnje vreme pocela sporije da otvara meni i kameru i nekad blokira.Ne znam sta da radim.Molim neko detaljnije objasnjenje.Hvala.


prvo i najbitnije je da na vreme izuces imenik i bitne podatke sa telefona, jer verovatno to sto se desava je problem sa softverom. Odnesi ga u neki od sevisa da ubace novi softver, ali svi podaci na njemu bice obrisani, zato je i najbitnije da to izvuces dok jos telefon kolko-tolko normalno radi!
 
imam FLV downloader za skidanje klipova,ali kad ih ubacim u mob pishe invalid format,pa jer zna neko neki program ili neshto pomocu chega mogu da pushtam klipove s neta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top