NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze li neko da mi kaze nesto o n73...?
i kako se krece cijena polovnog..?

Nema tu sta mnogo da se kaze,EXTRA fon. Odlicna kamera,mp3 player,ma sve ...a sto je najvaznije dobar softver koji uglavnom ne steka (ni sa 2gb karticom) osim pri pokretanju kamere,kad mu treba par sekundi da se pokrene a i da snimi sliku,i ponekad kad hocu da udjem u galeriju a imam mnogo slika, i to je to,sve ostalo je super (bilo bi dobro da ima wifi al sta je tu je)
Kakve su cijene polovnog to ne znam
 
imam nokiu n95 i neznam kako da povecam sliku na displeju. koju god da stavim sliku
kao pozadinu nije preko citavog ekrana. i nastavlja se tema... bas bezveze
ako neko ima rjesenje neka pomogne....
 
imam nokiu n95 i neznam kako da povecam sliku na displeju. koju god da stavim sliku
kao pozadinu nije preko citavog ekrana. i nastavlja se tema... bas bezveze
ako neko ima rjesenje neka pomogne....

Mozda ti ne odgovara velicina slike tj.njen polozaj (horizontalan/vertikalan) ili omjer duzine i sirine ne odgovara omjeru ekrana koji je 3:4 znaci probaj staviti neku sliku s takvim omjerom npr u rez.240x320 640x480 ili neke druge rez. s tim omjerom duzine i sirine
 
Da li je dobar N73? Ja bih ga kupio, prelep je, samo neki drugovi mi kazu da cu morati svakih mesec dana da ga nosim u prodavnicu mobilnih telefona da mi ga poprave, ne kazu zbog cega.
Kakve su "performance" istog(kamera, memorija itd.)?
 
Ja bih kupio N73 ali neki drugovi mi kazu da se kvari svakih mesec dana, nece da kazu sta se kvari. Da li je dobar i da li vredi da se kupi?
Kakve su mu "performance"?
 
inmam nokiju n73 , resetovala sam je sa codom *#7370# medjutim ostale su mi ikonice od aplikacija koje vise ne postoje u telefonu i koje ne mogu obrisati:evil: ajd sad da mi neko pomogne:eek:
 
Kupio sam 5310, ali ne mogu da nadjem kuci dobru uticnicu za njega.
Na poslu sam ga napunio prvi dan kada sam ga kupio, a kuci nemam ni jednu takvu uticnicu.
Otkud to da je punjac napravljen za nestandardne uticnice?
 
inmam nokiju n73 , resetovala sam je sa codom *#7370# medjutim ostale su mi ikonice od aplikacija koje vise ne postoje u telefonu i koje ne mogu obrisati:evil: ajd sad da mi neko pomogne:eek:

Pokusaj ici u Tools pa odaberi App.manager i kad ti se ucita lista aplikacija pokusaj kliknuti lijevim soft keyom na aplikaciju i onda odaberi opciju Remove.Ovo ti sluzi za uklanjanje aplikacija iz mob.pa mislim da bi trebalo pomoci al nisam siguran jer ja dosad svoju n73 nisam nikako resetovao pa neznam
 
PROBLEM!!!
Imam Nokia N73 ME,i poceo sam da update-jem softvare,pri samom kraju mi je program trazio da iskljucim punjac i izvadim bateriju,kad sam to uradio,vratio bateriju i punjac ponovo ukljucio doslo je do toga da telefon UOPSTE ne moze da se ukljuci.
STA JE U PITANJU,STA DA RADIM!!!!???
HITNO!!!
 
PROBLEM!!!
Imam Nokia N73 ME,i poceo sam da update-jem softvare,pri samom kraju mi je program trazio da iskljucim punjac i izvadim bateriju,kad sam to uradio,vratio bateriju i punjac ponovo ukljucio doslo je do toga da telefon UOPSTE ne moze da se ukljuci.
STA JE U PITANJU,STA DA RADIM!!!!???
HITNO!!!

Najpametnije bi bilo odnijeti telefon u servis, jer ako se desi to sto se tebi desilo jedino oni ti mogu pomoci
 
sta mislite o ovom fonu... zelim da ga qpim ali ne znam kakav je... ako ga ima neko... neki utisak ili nesto...
vidicl0.jpg

Nokia N81 8GB

shibby
 
sta mislite o ovom fonu... zelim da ga qpim ali ne znam kakav je... ako ga ima neko... neki utisak ili nesto...
vidicl0.jpg

Nokia N81 8GB

shibby

Veoma lijep telefon,za razliku od nekih drugih modela N serije.Cinjenica da je model iz N serije dovoljno govori o kakvom je fonu rijec.Cuo sam jako mnogo pohvala na racun kvaliteta mp3 plejera,dok je ostalo manje vise standardno za telefone te klase.Meni na ovom telefonu najvise smeta kamera,tj.njena rezolucija (koja je mozda mogla biti i veca) mada cuo sam ni kvalitet nije neki ocaravajuci.Medjutim posto je ovaj telefon pretezno namijenjen igranju mislim da to i nije neki velik nedostatak
 
Evo nadjoh na netu N6220classic pa da cujem vase misljenje o njemu i ima li ga u BGD?

General
2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 2100
Size
Dimensions 108 x 47 x 15 mm, 66 cc
Weight 90 g
Display
Type TFT, 16M colors
Size 240 x 320 pixels, 2.2 inches
Memory
Card slot microSD (TransFlash)
- 120 MB of user memory
Data
GPRS Class 11
HSCSD Yes, 43.2 kbps
EDGE Class 32, 296 / 177.6 kbits
3G HSDPA, 3.6 Mbps
WLAN No
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0 microUSB
Features
OS Symbian OS, Series 60 rel. 3
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Yes + Downloadable
Camera 5 MP, 2592х1944 pixels, Carl Zeiss optics, autofocus, video(VGA 30fps), Xenon flash; secondary videocall camera
- Built-in GPS receiver
- A-GPS function
- Java MIDP 2.0
- FM stereo radio with RDS
- Push to talk
- MP3/AAC/MPEG4 player
- Office applications
- TV-out
- Voice memo
- T9
- Built-in handsfree
Battery
Standard battery, Li-Ion 900 mAh (BP-5M)
Stand-by Up to 250 h
Talk time Up to 3 h 30 min

6220classic02za3.jpg
 
Cao, forumasi! :D
Prvi put sam ovde i ne snalazim se nesto mnogo, ali sam htela da vas zamolim za pomoc, mada je u pitanju, verujem, jednostavna stvar.. :rumenko:
Radi se o modelu NOKIA N70.
Znate kako se u gornjem desnom uglu na displeju telefona pojavi ikonica npr. kada ste imali propusten poziv, ili kovertica kada je stigla poruka?
E, na mom telefonu se jutros, sama od sebe u tom gornjem desnom uglu pojavila slicica kao slusalice. Kako, zasto, kako to da sklonim?
Hvala unarped na pomoci!
 
verovatno je u kratkom spoju konektor pa prijavljuje slusalice. nemozes to da iskljucis, jer je u pitanju hardverski kvar, najverovatnije zbog vlage ili vode. nosi u najblizi servis da pogledaju.
 
verovatno je u kratkom spoju konektor pa prijavljuje slusalice. nemozes to da iskljucis, jer je u pitanju hardverski kvar, najverovatnije zbog vlage ili vode. nosi u najblizi servis da pogledaju.

Hvala puno i apsolutno si u pravu! :klap:
Bila je u pitanju voda-tek kada si pomenuo, setila sam se da sam sunula malo vode jutros iz case pored telefona.
Sada kad si rekao da ga nosim u najblizi servis, setio se "genije" da iskljuci i opet ukljuci telefon-PROBLEM RESEN! Slusalica vise nema..
Eto sta ti je ne poznavanje tehnike..
:lol::lol::lol:

PS A mozda mi mozes ti, ili vec neko, reci da li mogu kupiti negde samo onaj centralni deo za ovaj telefon (dzojstik), ogulila mi se ona sjajna zastita, pa mi bas glupo izgleda?..
Ili mora da se menja cela maska?
A gde ima da se kupi original i koliko kosta?
Thanx! :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top