NOKIA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tacno je,mnogo je bolje uradjena N95 8GB,pored mnogo vise memorije ima i veci ekran,bolje rasporedjenu dugmad (bar po meni),bolji je kvalitet izrade,lepsa je u crnoj boji (opet po meni),ima jacu bateriju sto je glavna boljka N95... u svakom slucaju ko ima para za N95 preporucujem da doda jos malo i uzme N95 8GB,ili nek uzme bar polovnu jer je svakako bolja kupovina od obicne N95!
Pozdrav 8)
 
Tacno je,mnogo je bolje uradjena N95 8GB,pored mnogo vise memorije ima i veci ekran,bolje rasporedjenu dugmad (bar po meni),bolji je kvalitet izrade,lepsa je u crnoj boji (opet po meni),ima jacu bateriju sto je glavna boljka N95... u svakom slucaju ko ima para za N95 preporucujem da doda jos malo i uzme N95 8GB,ili nek uzme bar polovnu jer je svakako bolja kupovina od obicne N95!
Pozdrav 8)

Tacno je da N95 8GB ima vecu bateriju,ali sumnjam da ce to rijesiti problem sa N95 jer kao sto rece,N95 8GB ima veci ekran i MNOGO vise memorije sto znaci da je i potrosnja energije veca pa je i logicna ugradnja vece baterije.
Nego,mene trenutno zanima N70,hocu da je kupim pa me zanimaju iskustva onih koji ju imaju ili su imali
 
Tacno je da N95 8GB ima vecu bateriju,ali sumnjam da ce to rijesiti problem sa N95 jer kao sto rece,N95 8GB ima veci ekran i MNOGO vise memorije sto znaci da je i potrosnja energije veca pa je i logicna ugradnja vece baterije.
Nego,mene trenutno zanima N70,hocu da je kupim pa me zanimaju iskustva onih koji ju imaju ili su imali

Ekran je samo neznatno veci a poradjeno je na softveru pa je bolje odradjena potrosnja od samog starta,i jos pride trose slicnu kolicinu struje jer kolicina memorije NEMA neke vece veze sa kolicinom struje koju telefon trosi (stavi 512MB memorijsku u telefon nedelju dana pa onda 2GB i reci koliko ti trosi vise sa 2GB,verovatno nimalo vise)!
Pozdrav 8)
 
Ekran je samo neznatno veci a poradjeno je na softveru pa je bolje odradjena potrosnja od samog starta,i jos pride trose slicnu kolicinu struje jer kolicina memorije NEMA neke vece veze sa kolicinom struje koju telefon trosi (stavi 512MB memorijsku u telefon nedelju dana pa onda 2GB i reci koliko ti trosi vise sa 2GB,verovatno nimalo vise)!
Pozdrav 8)


najbolje od svega je sto 8gb ima plastiku (masku) preko displeja, dok obicna n95 nema nikakvu zastitu i direktno se grebe/ostecuje displej.
 
HITNO MI TREBA POMOC!!!! u vezi nokie 5300. Imam memorijsku karticu i stavila sam sifru. Medjutim, zaboravila sam da je izbrisem i sad sam zaboravila sifru i ne znam kako da je obrisem!! ima li neka druga sifra ili neko drugo resenje kako mogu da je obrisem?
 
Da li neko zna razlog zbog kojeg su mobilni telefoni poskupeli u Beogradu za skoro 100 evra za manje od 2 nedelje?
Taman sam se spremala da kupim 6500s koji je bio oko 250, a sada je 320.
Pa nije evro bas toliko varirao!
 
Ljudi da li postoji neki nachin da ''deshivrujem'' sigurnosni kod.Ukucala sam ga ko zna ka i zaboravila.Sad ne mogu da ga zakljucham.

Postoji naravno,ali je malo komplikovanije,i prvo moras reci koji telefon imas da vidimo da li je BB5 Nokia ili ne,da li je Symbian telefon ili ne,i naravno potvrdi nekako da je telefon stvarno tvoj!?
Pozdrav 8)
 
Imam N70 Nokiu, telefon je sa TIM ove mreže i imam podešenu prečicu za njihov portal koji želim da skinem, takođe želim deinstalirati igrice. Zašto javlja poruku da obrišem neke podatke najprije kada želim prebaciti neki fajl iz interne memorije (11MB) na eksternu karticu (1GB)
 
Da li neko zna razlog zbog kojeg su mobilni telefoni poskupeli u Beogradu za skoro 100 evra za manje od 2 nedelje?
Taman sam se spremala da kupim 6500s koji je bio oko 250, a sada je 320.
Pa nije evro bas toliko varirao!

inspekcije imaju razne akcije ka radnjama mobilnih telefona, pa je siva/crna roba povucena uglavnom, i prodaju se samo legalni aparati od uvoznika, koji su i skuplji za carinu+pdv..
 
MENE ZANIMA KAKO NA 6500 SLAJDERU UBACITI SRPSKI ILI HRVATSKI JEZIK..IMAM ONAJ KOJI IMA SAMO VALJDA ARAPSKI I ENGLESKI.URADILA UPDATE SOFTVERA NA 6.60 ALI OPET ISTO.JEDINO STO SAD BATERIJA UMESTO JEDVA DVA DANA TRAJE 4..I TAKO.AKO NEKO ZNA KAKO UBACITI JEZIKE ILI ONU FORU KAKO MENJATI KOD TELEFONA,NEKA PISE..BOLJE NA PVT
 
Ljudi da li postoji neki nachin da ''deshivrujem'' sigurnosni kod.Ukucala sam ga ko zna ka i zaboravila.Sad ne mogu da ga zakljucham.

ne postoji. moras odneti u servis

Nije tacno, naravno da postoji program koji se instalira u telefon i posle par trenutaka pronadje vas izgubljeni sigurnosni kod telefona, taj program se zove "Unlock me" ali koliko znam vazi samo za symbian platforme.
Program se moze pronaci na www.mobango.com
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top