Nit mi treba ljubav

Kako nema :shock:

Nisu mene izmanipulisali roditelji svojom ljubavlju, pa ja u životu želim da ostarim uz ljubav .....

Ljubav je lični doživljaj ... i niko ti je ne može usaditi, niti ti je iko može objasniti ... Ne vidim gde je tu manipulacija?
 
w.a.s.p., izvini..ali onima koji "ne bi" pišu zajedno neću odgovarati na poruke
јаоооооо, па што ме сваки дан терате да ово радим ...
ајмо све из почетка ...
167.png
 
Ljudi su bez ljubavi i seksa uglavnom tužni.
I to sve jer nisu "kompletni", potpuni..
Pogledaj samo ovde naslove topika "Potraga za zadovoljenjem", "Da li je to ljubav" "Seks kao obaveza".
Oko Ljubavi i Seksa, sve sama tuga, nervoza, očaj
 
Gillette:
Ljudi su bez ljubavi i seksa uglavnom tužni.
I to sve jer nisu "kompletni", potpuni..
Pogledaj samo ovde naslove topika "Potraga za zadovoljenjem", "Da li je to ljubav" "Seks kao obaveza".
Oko Ljubavi i Seksa, sve sama tuga, nervoza, očaj


Svako od nas ima fiksaciju kojoj teži ... nekome je to ljubav ... nekome sex ... nekome Bog .... tebi, ne znam šta je, očigledno ništa od navedenog, ali i ti u nešto veruješ i nečemu stremiš.
 
zašto mislim da je ljubav potreba..pa, kroz istoriju bar milion pesama počinje sa I need (your) love..
u isto toliko knjiga pisci pate zbog nemanja ljubavi,
a bar toliko ljudi se ubilo u ime iste..
cela psihonalza je nastala iz "ženske histerije"..i sad ti mene pitaš zašto ja to mislim..
 
''Ženska histerija'' je potpuno pogrešna reč .... jer ne treba histeriju vezivati samo za za žene ....

Ako su toliki ljudi patili što su usamljeni i pisali i pevali o tome ... da li ti misliš da si najpametniji što navodno ''to'' nemaš u sebi?
 
Pa ne znam.... ako poriv za ljubavlju i sexom nemaš - onda mogu da shvatim da kažeš da si potpuno srećan bez toga .... Ali ako isti taj poriv imaš, a tvrdiš da ti je bez ova dva elementa dobro i da si srećan - e tu mi malo nešto smrdi.

Bilo je perioda u mom životu kada sam bila sama i dobro sam se osećala i bez sexa i bez ljubavi .... ali isto tako znam da ne bih volela da ostarim sama i da ću uvek imati potrebu za ljubavlju.

Nisam znala za ovaj zvaničan naziv ...s obzirom da je u prošlosti mnogo mnogo više muškaraca bilo medju piscima i pesnicima ... s obzirom da ženama nije baš davano da se obrazuju i šire vidike.
 
nema šta da ti smrdi.
Razmišljaj kako npr. imaš potrebu za informacijama.
Kako pališ Tv po navici, listaš novine i kako ne možeš da zamisliš dan bez toga. (ovo uzimam kao recimo nekakv svima blizak primer)

A opet, kad ti crkne televizor, pa ga ne pališ mesec dana, shvatiš kako može da se sasvim lepo živi i bez toga i kako uopšte ne boli.
I ne samo to, već shvataš kako zapravo nisi ni imala potrebu za informacijama.
 
životinje imaju mnogo jača čula.
Njih feromoni mnogo npr. jače drmaju nego ljude.(pas oseća miris milion x jače od čoveka npr)
Zato ljudi i mogu da ih kontrolišu a životinje ne mogu.
S tom razlikom, što će se čovek bez ljubavi i doći u iskušenje da se ubije (Onaj na Petlovom brdu se pre neki dan razneo dinamitom zbog neuzvraćene ljubavi), a životinja neće.
 

Back
Top